reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

wg mnie ta lista jest nieczytelna..

Też o tym pomyślałam. A ta lista jest wg mnie nieczytelna, bo jest na nich wiele dziewczyn, które od dawna tu już nie piszą.
A osoba, która jest za nią odpowiedzialna z braku czasu też rzadko tu zagląda...

ehh...no to nie wiem, myślałam że tak by było fajnie bo wszystko w jednym miejscu...
 
reklama
Oswiadczam, iz wrzucilam do naszej ksiazki kucharskiej, zapiekanke rybna wg. mojej siostry- jedyny sposob na rybke, ktora zjadam ze smakiem :tak:
 
AVO- jestescie bardzo do siebie podobne :tak: juz mialam sie pytac, macie jakies obce korzenie? tak mi w oko wpadlo, ze obojoe, takze babcia macie taka niepospolita urode :baffled:

avo - no to fajnie, ze masz taka sis z kt jestes bardzo zzyta:tak: a jeszcze jak zrobi kariere i bedzie bogata to juz w ogóle:happy::happy: :baffled:

Sicilpol- nasz pradziadek był Włochem:), ale już jego rodzice przyjechali do Polski:)Moja siostra rozpacza,że ma białą jak śnieg karnację- typ królewny śnieżki, ja natomaist mma dosc ciemną karncję i opalam się mocno:)Moja mama wygląda jak 100% Włoszka:),żreszta babcia też:)i ja mam wielki sentyment do Włoch:) W te Wakacje bylismy w Toskani- Marina di Pisa, ale zdecydowanie bardziej podoba się w okolicach Neapolu. Koniecznie też chcę zobaczyć samo południe.Może mi cos polecisz?
Na Sycyli są świtne i dosc tanie apartamenty:)Tam tez napewno się wybiorę:)
Buziak- w tym zawodzie nie jest tak cukierkowo jak się wydaje:(
 
Ostatnia edycja:
Dzień doberek
Wpadłam się tylko przywitać i nadrobić troszkę Wasze skrobanie :-D
Jutro ja usg ciekawe czy dzidziol da się podglądnąć :-) :-D
 
Ostatnia edycja:
AVO- czyli zgadlam :) Musze powiedziec, ze stanowicie piekne polaczenie obu tych krwi :tak: Zgarnelyscie wszystko co najlepsze z polskiego typu urody i z wloskiego :tak:
Toskania piekny region :tak:
Ja zawsze bylam ciekawa i pozwiedzalam swojego czasu troche, plus moj maz ma rozsypana rodzine i znajomych po calych Wloszech, wiec liznelam z kazdego regionu wszystko to co najlepsze :tak:
Sycylia jest naprawde warta zobaczenia, ale bylabym niesprawiedliwa, gdybym np pominela Sardynie. nigdy tam nie bylam, ale maz spedzil tam miesiac na misji i ogladajac niektore zdjecia szczeke mialam na ziemi.
Wlosi chyba lubia sie rozprzestrzeniac po innych narodach, bowiem moj szwagier, niby rodowity Francuz, ale korzenie ma takze Wloskie :tak: oraz wyglad, nazwisko zas typowe dla Sardyni :tak:
Moja rodzinka, jak tu przybyla na slub, zrobila sobie 10dniowy urlop i wszyscy byli pod wrazeniem. Fakt, nie tylko piekne miejsca sa tu, ale Sycylia nadal oferuje niczym nie skalana nature i miejsca oryginalne, nie skalane konsumizmem czy sztucznym klimatem spozadzonym specjalnie dla turystow. Tu albo sie czlowiek przystosuje do ich tempa, albo ginie ;)
Sycylia to duzo ciekawych miejsc, zalezy tez kto co lubi, wycieczki, nature, miasto, morze, sztuke :tak:
 
A z tą chrzesnica to troche nie rozumiem - mieszkacie razem, zajmujesz sie nia ??? :baffled:

Mieskzam z moja mamą siostrą jej meżem . Ponieważ musieli wynając mieszkanie swoje aby spłacić kredyt za:-(mieszkali w naszym rodzinnym domu
Więć od rana do nocy mam chrześnice krzykaczke i nic jest co raz gorzej ...



:no::no::no:





brzuch robi sie twardy i taki wypięty do przodu, robi sie dziwny nienaturalny kształt i to od razu widac;-)
macku - nasze brzuchy czasem przyjmuja takie kształty i rozmiary, ze do konca nie wiadomo co tam sie dzieje ;-):tak: ja stawiania tez nie jestem pewna bo czasem mały mi sie po prostu pręży ale tak jakos dziwnie ze nie wiem co glut kombinuje:baffled:

Mam tak samo jak ty
:-)
 
reklama
a ja dalej chyba ruchów nie czuje, jedynie takie skurcze delikatne

Boziu, ja to zawsze muszę mieć jakieś opóźnienie :>

I cycki bolą przestraszliwie! Brodawki mam ochotę odciąć obcęgami.
 
Do góry