reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Gkvip bardzo mi przykro:( ciężka decyzje masz do podjęcia.

Witam się i ja po dzisiejszej wizycie muszę się pochwalić że noszę pod serduszkiem dziewuszkę :-)
Gratuluje i troszkę zazdroszczę :D

Ja wyszłam do warzywniaka i wróciłam z torbą łaszków :cool2:mam tylko jeden lumpek w okolicy i mają tam tylko ciuszki dziecięce- firmowe :) i była wyprzedaż :) i zamiast 110zł zapłacić wyszło 30:) tylko jutro nie będę miała się z tym wszystkim jak zabrać do siebie.
 
reklama
blond 20 - nie wiem czy mogę spytac.. ale czemu Twoj brat sie do Ciebie nie odzywa??? Bo jesteś w ciąży? I co ma do tego partner Twojej mamy?
 
Gkvip te dane to tylko wypadkowa wielu czynnikow w tym wieku. Nie sa miarodajne i czesto sa mylne. To ze wyjda dobrze tez nie oznacza ze dziecko bedzie zdrowe. Poza tym. Czy jesli by mialo ZD to nie urodzisz je? To chyba podstawowe pytanie. Ja mam 35 lat wiec wiem jak to jest. Ja bym bala sie nie zdecydowac na te badania mimo wszystko. Wez gleboki oddech kochana i nie stresuj sie tak. Te wyniki to nie wyrok. To tylko orientacyjna analiza. Na pewno jest wszystko ok.:-)
 
m@dz1@ nie wiem jak to wcześniej przeoczyłam
Gratuluję córy :-) też już bym chciała wiedzieć kto tam mieszka i chyba zaczynam się skłaniać do dziewczynki ale dowiem się dopiero 18.01 o ile dzidź nie będzie się znów "wstydzić"
 
Ale ja mam dzisiaj ból !! Ohohoo... wszytskie kości mnie bolą plecowe :D i tyłek też mnie boli, jakby zakwasy ale ciekawe po czym heh... Oprócz tego powrócił ból piersi ...
 
Witam wszystkich serdecznie...mam pytanko jesli mozno...co myslicie o detektorze bicia serca tzw dopplerze? ja sie zastanawiam czy kupic.....
 
reklama
Witam wszystkich serdecznie...mam pytanko jesli mozno...co myslicie o detektorze bicia serca tzw dopplerze? ja sie zastanawiam czy kupic.....
ja jestem przeciwniczką :) Nigdy tego nie miałam ale z doświadczenia kilku znajomych wiem że to daje więcej zmartwień niż radości :)
Dla tego, że czasem jak dzidzius sie jakos inaczej ukladal to detektor nie wyczuwał serduszka iod razu byly paniki zez dzidziusiem coś nie tak :)
Ale może więcej powiedzą dziewczynyktóre to mają:)
 
Do góry