reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Ja nosze obrączkę na lewej dłoni :tak:
Moja rodzina nie może przeboleć tego

Co to pierścionka zaręczynowego nie pamiętam, bowiem wkrótce po ślubie schowałam go głęboko, co chwila się cięłam nim :(

moja szwagierka ze swoim mężem w ogóle potrafią nie nosic, ściągaja jak im sie podoba:eek:
moj P sie podlizuje, ze go na lewą stronę ściąga jak zdejmuje i zawsze ma na ręce, choć czasem powinien zdejmowac (zawód). I kiedys zrobilismy griila a ze my nie siedzący, tak mój P zaczął tance w majtkach na poręczy (parter) odstawiac.. i nagle zawisł na obrączce:eek: do połowy sie rozerwała a na reszcie autentycznie wisiał
 
reklama
matko, buziak ty torturujesz!! mam idealne miesko w lodowce na sosik do pyz a w krakowie nie ma pyz nigdzie!!!!
ja jestem z poznania i tam pyzy to takie wlasnie drozdzowe na parze, i jak przyjechalam do krakowa to raz kupilam, odpakowuje a one pachna truskawkami :/ nie ma tu prawdziwych pyz....
a z plackiem to prawda, u mnie w domu byl zawsze placek drozdzowy a nie ciasto :)))

gkvip, trzymam kciuki i badz dobrej mysli, na pewno jest wszystko w porzadku!


czy was tez znow bola piersi?? ja juz mialam spokoj pare tygodni a od kilku dni masakra!! nie wiem czy to przez to ze urosly i stanik za maly czy po prostu maja bolec....
 
Wizyta z mężem u gina wygląda dokładnie tak jak napisałaś na początku. Najpierw wchodzę sama, badanie ginekologiczne, a potem ginka woła męża czekającego na korytarzu. Jakoś nie chciałabym być oglądana na fotelu ginekologicznym. Chociaż nie powiem, że przydał by się jako pomoc w schodzeniu bo ja za wysoka nie jestem i troszku mam problemy. Najlepiej było raz jak właśnie złaziłam i jakoś się zachwiałam i chciałam się czegoś złapać aby nie runąc na podłogę. Nieopatrznie wybrałam to cos w czym trzyma się nogi i zostało mi to w ręku:szok: Nie wiedziałam co zrobić. Chciałam szybko odłożyć zanim ginka się odwróci i upuściłam na ziemię. Rumoru narobiłam, że heja.
Artystka z ciebie :-D

Witam po swiatecznej przerwie. Swieta minely nam w super atmosferze bylo bardzo milo i rodzinnie.
Niestety wczoraj dostalam telefon dotyczacy wynikow badan genetycznych i juz nie mam czym plakac juz wszystkie lzy chyba wylalam. Podali ze jest duze 1:24 ryzyko Dawna:-( totalnie mnie to zalamalo i M tez :-(. Teraz mamy zdecydowac czy chcemy to inwazyjne badanie genetyczne aby potwierdzic lub wykluczyc, ale ja nie wiem co mam zrobic mam taki metlik w glowie:-:)-:)-(To badanie jest ryzykowne podali ze 1:100 przypadkow dochodzi do poronienia:-(, a z drugiej strony to nie wiem czy ja chcem wiedziec jesli jest cos nie tak:-( Jestem totalnie zalamana.
Ja też bym postarała się dowiedzieć jak wyszła ta przezierność a jak się nie da to sprawdzić na usg czy jest kość nosowa.
Te wyniki to czysta statystyka i właśnie wiek ma ogromne znaczenie w nich i to zazwyczaj on decyduje o takim a nie innym wyniku a nie to co wyszło z krwi dlatego są mało wiarygodne i często lekarze sami o tym mówią pacjentkom.
Wierzę że Wasz maluszek jest zdrowy i teraz mocno się zastanawia czym ta mama się tak martwi i kiedy przestanie, bo jemu to niezbyt pasuje. Musi być dobrze

Mój D. obrączki nie nosi ze względów bezpieczeństwa, oboje widzieliśmy facetów bez palca bo jakaś maszyna przy naprawianiu zablokowała się i obrączka poszła razem z palcem, ja teraz też nie noszę bo jest po prostu ciasna, ładnie razem leżą w pudełeczku a jak nosiłam to an prawej ręce.
 
Ostatnia edycja:
Mi na pewno już nie urosły, ale faktycznie od kilku dni znów zaczęłam je bardziej odczuwać. Do tego od wczoraj powróciły całodniowe mdłości, więc leżę prawie cały dzień blado-zielona na gębie......

Zaobserwowałam też krwawienie dziąseł. Noszę aparat orto i muszę dokładnie czyścić zęby wyciorkiem no i teraz po kilku ruchach robi się cały czerwony :(

A obrączkę noszę od początku na prawej dłoni. Zaręczynowego nigdy nie miałam więc nie mam problemu.
 
Ostatnia edycja:
Dzieki dziewczyny za odp. w takim razie widac wszystko jedno na ktorej:)
Josie no wlasnie ja jako placek przezyje taki drozdzowy z owocami to tak, ale zeby na tort powiedziec placek, albo karpatke czy inne
 
Ja właśnie zeżarłam kopytka z sosikiem, kotlecik i marchewke z groszkiem na ciepło ...MNIAM!!
A teraz na deserek jem gume Mambe :eek:

Blond- powiedzialas mamie o ciazy?
 
Witam po swiatecznej przerwie. Swieta minely nam w super atmosferze bylo bardzo milo i rodzinnie.
Niestety wczoraj dostalam telefon dotyczacy wynikow badan genetycznych i juz nie mam czym plakac juz wszystkie lzy chyba wylalam. Podali ze jest duze 1:24 ryzyko Dawna:-( totalnie mnie to zalamalo i M tez :-(. Teraz mamy zdecydowac czy chcemy to inwazyjne badanie genetyczne aby potwierdzic lub wykluczyc, ale ja nie wiem co mam zrobic mam taki metlik w glowie:-:)-:)-(To badanie jest ryzykowne podali ze 1:100 przypadkow dochodzi do poronienia:-(, a z drugiej strony to nie wiem czy ja chcem wiedziec jesli jest cos nie tak:-( Jestem totalnie zalamana.

Właśnie przeczytałam. Strasznie mi przykro:-( Sama nie wiem jak bym postąpiła, ale chyba bym się zdecydowała na to badanie. Wiem, że jest ryzyko ale gdyby badanie wykluczyło ZD to byłabym najszczęśliwszą kobietą pod słońcem a zadreczanie się przez kolejnych 5m to psychiczna tortura. Z drugiej strony tak długo się starałaś....usunęłabyś mając potwierdzenie? Od tej odpowiedzi zależy twoje dalsze postępowanie. Trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze się ułożyło:tak::-)

Ja też nie mam wyników badania przezierności i ciągle zadręczam się myślą, ze moze być coś nie tak. Codziennie odbierając syna ze żłobka przechodzę koło placówki dla dzieci z ZD i innymi ułomnościami. Widze tych dzielnych rodziców i w duszy modlę się, zebym nie musiała być jednym z nich. Wszystkim Wam tego życzę. To moje życzenia dla Was na Nowy Rok, żeby wszystkie Nasze dzieci urodziły się zdrowe :tak: WSZYSTKIE!
 
reklama
Ja właśnie zeżarłam kopytka z sosikiem, kotlecik i marchewke z groszkiem na ciepło ...MNIAM!!
A teraz na deserek jem gume Mambe :eek:

Blond- powiedzialas mamie o ciazy?

Tak powiedzialam w wigilie. jakos to przezyla :) i nawet sie cieszyla. dopoki nie powiedziala mojemu bratu i swojemu partnerowi. brat sie nie odzywa. obrazeni w cholere nie chcieli nawet tego komentowac. wiec teraz maja tematy do rozmow z mama i ona zczyna swirowac co chwile
 
Do góry