reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

maćku dziekuję za edytowanie mnie :-D

aga na mnie chyba źle wpływa wiosna chyba mam przesilenie wiosenne bo jakoś nie mogę się pozbierać i sama nie wiem z jakiego powodu !!!!
 
reklama
aga na mnie chyba źle wpływa wiosna chyba mam przesilenie wiosenne bo jakoś nie mogę się pozbierać i sama nie wiem z jakiego powodu !!!!
<przytul> na mnie tez i cala ta sytuacja unikam znajomych itp :/ tylko odliczam do wyjazdu jak male dziecko.

Ciekawe kto te suwaczki opisywał, bo widze, ze w większości dzieci wielkość się nie zgadza, albo nasze czerwcowe maluchy jakieś wyrośnięte :D mój przecież waży 2razy więcej niż w suwaczku :D chyba, ze wypasiony po matce.
 
Pecherzyk 1.96cm, fasolka 55mm, wg usg 5w4d czyli tydzien mlodsza:) bylo widac malenkie serduszko :))))))))))
Jupiiiiiii:....
W poniedzialek mam przyjsc po dalsze L4.....

Super wiesci:tak: teraz to juz tylko relaxik i odpoczynek:-)

mlodak - witaj w gronie remontujacych;-)

asiia - bedzie dobrze zobaczysz:tak: musi byc chlopaki silne sa:tak:
 
Munka hihhi niezle, pewnie na 100% byl przekonany ze dziewuchy nie bedzie ;-) ale za to honorny :tak:;-)

On był pewien, że nie będzie córki, bo medycyna takiego przypadku nie znała, a tu masz ci los. Po prostu miał rzucić i tyle i może dzięki temu niedługo będzie miał 90 lat a razem z babcią 70 rocznicę ślubu :-D:-D

Dzień dobry wszystkim
Muńka ja robiłam już kilkakrotnie badania na te przeciwciała i okazuje się że ja jakiś mutant jestem, wykształciły się u mnie jakieś dodatkowe przeciwciała które na szczęście nie są groźne dla dziecka i nawet nie przechodzą przez łożysko ale w razie gdybym kiedykolwiek musiała mieć podaną krew to jest bardzo ważne i to mnie trochę zmartwiło bo takich osób jak ja jest bardzo mało więc w razie potrzeby może by problem z krwią dla mnie

to faktycznie wyjątek z Ciebie :tak:

witajcie.
niestety nie mam najlepszych wiesci.
dowiedzialam sie dzis za najprawdopodobniej w przyszlym tygodniu wyciagna mi moje maluszki z brzuszka :( , pisze najprawdopodobniej ,bo niestety moj angielski do najlepszych nie nalezy .
wieczorkiem przyjdzie maz wiec dowie sie co jak i dlaczego..

eh .... jak lapac doly to juz po calosci ..

Musi być dobrze!! Bardzo mocno wszystkie Wam kibicujemy i jesteśmy dobrej myśli! Daj znać jak będziesz wiedziała coś więcej.

Dziewczyny, sorry że wam truję, ale ja nadal o tych rękach :baffled:. Dzisiaj z kolei nie męczą mi się, za to mam takie przedziwne wrażenie, że lewa dłoń tak jest taka dziwna, jakby mnie "gilgocze", mam wrażenie że jest taka śmieszna, słaba, jak trzymałam widelec, to tak, jabym musiała się wysilać żeby nią poruszać, ale nie jest zdrętwiała, ruszam nią normalnie, tylko wrażenie dziwne jakby gumowa trochę była. Nie wiem, czy już sobie sama nie wmawiam czegoś, miała któraż z Was pdobne wrażenie?

Poczytaj sobie o takiej dolegliwości jak zespół cieśni nadgarstka. Jest to częsta dolegliowść u kobiet w ciąży, która ustępuje zaraz po urodzeniu dziecka. Bardzo możliwe, że masz po prostu jakiś ucisk w nadgarstku na nerw/ścięgna i to daje takie objawy.

U mnie dziś jako tako coś chyba wiosna na mnie źle wpływa i nie mam od kilku dobrych dni humoru :-(.
Jutro mam wizytę u gina mam nadzieję że zobaczę mojego szkraba bo ostatnie usg miałam 10 lutego !!!!

Powodzonka:-) ja też mam jutro wizytę, ale bez USG.

nanulika - super!! oby tak dalej


Wróciłam niedawno ze spaceru, na który wyciągnął mnie mój kumpel i nawet sporo połaziliśmy, aż byłam zdziwiona, że tak dobrze się czułam. No i wylądowaliśmy na lodach i rurkach z bitą śmietaną:-D:-D
 
Nanulika superowo !!!



A teraz mam coś co mnie rozbawiło że mało z łóżka nie spadłam !!!! :-D


216354_116685911745125_100002111503538_141494_681594_n.jpg
 
reklama
Do góry