reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

To może susz taki jak na święta się robi podobno pomaga .....ja oprócz syropu mam pomoc w mleku gorącym i idzie ale wiem że każdy ma inaczej. Powiem ci ciekawostkę z mojego przypadku że lekarz uwaza że u Mnie problem leży w mięśniaku który sobie rośnie i uciska przy tym jelita i niby te gorące mleko mi pomaga...w innym przypadku grożą mi żylaki w tym miejscu ...hmmm:-:)-)
susz tez probowałam....u mnie w sumie nie wiem jaka jest przyczyna tego....jem zdrowo zreszta caly czas byłam na diecie....niewiem czemu moze jakos przemecze na tych czopkach.....
 
reklama
Witajcie wieczorkiem ;-)

Nie zaglądałam kilka dni, bo miałam intensywny weekend z synkami (P. był w pracy).
A dzisiaj wróciłam do pracy. Generalnie nie było tak źle - z szefową sobie pogadałam i powiedziałam jej co myślę :tak:.Wszyscy przyjęli mnie ciepło i nie kazali przejmować się wariatką :shocked2: - w biurze aż huczy na temat jej zachowania!

kasia.natka - gratuluję córeczki :-)

gosiaczku - a Tobie gratuluję synka :cool2:

waris - najważniejsze, że z bobo wszystko ok :happy2:

mlodak - ale maluszek wybrał miejsce aby dać o sobie znak ;-). Teraz rozbryka się na całego!

buziak - no to wesołe będziecie mieli ferie :-). Moi chłopcy muszą chodzić do przedszkola ale w miarę możliwości P. będzie ich odbierał po obiedzie.
Racuchy (placki ziemniaczane) z miałam wvzoraj na obiad.

zaza - ale świetne zdjęcie!

carla - dużo zdrówka :tak:

sicil - dzięki Tobie skorzystałam z przepisów na czerwoną kapustę ;-). Skopiowałam przepisy i wkrótce wypróbuję (nigdy jeszcze nie robiłam). W jakiej wersji przygotowałaś? Smakowała?
 
Sicilpol - chciałaś zdjęć zimy to proszę. Dodam tylko, że to zdjęcie z 3 maja 2011 roku. Zresztą można się domyślić, że raczej ciepło było wcześniej po krzesłach ogrodowych :)

DSC_0291.jpg

Teraz też jest u mnie biało i cudownie. Cały dzień korciło mnie aby wyjść na spacer, ale jakoś nie za dobrze się czułam, kłuł mnie znowu brzuch. Ale jutro to już napewno wyłonię się z chałupy, wezmę Filę na długi spacer i porobię trochę zdjęć zimy.
A teraz życzę wszystkim dobrej nocki i spadam do łóżka.:-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny gratuluję poznania plci dzieciaczków:-D ja już się doczekać nie mogę ale wiem że będzie sportowcem bo kopie jak szalone:-D Dziś chyba nózkę pod reka wyczulam:-D bynajmniec cos grubosci kciuka mojego M:-D poza tym wzielam się za ogarniecie najwiekszego baniaka:-D mala się ze mnie smiala bo wode nosiłam butelka 2l a akwarium ma 120l:-D jutro skoncze bo to syzyfowa praca jest;-)
 
Po pierwsze gratuluje wszystkich udanych wizyt :))

Kamcia- tak ma skretne kola to jest nowsza wersja xlandera ze zmiana kierunki jazdy spacerowki :) chyba do najdrozszych nie nalezy ok 2.000 ... chcielismy wozek teutonia ale ten to wydatek przeszlo 4.500 wiec odpuscilismy...ale jezdzilam na sucho po mieszkaniu x-landerem i nie moge sie doczekac spacerkow:)

co do ruchow tez sie martwie bo ja to nawet jeszcze bąbelkow nie mialam ani motylkow ani nic w tym stylu :(((


Kobitki czy Was też już nie bolą cycuchy??


Aaa z zaparciami problemow nie mam- wystarczy cieple mleko/kakao z rana i ide z kupka jak z burza :DD Polecam!!
 
Wrocilismy:tak:
Jednak na takich imprezkach to zdecydowanie wole swobode, a w ciązy to ani drina ani posiedziec bo jak nie siku to spac:baffled: Umordowałam sie troche i ciesze sie ze juz w łóżeczku;-)


Wszystko z maluszkiem ok - kolo 350 g i 25 cm. Zdrowiutki chlopczyk :-)

gratuluje!!! Ja pierdziu kobito, ale szał :tak: A Ty jak sie masz po tym newsie???

tyle już tych siusiaczków się ujawniło, że obawiam się, że do mojego połówkowego bileciki na pisiorki się wyczerpią;-)

nie skoncza sie bo to siusikowa epidemia ja Wam to mówie!!!

waris - no cóz, dzidzia pokazuje różki i przyzwyczajajcie sie ze nie zawsze jest jak chca rodzice;-)

kasia.n - gratuluje!!!

miski2 - a ferie owszem wesołe beda, ale czuje ze babcie chłopcom nie daruja i troche ich porwa do siebie.. i powiem Wam szczerze, ze ostatnio jak chłopcy spali u babci to tak rozmawialismy z P ze wolimy jak dzieci sa w domku z nami...
:happy2:

Moj orzeszek niedawno kopał tylko mnie, pisałam Wam ze ojca sie wstydzi... Otórz chyba juz i mnie sie wstydzi:baffled: Jakies słabe te ruchy i zastanawiam sie czy to moze byc przez łozysko czy mały jakis spokojny i delikatny jest... :confused:

PAAAA
 
reklama
witam, ja juz na nogach chociaz corcia jeszcze smacznie spi....wzielam sie za ciuchowe pozadki a nie lubie jak cos mi wisi na glowie stad moja wczesna pobudka.
Milego dnia :)
 
Do góry