reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Tez myslałam, ze mdłosci mam juz definitywnie za soba bo juz dłuuuugo mnie nie męczyły, a wczoraj wieczorem myslałam ze pierwszy raz zwymiotuje:eek: dramat jakis, dzis spokój wszystko jest ok:baffled: moze to zalezy co jemy, w jakich ilosciach itp
cycki juz nie bolały znow bola:eek:
 
Do dnia dzisiejszego mialam codzinne całodniowe mdłosci:( Piję syropki na kszel z babki lacetowej i prawoślazu i w ogole od 1, 5 tygodnia jestem chora- mozę to zaszkodziło dzidziusiowi- zaczynam panikować:)

Ja miałam takie dni, że przez cały dzień zero mdłości a następnego dnia - za dwa dni - takie mocne.
 
Dyybry!!! lo matko nadrobic was po weeekendzieee graniczy z cudem pisareczki kochane!!!!!:-D

ale udalo mi sie i caly czas mysle co tam u Doroty????

widze ze juz taka propozycja padla tzn. wymiana numerow telefonow. :-( buuu a ja nie byc na watku zamknietym pewnie dlatego ze za zadko tu jestem no nic . Mam tylko nadzieje dziewczynki ze pozniej po porodzie nie zamkniecie sie tylko i wylacznie na zamknietym ;-). no wracajac do tematu to u nas na sierpniu byl taki temat zalozony i jak bylo cus nie tak z ktoras z nas to pisalysmy do siebie smsy i na goracej lini pisalysmy na biezaco co sie dzieje zeby reszta dziewczyn nie zamartwiala sie .

Widze ze pojawil sie temat porodu. Coz ja jestem przerazona , boje sie cholernie teraz bardziej niz za pierwszym razem . Mam bardzo niski prog wytrzymalosci na bol :baffled:. Ale rodzilam sn ... udalo sie, mialalm porod w wodzie , jak pojechalam na porodowke i wlazlam do wanny to juz z niej wylezc nie chcialam :-D i goraco polecam taki porod. jak juz gdzies tam napisalam to ja z tych mniejszych jestem:sorry: i udalo sie sn. CC bym nie chciala oczywiscie zawsze istnieje taka mozliwosc ale widzialam kobitki po cesarkach jak sie meczyly to ja nie chciec:no: ale zobaczymy jak to sie ulozy. czy dotrwam do terminu bopierwsze dzieice 3 tygodnie przed terminem urodzilam.

nio i tak czytam ze wy sie martwicie ze wasze dolegliwosci ustepuja , jejus a ja marze zeby juz mi przeszlo ba mam serdecznie dosc!!!! w koncu to juz wlasciewie powinny nam dac spokuj te mdlosci:wściekła/y:. se mysle...

no to nabazgralam , ale tak w szybciuchem z mlodym na kolanach. I sie pochwale od dzisiaj zaczelam porzadki przed adwentowe ..... udalo mi sie posprzatac pokoj mlodego :-( na wiecej nie starczylo sil i samopoczucia :-:)-:)-:)-(. a tu w niedziele trza se chalupke przozdobic a jak na razie to mam tylko jedno pomieszczenie posprzatane:crazy:

ok buziam i uciekam
 
Mnie trochę pomdlewa jupiiii tylko nie wiem czy to czasem z tego, ze spalam do 15 :baffled::eek:
Ale zjadłam pieczywko i przechodzi, wiec to chyba to, ufff trzymam kciuki za moje mdłości :sorry:
 
Witam

Ja już też po usg genetycznym ponad godzinę w gabinecie ale wszystko dobrze

Trisomia21 1:5184
Trisomia18 1:5970
Trisomia13 1:40752

kość nosowa jest
przezierność karkowa 1,91
zastawka trójdzielna prawidłowa
przepływ w przewodzie żylnym w normie
tętno 161
czaszka,mózg,kręgosłup,brzuch,żołądek,pęcherz moczowy wszystko w normie

Maluszek ma 7 cm Lekarz mówił że duży i pewnie w maju urodzę.


Dorota daj znać co u ciebie i maleństwa trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Drogie Koleżanki, czy orientujecie sie może w którym tygodniu najlepiej wykonac tzw. test Pappa - w rejestracji twierdzą, że najlepiej w 13 tygodniu a mój Gin krzyczy, że jak najszybciej :baffled::eek:
 
reklama
Do góry