reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

A ja dzis zdecydowalam sie na odstawienie witamin, znow zrobilo mi sie po nich niedobrze pomimo tego, ze zostaly zjedzone w trakcie obiadu. Po obiedzie musialam chodzic po korytarzu 10 min i dopiero mi przeszlo. Bylismy na obiedzie u ojca P a chyba nie ma nic gorszego niz pawiowanie w cudzej toalecie... przynajmniej od czasu studiow;-) Wiec stwierdzilam, ze od jutra nie biore.
Czy ktoras z Was miala podobnie po prenatal complex?
 
reklama
mi niedobrze robi sie na samą mysl o polknieciu tych piguł:baffled:
biore je i nie robi mi sie po nich niedobrze, ale to połykanie to dramat.. i ten posmak fuuuuuuuuuuuu
Papapapapa kolorkowych!
 
o fak ja wlasnie sobie uswiadomilam ze w tym tygodniu zapomnialam o moich witaminach :baffled:

bylismy w ikei w katowicach bo w krakowie nie bylo listew debowych i wiecie jaka tam sniezyca!! masakra, wszystko bialutkie, autostrada zasypana. a w krakowie nie pada nic :/

jadlam dzis przepyszny chlodnik w ikei, musze sie nauczyc to robic w koncu. a na obiad/kolacje w domu zrobilam makaron z kurczakiem, suszonymi pomidorami i rukola. ale znow bym cos zjadla :-)

jutro pierwszy raz aqua joga, juz nie moge sie doczekac :))))) mam tylko nadzieje ze zmieszcze sie w stroj jeszcze, miesiac temu bylo ok.
 
witajcie - litości!!!! dwa dni mnie nie było, a Wy tyle naskrobałyście...

Mickey - ja biorę Prenatal Classic, zaczęłam go brać na 6 mies. przed ciążą, ale nie miałam nie miłych dolegliwości z tego powodu,

Zaza - nie rób sobie wyrzutów, aj też nie od razu się zreflektowałam, że moje maleństwo daje znać o sobie, a to nie pierwsza moja ciąża - ja czekałam na takie ruchy jak ty opisujesz, a tym razem jest inaczej. trudno poznać to, czego nie znasz.

Ja miałam przed ostatnie dni czas zagospodarowany na maksa - w piątek w nocy moja córcia zahaftowała pół sypialni, więc były nocne manewry i jakoś dotrwaliśmy do rana. w sobotę pojechaliśmy do Ikei (ok. 180km w jedna stronę mamy najbliższą), zakupy udane - ja głownie rzeczy dla maluszka, pościel, śpiworek i takie tam, a mój wybrał chodniczki i trochę dupereli.
A po powrocie pranie, pranie, pranie.. i suszenie.

Co do proszków - ja mam zadanie o tyle ułatwione, że na FAIRY non-bio (dziecinny) mój mąż nie ma uczulenia. Dlatego wszystkim piorę w tym proszku i płyn do płukania też dla dzieci.

Jutro mam umówioną wizytę u fryzjerki, trzeba sobie poprawić samopoczucie.

A co do asii - to pozwólcie jej sie nacieszyć rodziną, jak wróci do Irl, to pewnie napisze. Jak nie zapomnę :)-D:-D dobre) to jutro do Niej napiszę i zapytam co i jak.
 
Ostatnia edycja:
haha, wszystkie do Ikei jezdzą:-D
Ja namowilam meza i w sobote tez sie wybieramy:tak:
Trzeba pare dupereli (jak to katrina pisze;-)) kupić:tak:

katrina a co bylo Malej? Jakies zatrucie?:-(

kamccia ja nie biore wiec nie pomogę:no:
 
polaa - bałam się, że to wirus, ale na szczęście nie. Jadła pierwszy raz w życiu grochówkę i nią wymiotowała, więc podejrzewam, że była za ciężka dla jej żołądeczka. Już jest wszystko OK, tylko wczoraj pralka była aż czerwona od ilości prań.
 
Witajcie :)

Ja juz na nogach.
Dzis kolejna noc z rogalem, maz cos mnie spychal w nocy, zaraz jak wstane to sie dowiem, z jakiej to okazji, przypuszczam, ze sie za bardzo rozpanoszylam w lozku z Rogalikiem-Fredziem ;-)

kartina- niezle, dobrze, ze malej tylko grochowka zaaszkodzila, ale wspolczuje, bo biedna pewnie sie mocno nameczyla :(

kamccia83- ja biore zelazo i mdli mnie po nim, co prawda nie sa to mdlosci jak na poczatku ciazy, ale sa takze meczace. Druga sprawa to wizyty w lazience :no:


A ja tu sieeeedze na grzedzie i nikooooogo nie maaa :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam:wściekła/y:
Jak dzieci nie ma to spie do 10, a jak sa i śpia to ja musze cholera wstac! Nie wiem jaka jest zaleznosc? Dzis moze taka ze zapomniałam wyłączyc budzika, ale wyłączyłam odruchem nie otwierajac oczu po pierwszym dzwieku... i mogłam jeszcze spac.................................................:angry:
No to ferieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee czas zacząc;-)
 
Do góry