reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Witam! Z rana a o dziwo wyspana :D Gratuluję wizyt! Witamy ponownie tym razem ujawnione dzidzie! P.S. Czyli nadal faceci górą! Hihi!
Witam nowe osoby oraz te po przerwie :)
Miśki 2 oby tak dalej...luz na wariatkę!
Wczoraj znów oddawałam się zakupom na Allegro...ale o tym tam gdzie trzeba :)
Miłego :)
 
reklama
Witam sie i ja :)

Nie wiem czy wszystkim podziekowalam za gratulacje pod postami, jesli nie to
DZIEKUJE Z CALEGO SERDUCHA

Ciesze sie z udanych wizyt :) Jeden chlopaczek, jedna dziewuszka i jeden wstydzioszek.

O ruchy sie nie martwcie - na pewno przyjda. Ja poczulam pierwsze w 19 tyg i 4 dniu. Nie czulam wczesniej bulgotania czy skrzydelek motylka, od razu pukniecia. Moze malo wrazliwa tam w srodku jestem :p
 
dzień dobry wszystkim!

niespodzianka

to mnie troszkę pocieszyłaś z rana bo wstałam ze schizą, że 18 tyg a ja dalej nic praktycznie nie czuję, raz na 2 dni jakieś nieśmiałe puknięcie ..

weszłam dziś na wagę i oniemiałam
chyba mój organizm doznał szoku spacerowego i schudł, miałam 4,5 na plusie a mam 2,6
 
Ja tez sie martwilam, ale zaczelam szperac w ksiazkach gdzie bylo napisane, ze na pierwsze ruchy mozna czekac nawet do 22 tygodnia. Stwierdzilam wiec, ze skoro usg i badania sa ok to nie pozostalo mi nic innego tylko czekac :tak:
 
niespodzianka, wiem że na ruchy jeszcze jest czas ale ja w 1 ciąży czułam porządne kopniaki już w 17 tyg a w drugiej niby wcześniej się czuje a tu cały czas nic, doczytałam jednak, że więcej dziewczyn jeszcze nie czuje więc wszystko jest w porządku z pewnością:tak:
 
No jak ja bylam w 18 - 19 tygodniu to i rodzinka moja i meza, znajome mamusie pytaly "czujesz juz ruchy?", a mi bylo przykro i glupio odpowiadac, bo nic jeszcze nie czulam. I jeszcze to zdziwienie "jeszcze nieeee?"
 
Witam :)
Ja tu juz od dawna myszkuje, ale nie ujawniam sie, bo mnie jeszcze za jakiegos zboczka wezmiecie :zawstydzona/y: codzien sie budzi o 6 i pokutuje :zawstydzona/y:

Moj mrowek od 2dni siedzi cicho jak mysz pod miotla, ale przedtem slyszalam rewolte w brzuchu, mysle, ze po prostu poszedl gdzies sobie obrazony za to czwartkowe podgladanie ;-)

Mlodak, mocno dziekuje za fotke :)
U nas dzis tu zimno 5stopni z rana, ale jak wyszlam na balkon, szybko mnie odrz:confused2:ucilo, bowiem odczucie jest jakby bylo chyba -10 :baffled: brrrrr

Jak sie zmobilizuje to wdrapie sie na gore i cykne Wam fotke Sycylijskiej zimy tfu tfu :confused2:
 
Ostatnia edycja:
No jak ja bylam w 18 - 19 tygodniu to i rodzinka moja i meza, znajome mamusie pytaly "czujesz juz ruchy?", a mi bylo przykro i glupio odpowiadac, bo nic jeszcze nie czulam. I jeszcze to zdziwienie "jeszcze nieeee?"

Patrz a u mnie odwrotnie...ja twierdziłam, że już czuję, a rodzina i znajome (dzieciate) NIEMOŻLIWE! Ruchy wyznaczają połowę ciąży! A to dopiero 16 tydzień!
 
reklama
Heh, no nie dogodzisz ;) Wczesnie zle, pozniej tez niedobrze.

Sycil u mnie chyba tez zimno, bo okna cale zaparowane (moja zmora - szmata wycieram coby sie jakis grzyb nie przyplatal), ale nie wychylam nosa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry