reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Dobry wieczorek
Ja nad Bałtyk we wrześniu raczej, ale może zahaczę o końcówkę sierpnia ;) W przyszłym roku mam zamiar nawiedzić Macedonię bo była kolejna na liście do zwiedzenia Bałkanów (jeszcze Albania i Turcja nam zostaje)...ach się rozmarzyłam...[/QU
To jak dotrzesz do bałkanów warto zajrzeć do Sarajewa jest naprawde bezpiecznie i wartio..... i jeśli ktoś lubi stare dzbanuszki filiżanki obrusy itd. też powinien..:-)

Mamina- rozbrajajace masz te testy:) uwielbiam je- poprawiasz mi humor:)Dałaś swoją zdjeciówkę na zamknięty?
No to niedługo Fan club mały będzie bo ja też:-)

Znów będą karne jeżyki:szok:
 
reklama
a tak ogolnie to za 23 godziny dowiemy sie kogo nosze pod serduszkiem....a przede wszystkim tego czy wszystko z tym kims jest ok. A dzidz jakby czul bo od godziny sie prezy i wygina
 
AVO - no już 5,5roku tu jestem, 6 lat będzie w sierpniu (mężowi minie 6 w marcu). Córka tu ze mną przyleciała, pochodziła rok do szkoły średniej, ale jej sie nie podobało i chciała wrócić. Miałam straszny dylemat... ale cóż, na siłę jej tu nie zatrzymam, więc wróciła do Polski.
 
Mamina- zaraz od razu posmiać....jestem ciekawa jak wyglądasz po prostu:) To zdjecia co masz w awatarku kojarzy mi sie z Tobą:)Wysoka brunetka, z czerwonymi ustami i czerwoną marynarką:) oj to sie zawiedziesz bo nie jestem wysoka 167 tylko mam, ale czerwien lubie o taak ...
a tak ogolnie to za 23 godziny dowiemy sie kogo nosze pod serduszkiem....a przede wszystkim tego czy wszystko z tym kims jest ok. A dzidz jakby czul bo od godziny sie prezy i wygina
no toz mowie ze chopa nosisz pod sercem tudziesz watroba....
 
hej dziewczyny, jeśli są tu jakieś dziewczyny z Warszawy które chciałyby prowadzić ciążę na Madalińskiego (łatwiej potem dostać się do szpitala) to proszę o informację na priva. Mam jutro umówioną wizytę u dr. Kozierawskiej z której nie skorzystam i chętnie odstąpie komuś termin bo wiem że długo się tam czeka.
 
kurcze pododawałam i pozapraszałam was na fb i nie wiem kto jest kto:/
może nicki dopiszecie żeby się móc połapać:) ja mam swój:)
 
No to mogę się pochwalić, że wreszcie poczułam porzadne wypniecie się malenstwa:-):-):-) ciekawe co mi tak wystawił:-D ale miłe:tak:
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie czy macie lub miałyście takie coś że dzieci naciskały wam na podbrzusze lub szyke bo ja mam coś takiego i nie wiem czy jest wszstko w porządku prosze doradzcie mi co mam zrobić? :szok:
Ja tak miałam przez dłuższy czas, od ponad tyg jest spokój. U mnie było to spowodowane tym że maluszek był bardzo nisko ułożony i każdy jego ruch (bardziej energiczny) był dla nie bolesny, od kilku dni nie biorę już nawet nospy a maluszek fika coraz wyżej i mam spokuj:-D

Mamina jesteś boska:-D z tym psem dowaliłaś równo:-D mój tylko na realne jedzenie się tak zapatruje:-D
 
Do góry