reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

hejka!

sicilpol
wiem, że są specjalne staniki dla ciężarówek, które niby "rosną" razem z biustem. w poprzedniej ciąży nawet chciałam kupić ale były bardzo brzydkie, teraz kupiłam większy ale dla normalnych kobiet :)


Coś od 2 dni odkąd jestem w pl cierpię na bezsenność, kolejna noc do tyłu, jakaś taka byłam podekscytowana po tym lekarzu, że nie mogłam znowu spać. Mój mały też przeżywa strasznie te "wakacje" i budzi się w nocy, gada, krzyczy, płacze, chyba mnie hartuje przed nowym krzykaczem ale moje ciemne sińce pod oczami niedługo sięgną brody!!


bocianka
witaj!

buziak
no to ty będziesz drugim ekspertem od przewagi fiutków w domu :) Mnie tam lekko to przeraża ale tak rozkminiałam w nocy, że może ja się nie do końca nadaję na wzór dla dziewczynek i dlatego chłopcy mi pisani :) a potem stwierdziłam, że jak się sprężymy to przed 38 rokiem życia jeszcze jedno zdążymy urodzić; nie mogłam spać to dużo myślałam a teraz głowa mi pęka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka z rana ;)

Bocianka Witam w gronie.

Trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty.

Calą noc śniło mi się przebieranie w sklepie różowych niemowlęcych ciuszków :) Może to jakiś znak.. ?

Na dworze zimno szaro i ponuro aż wychodzić się nie chce..

Dzisiaj moj G. ma urodziny a ja niemam ani prezentu a ni nic dla niego - może się nie obrazi.

Gin. ostatnio zabroniła mi sexu więc na to też liczyć nie może... hmm chyba musze wymyślić jakiś fajny obiad - faceci lubią jeść
 
Witajcie dziewczyny:)))

Czytania i czytania......

witam nowe mamusie

Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki z kolejne.

sicilpol
ja w pierwszej ciązy kupiłam taki stanik chyba triumph je ma ale powiem Ci że wole wiekszy ładniej sie wygląda tamten to taki worek ale mnie bardziej piersi bolały i pod tym kątem były wygodne.


Miłego dnia wam życzę
 
Dzień dobry!
Witam nowe mamusie :tak:

Kurcze musiałabym zanieść mocz do ponownego badania, bo za pierwszym razem chyba co s "skopałam", ale mi się nie chce z domu ruszyć :no:
A poza tym tak się zastanawiam - to powinien być pierwszy mocz po nocnym spoczynku, ale u ciężarówek jest to raczej awykonalne... W nocy szłam oczywiście na siusiu, więc nie do końca jest to ten pierwszy :confused2:
 
Bocianek witamy w gronie czerwcóweczek :-D
U nas w domciu jest odwrotna przewaga 3:0 dla muszelek :-D ( mieszkamy z moją mamą i siostrą). Mój mąż czuł się do tego stopnia zdominowany przez kobitki aż ( wprawdzie nieplanowanie) kupiliśmy psa (choć był zdania że pies w bloku to pomyłka ale teraz jak już zaczęliśmy domek to będzie w przyszłości na działce no i będzie już odchowany.)

Ogólnie trzymam kciuki aby na naszym wątku pojawiło się więcej muszelek bo na razie to fiutki są górą !
 
To dajesz ten mocz po najdluzszym niesikaniu. Ja np sikalam o 3nad ranem bo wstaje o 7 zazwyczaj

Assia

Co do wizyty w szpitalu nie wiem dokladnie jak to jest. Z tego co mi kolezanki mowily to zajmuje to ok 3godzin. Napewno wez mocz ze soba, beda ci robic badanie krwi na wszystko...
 
Waris, u nas w domku tez tak bylo, 3:1, biedny moj tata :) wiem, iz chcial chlopca, zarowno ja jak i moja siostra to niedoszle Bartki :), no moze teraz sie poszczesci :) Nie wiem dlaczego, mimo, iz jest mi wszystko jedno, jakos czuje, ze to chlopiec :)

Macku
, nie przejmuj sie, ja jak robilam piewsze badania, to zaspana strzelilam sobie kawe i zjadlam chlebek chrupki :eek: dopiero potem sobie przypomnialam, wtedy cukier mi wyskoczyl tak, ze az lekarz sie zdziwil, w tym miesiacu badania byly na czczo i wyszle te krwinki czerwone :(

W ogole to ja jakos ciezko jarzaca jestem, pije ten sok, dopier dzis wpadlam na to, dlaczego kolor mojego moczu taki dziwny :cool2:

Z tym staniorem ,to zrobie jak wy, nie mam zamiaru wyrzucac zbednych pieniedzy- zakupie normalny, nic mnie nie drazni nie pobolewa, wiec fiszbiny moga byc. Tak myslalam, ze to zwykle wyciaganie pieniedzy. Tak i tak czeka mnie wydatek w przyszlosci na zakup jakiegos specjalnego karmnika, bowiem natura obdarzyla mnie tam zbyt szczodrze (o wiele) i jak widzialam np w tym wczorajszym sklepie, moich rozmiarow nie mieli :(
 
Witam dziewczynki w końcu!!! 2 dni bez neta to jakby zasnąć i spać 2 dni i 2 noce.U nas w Toruniu budują most i często uszkadzają światłowody:( Wczoraj rano na chwilę włączyli,ale nie zdążyłam do Was napisać tylko Was podczytałam i koniec.

Gratuluję udanych wizyt,dużych maluszków i kolejnego chłopczyka:) Trzymam kciuki za kolejne wizyty:)
Witam nowe mamusie .Bocianka nie przejmuj się wiekiem też mam 35 lat co prawda 2 dziecko ale po 15 latach to jakby 1 hihi.

Dorotka
kochana jak nas czytasz czasem to napisz jak się czujecie .
 
reklama
Z tym staniorem ,to zrobie jak wy, nie mam zamiaru wyrzucac zbednych pieniedzy- zakupie normalny, nic mnie nie drazni nie pobolewa, wiec fiszbiny moga byc. Tak myslalam, ze to zwykle wyciaganie pieniedzy. Tak i tak czeka mnie wydatek w przyszlosci na zakup jakiegos specjalnego karmnika, bowiem natura obdarzyla mnie tam zbyt szczodrze (o wiele) i jak widzialam np w tym wczorajszym sklepie, moich rozmiarow nie mieli :(
Sicilpol witaj w grupie, ja też ja też mam focha na naturę, że tak bardzo mnie obdarzyła... :-D
 
Do góry