reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

a ja dalej chyba ruchów nie czuje, jedynie takie skurcze delikatne

Boziu, ja to zawsze muszę mieć jakieś opóźnienie :>

I cycki bolą przestraszliwie! Brodawki mam ochotę odciąć obcęgami.
to tak jak moje cycuchy bola i swedza a brodawki to jakis koszmar:szok:, no ale coz taki urok tej ciazy:tak: no iruchow tez jeszcze nie czuje:-(

Gratuluje udanych wizyt no i kolejnej dziewuchy na forum.

Ja po raz kolejny bylam w szpitalu na kontroli, plamienie ustalo:-) i mam nadzieje ze nie wroci. Z bobo wszystko ok:tak: a to najwazniejsze. Kolejne fotki dostalam - jak z pierwszej ciazy nie mam zadnej fotki tak tym razem mam ich juz 16:)
 
reklama
AVO- czyli zgadlam :) Musze powiedziec, ze stanowicie piekne polaczenie obu tych krwi :tak: Zgarnelyscie wszystko co najlepsze z polskiego typu urody i z wloskiego :tak:
Toskania piekny region :tak:
Ja zawsze bylam ciekawa i pozwiedzalam swojego czasu troche, plus moj maz ma rozsypana rodzine i znajomych po calych Wloszech, wiec liznelam z kazdego regionu wszystko to co najlepsze :tak:
Sycylia jest naprawde warta zobaczenia, ale bylabym niesprawiedliwa, gdybym np pominela Sardynie. nigdy tam nie bylam, ale maz spedzil tam miesiac na misji i ogladajac niektore zdjecia szczeke mialam na ziemi.
Wlosi chyba lubia sie rozprzestrzeniac po innych narodach, bowiem moj szwagier, niby rodowity Francuz, ale korzenie ma takze Wloskie :tak: oraz wyglad, nazwisko zas typowe dla Sardyni :tak:
Moja rodzinka, jak tu przybyla na slub, zrobila sobie 10dniowy urlop i wszyscy byli pod wrazeniem. Fakt, nie tylko piekne miejsca sa tu, ale Sycylia nadal oferuje niczym nie skalana nature i miejsca oryginalne, nie skalane konsumizmem czy sztucznym klimatem spozadzonym specjalnie dla turystow. Tu albo sie czlowiek przystosuje do ich tempa, albo ginie ;)
Sycylia to duzo ciekawych miejsc, zalezy tez kto co lubi, wycieczki, nature, miasto, morze, sztuke :tak:

powiem tak....najbardziej jak wyjeżdzam- nienawidzę innych zagranicznych turystów i wszytskeigo co jest robione typowo pod nich....nie lubie plastikowych miejsc, które wszedzie wyglądają tak samo. Jeśli gdzieś jadę najlepiej bym mieszkała wśród rodowitych mieszkanców danego kraju, smakowała kulturę, domowe jedzonko i widoki.....dlatego raczej nie jeżdizmy na wycieczki tylko wsiadamy w samochódi jedziemy:)
Z roczną Lilą byliśmy w Normandii,i na wyspie Jersey- nigdzie nie widzielismy typowej plastikowej turystyki:) Wracając zahaczyliśmy o Paryż, ale się zawiodłam- Ci turyści-:(
W 2011- na Majówke byliśmy we Lwowie i powiem Wam,ze jestem zauroczona tym miejscem niemal pod każdym względem, w wakacje zaś: Budapeszt, Balaton- meisjcowość gdzie przebywają tylko węgierscy wczasowicze:), Toskania- także w tej miejscowości niemal sami Włosi no i w drodze powrotnej Praga.....W 2012 wybieram się z wiadomych przyczyn tylko nad polskie morze na miesiąc- do Białogóry- może ktoraś się skusi?
W 2013 planujemy Łotwa, Litwa, Estonia i Finlandia docelowo.....Ja w ogóle mam dusze podróznika- najchętniej zobaczyłabym niemal cały świat i będę to realizować:)W Europie już niedużo mi zostało:)Wszyscy się pukają w głowę,że my nawet z takim małym dzieckiem jeżdzimy, ale ja Wam powiadam to nic strasznego:)

aaaa i byłabym zapomniała:)za miłe słowa dziękuję:) Chociaz powiem szczerze,że mi wiek odbiera urodę- to chyba tak własnie po włosku jest......:(heheh
 
Ostatnia edycja:
Ja nad Bałtyk we wrześniu raczej, ale może zahaczę o końcówkę sierpnia ;) W przyszłym roku mam zamiar nawiedzić Macedonię bo była kolejna na liście do zwiedzenia Bałkanów (jeszcze Albania i Turcja nam zostaje)...ach się rozmarzyłam...
 
Ja podroznikiem nie jestem, raczej zwierzaczkiem domowym ;)
Za to cala reszta rodziny (siostra, kuzynostwo, ciotki, wujkowie, nawet babcia z dziadkiem) to jedzili i jezdza- ja wdalam sie w moich rodzicow, 30km od Poznania to byla dla mnie meczaca wyprawa ;-)
Potem z wiadomych przyczyn musialam duzo podrozowac, ale nie przepadam nadal za przemieszczaniem sie :tak:Lubie
byc, zwiedzac, nie docierac tam ;)
Siostre mam tez daleko, wiec sila rzeczy albo ona tu, albo ja tam..
Swoja podroz poslubna odchorowalam (doslownie)

Duzo osob podrozuje z dziecmi, chyba jak sie je od malego przyzwyczai, to takie wyprawy staja sie wielka frajda dla nich :tak:

AVO- po zdjeciach nie widac nic, by Ci czas cokolwiek odjal :tak:
 
Ale Wam zazdroszczę... tez bym pojechała nad Bałtyk, ale na pewno w tym roku się na pewno nie uda. Zresztą dla mnie urlop w Polsce to żaden urlop, wracam tak zmęczona..., że odpoczywam po powrocie do domu. Tyle, że odwiedzam przy okazji rodziców, babcię i córcię.
 
reklama
w sumie nic tylko ze mam ta nospe brac zeby tam nic sie nie zaczelo dziac
Na pewno nic się nie zacznie dziać a córcia z dnia na dzień będzie sobie wyżej mieszkać

AVO- czyli zgadlam :) Musze powiedziec, ze stanowicie piekne polaczenie obu tych krwi :tak: Zgarnelyscie wszystko co najlepsze z polskiego typu urody i z wloskiego :tak:
Toskania piekny region :tak:
Ja zawsze bylam ciekawa i pozwiedzalam swojego czasu troche, plus moj maz ma rozsypana rodzine i znajomych po calych Wloszech, wiec liznelam z kazdego regionu wszystko to co najlepsze :tak:
Sycylia jest naprawde warta zobaczenia, ale bylabym niesprawiedliwa, gdybym np pominela Sardynie. nigdy tam nie bylam, ale maz spedzil tam miesiac na misji i ogladajac niektore zdjecia szczeke mialam na ziemi.
Wlosi chyba lubia sie rozprzestrzeniac po innych narodach, bowiem moj szwagier, niby rodowity Francuz, ale korzenie ma takze Wloskie :tak: oraz wyglad, nazwisko zas typowe dla Sardyni :tak:
Moja rodzinka, jak tu przybyla na slub, zrobila sobie 10dniowy urlop i wszyscy byli pod wrazeniem. Fakt, nie tylko piekne miejsca sa tu, ale Sycylia nadal oferuje niczym nie skalana nature i miejsca oryginalne, nie skalane konsumizmem czy sztucznym klimatem spozadzonym specjalnie dla turystow. Tu albo sie czlowiek przystosuje do ich tempa, albo ginie ;)
Sycylia to duzo ciekawych miejsc, zalezy tez kto co lubi, wycieczki, nature, miasto, morze, sztuke :tak:
Po przeczytaniu tego najchętniej z marszu kupiłabym bilet i pojechała prosto do ciebie, zwłaszcza że nasza pogoda taka depresyjna

to tak jak moje cycuchy bola i swedza a brodawki to jakis koszmar:szok:, no ale coz taki urok tej ciazy:tak: no iruchow tez jeszcze nie czuje:-(

Gratuluje udanych wizyt no i kolejnej dziewuchy na forum.

Ja po raz kolejny bylam w szpitalu na kontroli, plamienie ustalo:-) i mam nadzieje ze nie wroci. Z bobo wszystko ok:tak: a to najwazniejsze. Kolejne fotki dostalam - jak z pierwszej ciazy nie mam zadnej fotki tak tym razem mam ich juz 16:)

ja nie mam jeszcze płci :( dziecko płciowo się ujawni najwcześniej 27 stycznia - póki co noszę Cosia :)

Cycki to złooo...
Współczuje z całego serca
moje bimbałki już mi dały spokój aż się czasem boję że nie będę mieć pokarmu ale wiem że to się okaże po porodize


Przed chwilką pierwszy raz czułam czkawkę naszego maleństwa :-), myślę że to była czkawka chyba że tak rytmicznie wygrywało rytm na jakimś bębenku ;-)
a teraz tradycyjne wieczorne kopanko :tak:
 
Do góry