reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

czesc dziewczynki...ja bez netu jeszcze przez 1,5 tygodnia wiec nawet nie mam jak zobaczyc co uwas...a widzę że się dzieje...zaraz musze nadrobić braki w postach

brzuszek mi rośnie i za 1,5 tygodnia lecimy na usg w 12 tyg, które ma wyeliminować choroby genetyczne... moja młoda chora wiec jest szpital w domu, dobrze że jeszcze mnie nie dopadło....dobra biore się za lekturę

pozdrawiam was serdecznie

Planuje dzisiaj zrobic badania na hiv i toxo powiedzcie mi czy trzeba do nich być na czczo ? Czy nie trzeba? Można o dowolnej porze je robić?
ja robiłam na czczo...i na szczęście toxo wyszło ok, bo przy pierwszej ciąży miałam problem...ale teraz jest ok wiec mam z głowy i hiva też robiłam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Babki czy to dxiecko?czy to mozliwe? Jestem z tyvh co maja figure klepsydre i zero tluszczu na brzuchu...dzis leze na plecach brzuch wklesly dotykam nadole brzucha a tam z lewej strony gulka. na usg gin mi powiedzial ze tam siedzi bobo i ja tam dotknelam i jakbym tam miala cytrynke taka gule. Nie sugeruje sie tym co mowil gin, ale naprawde czuje gule. Myslalam ze brzuch rosnie równomiernie a nie tylko z jednej strony. Co myślicie

ja tez czuje taka mala pileczke ponizej pepka wielkosci mniej wiecej 5 cm.. tylko ze strasznie mi sie przy tym stawia brzuch:( boje sie ze to macica ma skurcze.. ale jutro bede u gina takze sie wszystko okaze(tfuu tfuu tfuu)mam nadzieje ze bedzie wszystko ok:)
a Dorota napewno ma sie dobrze,i jej dzidzia rowniez:) Dziewczyny myslmy pozytywnie!! :) przeciez teraz takie myslenie to podstawa :)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a jesli chodzi nie przespane nocki to moge do Was dolaczyc :( , na dodatek od trzech nocek Moj Kubus spi bez smoka ,takze jak uda mi sie juz zasnac ,to za chwile mam znow pobudke i tak w kolko :)
 
ja tez czuje taka mala pileczke ponizej pepka wielkosci mniej wiecej 5 cm.. tylko ze strasznie mi sie przy tym stawia brzuch:( boje sie ze to macica ma skurcze.. ale jutro bede u gina takze sie wszystko okaze(tfuu tfuu tfuu)mam nadzieje ze bedzie wszystko ok:)
a Dorota napewno ma sie dobrze,i jej dzidzia rowniez:) Dziewczyny myslmy pozytywnie!! :) przeciez teraz takie myslenie to podstawa :)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a jesli chodzi nie przespane nocki to moge do Was dolaczyc :( , na dodatek od trzech nocek Moj Kubus spi bez smoka ,takze jak uda mi sie juz zasnac ,to za chwile mam znow pobudke i tak w kolko :)

Ja mojemu wiktorowi wyrzuciłam wszystkie smoczki w dniu 1 urodzin :) Byla tragedia przez 4 dni i 4 noce a pozniej jakos poszlo :) Doda tylko ze byl uzalezniony od smoczkow dzien i noc non stop ssal.
 
Ja mojemu wiktorowi wyrzuciłam wszystkie smoczki w dniu 1 urodzin :) Byla tragedia przez 4 dni i 4 noce a pozniej jakos poszlo :) Doda tylko ze byl uzalezniony od smoczkow dzien i noc non stop ssal.

u Nas az takiej tragedii nie ma, wlasciwie to Sam podszedl podciagnal mi bluzke do gory polozyl mi smoka zakryl bluzka i powiedzial ze to dla dzidzi :) dostal w zamian misia i sie cieszy. ale za to budzi sie czesciej w nocy i sie wyglupia... skacze warjuje ,no ale mam nadzieje ze szybko mu to przejdzie bo wczesniej tak nie bylo....
a jak u Was z zalatwianiem sie :) ?? bo Kuba na 3 miesiace przed 2 urodzinami sam zaczal chodzic na kibelek , teraz to nawet jak robi kupke,to nikt w lazience z nim byc nie moze.. karze sie posadzic wyjsc i zaknac drzwi :p ,a jak idzie siku to tez sam,sam ,sam.. takze jak udalo sie szybko z pampersow zrezygnowac,to sie okazalo ze wkrotce powroca i to ze zdwojona sila :))

edit:
a pozatym to Gratuluje Kamila :) Moj Maz to teraz jeszcze placze ze Kubie smoka nie chce juz dac, bo jemu sie tak maly ze smokiem podoba:p
 
Ostatnia edycja:
Kam może to nie stres...to ekscytacja!!!!!!!!!!!!!
U mnie przepis na obiad o 8.45! Wstać 3.14...poleżakować do 3.35...poczuć głód...zjeść śniadanie o 3.55...ugotować kapuśniak...upiec żeberka...zgłodnieć...zjeść obiad o 8.45! Mąż na święta to mnie chyba poda w sosie własnym ;D

No to życzę smacznego - u mnie też dzisiaj żeberka :-D


Dziewczyny czy przy końcu 13tc badanie genetyczne to jest za późno?!
 
Ostatnia edycja:
Dzień doberek wszystkim :)Ja jestem chyba już od Was uzalezniona:-) i bardzo mi z tym dobrze;p

Dziś śniło mi się, że juz urodziłam:-) i od razu takiego syna jakby miał z 6 miesięcy:tak:i zęby juz miał he he;p nie wiem skąd mi te sny się biorą;p

Jeśli chodzi o ciężki oddech, to też mam z tym problem, szczególnie w nocy jak już leżę w łóżku..czasem bardzo brak mi tchu, nie mam czym oddychać

Wczoraj odebrałam swoje wyniki, które robiłam rano. ToXo wyszła ujemna, w moczu wszystko neg a w krwi są podane normy i wszystko sie w nich mieści, wynik badania na kiłę też jest ujemny. Ogólnie nie wiem co oznacza wynik na Toxo... dobrze, że ujemny?

Jutro mam wizytę u lekarza, kolejne USG przedemną;) Jednak trochę się boję. Te moje bóle brzucha bardzo mnie wystraszyły...Dodatkowo tak sobie myslę, czy to jednak nie przypadkiem bliźnięta..Nie wiem czemu ale jakieś takie mysli mnie nachodzą.

No i muszę dzis zrobić obiad...Zachcianki mam na wiele rzeczy, jednak odrzuca mnie jak wchodzę do kuchni...brak mi pomysłów jak myslę, co mojemu Grzesiowi zrobić na obiad, bo mnie samą mdli eh
 
Hej Dziewczyny :)

Niezapominajka mi wczoraj się śniło, że urodzilam synka, i ważył tyle samo co Kubuś jak się urodził :-D i dałam mu na imię Aleks:szok: w zyciu nawet nie myslalam o takim imieniu, nie ze mi się nie podoba tylko nie bralam Go pod uwage przy wyborze imion.

Kamila powodzenia jutro;-):tak:

mamina ja się nie znam ale wszystko możliwe skoro jesteś chuda:tak:

AVO, Kamila mi też się wydawało:tak: ale u mnie na pewno za wcześnie:tak: no chyba, że tak się wczułam haha:-D

Miałam dzisiaj ciężką noc:-( Synek wymiotował, zle się czuł i płakał:-( jak mi Go żal, kurcze zawsze jak jestem w Polsce to ma biegunkę albo coś w tym stylu:wściekła/y: może woda, sama nie wiem :(
 
Ja tez mam probemy z oddychaniem, od paru dni brak mi tchu, ale to mi nieobce, bo mi tak czesto sie dzieje, jak np nie wezme euthyroxu.

Co do nocnego zycia, to ja rozrabiam na calego :-D Pije kawe zbozowa, a ze probouje dojsc do smaku tej kawy ze stolowki szkolnej, to te kawe gotuje, jest przy tym troche halasu hihih, potem po tabletkach (biore te nocne, bo maja byc przed sniadaniem, nie moja wina, ze sniadanie am kolo 3-4...) sniadanko, obejrze jakis film, lub cokolwiek. Potem tak kolo 5 padne i ide do męża zdrzemnąć sie, budze sie kolo 7, pochodze i padam kolo 9-10... Maz niezadowolony bo spi sam, chodziarz jak idę do lozka, to widze go tak rozwalonego, ze trudno mi wierzyc hmm..
Dobrze, ze nie musze aktualnie chodzic do biura, bo by ze mna kiepsko bylo :eek:

Kurcze, tez sobie pomyslalam, ze nie mamy zadnych numerow komorkowych, a to sie zawsze przydaje...

Ja dzis zrobilam sobie kolejne badania, pojutrze wyniki, mam nadzieje, ze bedzie ok :baffled:
 
reklama
Sprostowanie-nie jestem chuda, mam duza mase miesniowa i dosc ciezkie kosci :) tak cobyscie mialy dobre wobrazenie hyhy kawal baby ze mnie tyle ze mam plaski brzuch . No to jak juz wiecie to moge spac spokojnie :)

Myslicie ze jak zrobie sama mase sernikowa (twarog jajka,budynie,mleko,cukier,proszek) i wyleje do formy to wyjdzie? Normalnie sie wylewa to na spod wyklejony kruchym ciastem...mam ochote na mokry i ciezki sernik
 
Do góry