reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Witajcie dziewczyny

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku- tyle czasu mnie nie było:((
Nie dam rady was nadrobić niestety, widzę też że pozmieniały sie dziewczyny często piszące...
Ja nadal w pracy z dzidzią wszystko oki płci też nie znam bo się maleństwo nie chce ujawnić, dolegliwości już minęły, brzucho rośnie 3kg na plus i uśmiech na buzi więc chyba wszystko gra:)))

Widze że plany wakacyjne pełną parą, chętnie spotkam się w Białogórze będę blisko w dworku w Starbieninie jeśli wszystko będzie oki też sierpień pewnie druga połowa

Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie czy macie lub miałyście takie coś że dzieci naciskały wam na podbrzusze lub szyke bo ja mam coś takiego i nie wiem czy jest wszstko w porządku prosze doradzcie mi co mam zrobić? :szok:
 
a co chcesz sie posmiac do lez ze mnie? w weekend cos wrzuce, juz raz probowalam ale mi sie za duze zdjecia wrzucaly i zajmowaly cala strone (a moze jednak za duzo waze)
 
a ja dalej chyba ruchów nie czuje, jedynie takie skurcze delikatne

Boziu, ja to zawsze muszę mieć jakieś opóźnienie :>

I cycki bolą przestraszliwie! Brodawki mam ochotę odciąć obcęgami.
ruchy zwykle powinno się czuć około 20 tc więc patrząc na twój suwaczek to masz jeszcze czas a co do bolących (.)(.) to ja teraz mam lepsze i gorsze dni a najbardziej bolą jednak sutki

Ja po raz kolejny bylam w szpitalu na kontroli, plamienie ustalo:-) i mam nadzieje ze nie wroci. Z bobo wszystko ok:tak: a to najwazniejsze. Kolejne fotki dostalam - jak z pierwszej ciazy nie mam zadnej fotki tak tym razem mam ich juz 16:)
super że plamienie ustało i z dzidziusiem wszystko dobrze bo to najważniejsze

Ale Wam zazdroszczę... tez bym pojechała nad Bałtyk, ale na pewno w tym roku się na pewno nie uda. Zresztą dla mnie urlop w Polsce to żaden urlop, wracam tak zmęczona..., że odpoczywam po powrocie do domu. Tyle, że odwiedzam przy okazji rodziców, babcię i córcię.
jak to córcię?
 
Mamina- zaraz od razu posmiać....jestem ciekawa jak wyglądasz po prostu:) To zdjecia co masz w awatarku kojarzy mi sie z Tobą:)Wysoka brunetka, z czerwonymi ustami i czerwoną marynarką:)

Kasia- Katrina ma dwie córki:)Jedną dorosłą w Polsce.......a właśnie Katrina córka nie chciała jechać z Tobą?Ty juz poza granicami od co najmniej 4 lat...
 
widze ze z tematu jedzenia przeszlysmy na podroze.....:) my kazdego roku jezdzimy nad polskie morze do Leby i tylko ta naprawde odpoczywamy,ale jezdzimy albo na poczatku czerwca albo we wrzesniu wtedy jest zdecydowanie mniej ludzi i naprawde mozna sie delektowac otoczeniem...
Weronika jest z marca a juz w maju tego samego roku byla z nami na mazurach i do dzis z lezka w oku ogladam zdjecia z tego wypadu...
 
reklama
widze ze z tematu jedzenia przeszlysmy na podroze.....:) my kazdego roku jezdzimy nad polskie morze do Leby i tylko ta naprawde odpoczywamy,ale jezdzimy albo na poczatku czerwca albo we wrzesniu wtedy jest zdecydowanie mniej ludzi i naprawde mozna sie delektowac otoczeniem...
Weronika jest z marca a juz w maju tego samego roku byla z nami na mazurach i do dzis z lezka w oku ogladam zdjecia z tego wypadu...


hehee- my też z 2 miesiećzna Lilą skoczyliśmy na 2 tygodnie nad morze:)
 
Do góry