reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Gratulacje dla wszystkich dziewcząt po udanych wizytach :tak:
Kam może to nie stres...to ekscytacja!!!!!!!!!!!!!
U mnie przepis na obiad o 8.45! Wstać 3.14...poleżakować do 3.35...poczuć głód...zjeść śniadanie o 3.55...ugotować kapuśniak...upiec żeberka...zgłodnieć...zjeść obiad o 8.45! Mąż na święta to mnie chyba poda w sosie własnym ;D
No nieźle. Ja bym się chyba pochlastała takim stanem rzeczy ;-)
Dziewczyny czy któas z Was myśli o pójściu do szkoły rodzenia? Bo ja osobiście uważam, że szkoły rodzenia to tylko wyciąganie kasy od kobiet :p Myślę że to kompletnie nie ma sensu ;) To tylko moje zdanie a jakie jest Wasze na ten temat ?
Być może dla mam jest to zbędna atrakcja. Ale dla pierworódek myślę, że jak najbardziej wskazana. Chociaż będę wiedziała jak porobówka wygląda.

Ja idę na badania jutro, a tak nienawidzę igieł...
To tak jak ja :baffled: Mnie już boli na samą myśl, że mają mi wbić igłę. I np zęby leczę zawsze bez znieczulenia (plombuję oczywiście)

masz mniejszy brzuch, bo nie masz wzdęc... Dziewczyny na tym etapie ciąży nie można jeszcze mówić o brzuszku więc tym się nie przejmujcie, naprawdę.
Chyba się z Tobą nie zgodzę, bo mi brzuch już urósł.
Ja bylam na usg jakos w siodmym tygodniu teraz sie wybieram ok 14tygodnia i mam wrazenie ze wy tak czesto sobie robicie.
Ja już miałam 3 razy usg i bardzo się z tego cieszę :tak:
 
widzisz maćku ja na samą myśl o igłach już się plączę w zeznaniach... Badania mam w czwartek a nie jutro. A jeśli chodzi o częstotliwość usg, to ja do tej pory miałam już 3 i czwarte będę miała 9 grudnia :) także mam już 3 foty do kolekcji :-)
 
Ostatnia edycja:
Naulinka

Ta suczita laski nie robi, powinnas babsko za pejsy wytargac.


Prosze o dodanie mnie tam gdzie trzeba i gdzie mnie nie ma !! Bardzo prosze

miałam taki zamiar jakby fikała... ale potulna jak baranek:p

PS ja też mogłabym zostać wpisana?

on na pewno jest zamknięty? ja weszłam ale nie musiałam o nic prosć...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny, ale macie tempo pisania. Zadomowić się tu chciałam u Was i sobie poczytuję, ale wszystkiego i tak nie jestem w stanie. Wpadło mi w oko pytanie Kamili, czy warto do szkoły rodzenia. Zależy jaka szkoła, ja rodziłam trzy razy i trzy razy chodziłam do szkoły rodzenia, nawet jak byłam zaciążona rok po roku. Dla mnie to była frajda. W domu nie miałam tyle samozaparcia na relaksację i ćwiczenia. Poza tym z innymi brzuszkami czułam się dużo raźniej. Jeżeli chodzi o informacje nt. porodu i opieki nad noworodkiem to życie i tak samo to nieźle weryfikuje.
 
reklama
figgylalu - ciąża pojedyncza napewno!!! :-) jedne bliźniaki mi wystarczą w zupełnosci, są to moje oczka w głowie ale teraz wole jedno:happy: za to uważam,iz posiadanie blizniakow jest to taki skarb, ze zycze ich wszystkim:laugh2:

nanulinka - przeciez Ty wiesz, ze my ci mooooocno kibicujemy i cieszymy sie razem z Tobą!!! :tak::tak:


Tez sie pochwalę ze moje ft4 wyszło ok !!!! nie biorąc zadnych leków!!! :-):-):-) cieszę sie jak dziecko:-D

watek zamkniety nie chce mi sie otworzyc, to jest ten z naszych czerwcówek tak???
 
Do góry