reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

kamila - kurcze faktycznie on jeszcze jest w takim wieku, ze ciezko poodpoczywac:zawstydzona/y: nocnik to mu postaw na srodku duzego pokoju zeby widział i nie zapomniał:tak: a jakies bajeczki? postaraj sie go przyzwyczaic do czytania bajek w łóżku, albo tv moze predzej polezy..


jak mnie boli głowa......:sorry:
 
reklama
polaa bardzo dużo dobrych ale niestety nie tylko .. ja już nie chcę do tego wracać :*
Masz super dzielnego synka, ile czasu lecieliście? :) A jak Pani ciężarna zniosła lot ?:)
 
a............ zapomniałam (oj skleroza mnie bierze oj bierze..)

naczytałam sie głupot u majówek na temat wróżb, które przepowiadaja płeć dziecka. Zrobiłam test z obrączki i najpierw było wahadełko poczym zaczęło kręcić sie kółeczko. Zmieniało sie to jeszcze dwa razy:-(
nowa moda - dwie łyżki sody i sikamy! jak sie pieni to chłopak, jak nie reaguje dziewczynka;-)
 
Kamila ok nie wypytuje ale myslalam o Dorocie, co u niej? Pozniej juz nie mialam dostepu do neta a eraz nie moge znależ:-( niestety przeczytalam o dredce:-( ach, wspolczucia Kochana:-(

Lecielismy dwie godziny, niby krotko ale z dzieckiem to sie ciagnie a ja lot znioslam dobrze:tak:
 
buziak nocnik stoi na srodku:) bajki w tv non stop leca czasem sie na nich zawiesi na 20 min ale szybko sie nudzi a czytanie bajem ma w d. ;p

polaa z Dorotką i jej maluszkiem wszystko ok, są cali i zdrowi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Buziak no to się zabawiłam i zrobiła test z sodą ;-) Uwierzcie mi nie pieniło się czyli dziewczynka?! Jak się potwierdzi u dzina to dam znać.
 
reklama
Do góry