reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
wróciłam od lekarza!
ale kobieta ma wzięcie, masakra, kobiety jeszcze tam czekają w poczekalni
ogólnie wszystko bardzo dobrze, powiedziała, że dzidziuś jest piękny, progesteronu mi nie trzeba, nic się nie odkleja i dała mi tylko leki na uszczelnienie czegoś tam a do tego kazała brać rutinoscorbin i powiedziała, że plamień nie będzie...Mam nadzieję

A no i powiedziała, że wg niej będzie kolejny chłopak!
kurczę, nie potrafię stłumić w sobie rozczarowania...oczywiście zdrowy dzidziuś najważniejszy i jak już Go zobaczę, to będę chciała tylko Jego itp itd ale naprawdę miałam nadzieję na córkę. Gdybym była młodsza to bym sobie jeszcze 3 dziecko urodziła ale w moim wieku to nie wiem czy się zdecyduję. No nic to, może się jeszcze i pani i sprzęt mylić a jak będzie kolejny pisiorek to też dobrze, kupię sobie psa, to znaczy sukę ;-)
polaa
pewnie, że pamiętamy
kamila
kurczę, przy dziecku w tym wieku nie da się leżeć wiem coś o tym, mój jest ciut starszy ale i tak ciężko się przy nim oszczędzać
 
wróciłam od lekarza!
ale kobieta ma wzięcie, masakra, kobiety jeszcze tam czekają w poczekalni
ogólnie wszystko bardzo dobrze, powiedziała, że dzidziuś jest piękny, progesteronu mi nie trzeba, nic się nie odkleja i dała mi tylko leki na uszczelnienie czegoś tam a do tego kazała brać rutinoscorbin i powiedziała, że plamień nie będzie...Mam nadzieję

A no i powiedziała, że wg niej będzie kolejny chłopak!
kurczę, nie potrafię stłumić w sobie rozczarowania...oczywiście zdrowy dzidziuś najważniejszy i jak już Go zobaczę, to będę chciała tylko Jego itp itd ale naprawdę miałam nadzieję na córkę. Gdybym była młodsza to bym sobie jeszcze 3 dziecko urodziła ale w moim wieku to nie wiem czy się zdecyduję. No nic to, może się jeszcze i pani i sprzęt mylić a jak będzie kolejny pisiorek to też dobrze, kupię sobie psa, to znaczy sukę ;-)
polaa
pewnie, że pamiętamy
kamila
kurczę, przy dziecku w tym wieku nie da się leżeć wiem coś o tym, mój jest ciut starszy ale i tak ciężko się przy nim oszczędzać

Gratuluje :) to pociesze Cie ze ja prawdopodobnie bede miala kolejnych dwoch facetow , a to sie rowna czterem fiutkom w domu ,takze... sama widzisz:D (chociaz nie ukrywam ze nadal po cichutku licze ze moze jednak drugie bobo zrobi mi ta niespodzianke ;p )
jesli chodzi o dzieciaczka , to wiem cos o tym:) Moj Kubus odkad mu zabralismy smoczka,ma w sobie tyle energi ,ze az mnie czasami glowa boli :D
ale naszczescie mam kochanego meza,ktory wstaje do niego zo ranek a mamusi daje sie wyspac :) to mnie pociesza :p

Dziewczyny, a ja mam pytanko dotych zpoza Polski, najlepiej z irlandi, czy moglybyscie napisac jak wyglada u Was pierwsza wizyta w szpitalu ?? bylabym bardzo wdzieczna,bo jutro ide, i musze jakos meza przygotowac:p bo z moim angielskim niestety kiepsko ..
 
z ta sodą to podobnież pewniak!!! ;-)

u mnie tez pewnie bedzie trzeci siusiak,co z tatą daje czterech:no:
kurde, moze i ja jutro polece po sode hehe

asiia - mówisz, ze Kubus ma tyle energii?? hmmm nie chce Cie straszyc, ale poczekaj troche to zobaczysz energię:tak:

byłam dzis w aptece :baffled: kurna miałam sobie kupic pojemnik na badanie moczu:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:


dwa małe aniołki usnęły u mnie w wyrku wiec ide na przytulanki i tez lulu, czesc dziewczynki!
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny. Dołączam do czerwcowych ciężarówek, choć z opóźnieniem. Jutro mam wizytę u gina i proszę o trzymanie kciuków. Na pewno będzie wszystko ok, a z waszym wsparciem to na 200 proc. Ponieważ na razie nikomu nie powiedzieliśmy z emkiem o ciąży, to niestety nie mogę liczyć na rodzinę czy koleżanki. A mam wielkiego stracha, bo 35 na karku, a to mój pierwszy dzidziuś.
 
z ta sodą to podobnież pewniak!!! ;-)

u mnie tez pewnie bedzie trzeci siusiak,co z tatą daje czterech:no:
kurde, moze i ja jutro polece po sode hehe

asiia - mówisz, ze Kubus ma tyle energii?? hmmm nie chce Cie straszyc, ale poczekaj troche to zobaczysz energię:tak:

byłam dzis w aptece :baffled: kurna miałam sobie kupic pojemnik na badanie moczu:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:


dwa małe aniołki usnęły u mnie w wyrku wiec ide na przytulanki i tez lulu, czesc dziewczynki!

juz sobie to wyobrazam ..3 rozrabiakow w domu ...Ty Bardziej doswiadczona jestes , z dwojka sobie poradzilas,to jedno to bedzie teraz pikus , a ja to zaczynam sie powoli bac :)) hihi ale podobno strach ma wielkie oczy :) wiem tylko ze jak Kubus skonczy 3 latka to Moja dwojeczka bedzie juz miala 4 miesiace ,takze latwo nie bedzie ,ale fakt faktem... nie ja pierwsza i nie ostatnia:p

no asiia
ty z 4 fiutkami to pobijasz wszystkich :-D
ale w sumie malutka szansa jest jeszcze i dla mnie i dla ciebie :)

szansa jest :)) takze Prosze trzymac jutro rano kciuki!!!! :) ...za dziewczynke :D hihi
ponoc dziewczynki grzeczniejsze :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czesc kolezanki wracam po urlopie:) probowalam nadrobic ale tyle stron... troszke w przyspieszeniu przegladalam. dorotka ciesze sie ze jestescie ok, bardzo mi przykro z powodu dreddki....

w gole kilka dni mnie nie bylo a tu tyle chlopakow! niezle! :) ja ide do gin na kontrole w czwartek ale bez usg pewnie... a jestem taka ciekawa:)
a jak tam ruchy ktoras juz wyczuwa? mysle ze na dniach sie posypia!

powiem wam ze tak sie objadalam na wakacjach ze masakra, az sie balam na wage stanac dzisiaj ale weszlam a tam tylko 1,7 na plus od wagi poczatkowej. a obzeram sie naprawde bez opamietania...
 
reklama
Dzień dobry wszystkim!
Nie było mnie popołudnie i tyle lektury :) fajnie, super, ze nasze forum odżyło :)
Ja jestem po pierwszych zakupach spodni ciążowych- mąż jak mnie zobaczył z gumka, to od razu zawiózł do sklepu dla ciężarnych ihihhi, bowiem on jest zawsze baaardzo uważny na punkcie garderoby, często mu zazdroszczę tak dobrego gustu ehh, ja przy nim wyglądam jak ciocia z pcimia dolnego ;) No ale to Włoch, pewnie oni to wysysają z mlekiem matki ;)
Przy okazji Pani nas obdarowała spisem do wyprawki,kartami, katalogami- wyszliśmy trochę skołowani, kurcze, ile tego będzie :eek:
Pytałam się Pani, czy jest coś, co musiałabym już nosić, używać, chodziło mi o kremy czy bieliznę- bo ja w tym temacie zielona.. Poki co kremy na brzuszek, od czwartego miesiąca jakieś pasy, potem kremy na biust.
Dziewczyny, czy w Polsce tez nosi się specjalne staniki dla ciężarnych? Nie karmniki, tylko takie ciezarowkowe? :eek: To chyba przesada...

Na poczatku witam wszystkie nowe dziewczny, Bocianka, nie martw sie wiekiem, wiem, ze nie jestsmy juz pierwszej mlodosci, ale np. tu, we Wloszech to ja gowniara jestem. Od czasu, gdy dowiedzielismy sie o ciazy, bylismy juz u lekarza z 5razy, a na moje, to dopier raz sie zdarzylo, ze jedna dziewczyna mogla byc mlodsza ode mnie. Moja siostra tez panikuje, ale ja ufam, ze to juz nie te czasy :tak:
 
Do góry