reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Hejka
Ja po weekendie mega zasypana i mam chorego synka wrr a tak chciał iśc na sanki to prawie jak spadł dostał goraczke ech...
Musze wam powiedzieć że od wczoraj wam odpisuje co dojde do końca to mi ktoś wchodzi do pracy i nie mogę skończyć
Ja wczoraj zamowiłam poszewki dla malutkiej do łóżeczka i uszę w koncu kiedyś wybrać się popatrzeć na te wózki mi zależy na jakimś lekkim x lander jest super Dorotko ale troche jak dla mnie za ciężki
Gratulacje udanych wizyt ja też polecam USG 4 D super wrażenia jeśli ktoś jeszcze nie widział dzidzi z tej perspektywy:-)
 
reklama
Hejka
Ja po weekendie mega zasypana i mam chorego synka wrr a tak chciał iśc na sanki to prawie jak spadł dostał goraczke ech...
Musze wam powiedzieć że od wczoraj wam odpisuje co dojde do końca to mi ktoś wchodzi do pracy i nie mogę skończyć
Ja wczoraj zamowiłam poszewki dla malutkiej do łóżeczka i uszę w koncu kiedyś wybrać się popatrzeć na te wózki mi zależy na jakimś lekkim x lander jest super Dorotko ale troche jak dla mnie za ciężki
Gratulacje udanych wizyt ja też polecam USG 4 D super wrażenia jeśli ktoś jeszcze nie widział dzidzi z tej perspektywy:-)
Właśnie miałam was pytać usg 4d kiedy najlepiej? Czy to się ogólnie opłaca? Warto?
 
Ja nie wiem, mnie to 4d przeraża jakoś, ja miałam już kilka razy, tzn podczas zwykłego usg lekarz przełączał na chwilkę na 4d ale ja nie mogłam na to patrzeć, wszystko jakieś takie przerysowane, za to moja koleżanka baaaardzo sobie chwaliła
 
Witam z rana czy jest może tu jakaś czarodziejka albo złota rybka bo mam życzenie chciałabym żeby był już 31.01 wtedy idę do doktorka i chce wziąść L4 (tylko co doktorkowi mam powiedzieć-tak po prostu)
U NAS BIAŁO I MROŹNO :-)
 
Witam z rana czy jest może tu jakaś czarodziejka albo złota rybka bo mam życzenie chciałabym żeby był już 31.01 wtedy idę do doktorka i chce wziąść L4 (tylko co doktorkowi mam powiedzieć-tak po prostu)
U NAS BIAŁO I MROŹNO :-)

Tego problemu nie miałam bo mój gin jest zwolennikiem zwolnień w ciąży...sam wciskał mi od samego początku a ja odmawiałam...
Siula walnij coś w stylu jestem zmęczona chciałabym odpocząć...nie mogę się skupić...mam masę stresów w pracy...i wszyscy się pochorowali :)
 
Właśnie miałam was pytać usg 4d kiedy najlepiej? Czy to się ogólnie opłaca? Warto?

Ja nie wiem, mnie to 4d przeraża jakoś, ja miałam już kilka razy, tzn podczas zwykłego usg lekarz przełączał na chwilkę na 4d ale ja nie mogłam na to patrzeć, wszystko jakieś takie przerysowane, za to moja koleżanka baaaardzo sobie chwaliła

Bo USG 3D/4D najlepiej robić w 26 tygodniu ciąży, wtedy najlepiej i najładniej wszystko widać :-)
 
Dzień dobry wszystkim

Wszystko z maluszkiem ok - kolo 350 g i 25 cm. Zdrowiutki chlopczyk :biggrin2:
Jaki duży chłopczyk Gratuluję


kobietki jestem :biggrin2:
usg rewelacja! na prawdę warto wydać kasę na to!
100% dziewczynka, mega ruchliwa :-D machała do nas!!!
wszystkie wady jakie się dało w tym badaniu wykluczyć - wykluczone :happy2:
waży 375 gram
mamy przecudny film i kilka zdjęć...jestem zakochana...tatuś z resztą też :tak:
Gratuluję księżniczki wiercidupki ;-)


Wróciłam i ja. Co najważniejsze dla mnie serduszko bije:-D. Dzidziak ułożony był cytuję " w pozycji wymuszonej" więc rozczaruję Was pisząc iż nadal nie znam płci :errr: . Połówkowe jednak na następnej wizycie na początku lutego. :dry: Pobrał mi cyto i teraz mnie podbrzusze tam niżej troszkę boli ale ogólnie jest dobrze.
Dziękuję za trzymanie kciukasów no i gratuluję poznania płci Kasi i Gosi.

Dobrej nocki kobitki.
Nasze maleństwo ostatnio tez się tak wstydziło, grunt że serduszko pięknie bije


Hejka
Ja po weekendie mega zasypana i mam chorego synka wrr a tak chciał iśc na sanki to prawie jak spadł dostał goraczke ech...
Musze wam powiedzieć że od wczoraj wam odpisuje co dojde do końca to mi ktoś wchodzi do pracy i nie mogę skończyć
Ja wczoraj zamowiłam poszewki dla malutkiej do łóżeczka i uszę w koncu kiedyś wybrać się popatrzeć na te wózki mi zależy na jakimś lekkim x lander jest super Dorotko ale troche jak dla mnie za ciężki
Gratulacje udanych wizyt ja też polecam USG 4 D super wrażenia jeśli ktoś jeszcze nie widział dzidzi z tej perspektywy:biggrin2:
Właśnie się wczoraj zastanawiałam jak dużo śniegu u was spadło
Życzę zdrówka dla synka



Powiem wam że mój mąż należy do typów mówiących przez sen i nie raz już się ładnie uśmiałam w nocy z tego powodu ale dziś przeszedł sam siebie i śpiewał, myślałam że go uduszę, a najciekawsze jest to że zawsze go wtedy wybudzę on tego nigdy nie pamięta i nie chce mi wierzyć

Dopiero czytając wasze wpisy o wizytach przypomniało mi się ze my przecież mamy jutro wizytę i może w końcu dowiemy się kto u mnie pod sercem mieszka ale to dopiero wieczorem a wcześniej pogrzeb dziadka, chyba temu zapomniałam o podglądzie

Jak podładuje baterie od aparatu to zrobię zdjęcie zimy za moim oknem
ale najpierw chyba uduszę kota, dziś ma takie ADHD że aż strach myśleć co mu jeszcze do głowy przyjdzie, teraz skrupulatnie rozbiera choinkę :wściekła/y:
 
Za wszystkie dziewczynki majace dzisiaj usg trzymam kciukasy &&&&&.
Dajcie szybko znac kto tam sie u Was chowa.

Munka gratuluje dziewczynki :-) Moze sie w koncu zacznie wyrownywac, bo na razie to przewaga siurkow.

Tialana wspolczuje - niedawno zmarla moja babcia, wiec domyslam sie co przezywasz. No i oczywiscie gratuluje wspanialych ocen!

Buziak milej zabawy na kinderbalu. Narobilas mi ochoty na placki z jablkami :p

Dzisiaj wstalam o 10 i do tej pory zasuwalam w domu. Jakiegos powera dostalam ostatnio. Ogarnelam sypialnie, poukladalam w szafach, trzecie pranie sie robi. Jeszcze tylko obiadek i bede sie nudzic. Do wczorajszego kapusniaku dorobie prazoki ze skwarkami i danie gotowe.

Co do prania to slyszalam ostatnio od kolezanki, ze ciuszki dla noworodka trzeba prac recznie, bo w pralce sa bakterie. Czy to prawda? Szczerze mowiac nie wyobrazam sobie prania recznego tego wszystkiego, a przeciez prasowanie tez pozbawia bakterii. Poza tym jak zaczniemy dziecko przyzwyczajac do jalowych warunkow to pozniej moze miec problemy... Tak tylko sobie gdybam...

Matko prać ręcznie?? W dzisiejszych czasach?? U mnie w pralce jest nawet program "pranie ręczne" W życiu nikt mnie nie zmysi :)

susz tez probowałam....u mnie w sumie nie wiem jaka jest przyczyna tego....jem zdrowo zreszta caly czas byłam na diecie....niewiem czemu moze jakos przemecze na tych czopkach.....

A próbowałas błonnik?? Rozpuszcza się w wodzie lub dodaje do kefiru/jogurtu. Działa delikatnie a jak na mnie na razie skutecznie. I jest w kilku smakach :)

Witam z rana czy jest może tu jakaś czarodziejka albo złota rybka bo mam życzenie chciałabym żeby był już 31.01 wtedy idę do doktorka i chce wziąść L4 (tylko co doktorkowi mam powiedzieć-tak po prostu)
U NAS BIAŁO I MROŹNO :-)

U nas sypie od niedzieli.
A o L4 gin mnie pyta za każdym razem. Na razie nie chce. Ale że genialne pomysły u mnie w pracy zaczynaja byc coraz bardziej absurdalne to kto wie czy przy którejś z kolejnych wizyt się nie zbuntuje i nie wezme :)
 
Podczytuję sobie niemieckie fora, żeby się oswoić z nazewnictwem itd. i spodobało mi się jak Niemki mówią na usg, mianowicie Baby tv :tak:, fajnie prawda? No więc ja się nie mogę doczekać już mojego Baby tv a to jeszcze taaaak dłuuugo!
 
reklama
karamija- mnie tez lekarz wystraszyl :eek: przelaczyl i mowi, o tutaj jest glowka i wlasnie na nas patrzy yyyyyyy nie powiem, mrowek mial malo zadowolona mine :baffled::baffled:

tialana- leee no przynajmniej Ci ambitnie pomaga uprzatnac te pokuse jaka jest choinka ;-) a przy okazji cwiczenia rozgrzewajace :tak:
 
Do góry