reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Gratule mamuskom z przebadanymi kradnoludkami.

Dorka wez daj znaka juz:)

Ja bylam na usg jakos w siodmym tygodniu teraz sie wybieram ok 14tygodnia i mam wrazenie ze wy tak czesto sobie robicie.
 
reklama
Czy przyszła środa będzie ok??
Sory za te głupie pytania, ale babka z rejestracji prawie sie ze mną pokłóciła i zapisała mnie na to badanie własną odpowiedzialność:szok: :baffled:
 
Czy przyszła środa będzie ok??
Sory za te głupie pytania, ale babka z rejestracji prawie sie ze mną pokłóciła i zapisała mnie na to badanie własną odpowiedzialność:szok: :baffled:

Można między 10 a 14 tygodniem - właśnie doczytałam w necie

Ja bylam na usg jakos w siodmym tygodniu teraz sie wybieram ok 14tygodnia i mam wrazenie ze wy tak czesto sobie robicie.

Ja pierwszą ciążę chodziłam co 4 tyg - 8 tydz 12 tydz16 tydz 20 tydz 24 tydz itd.

Jakoś pod sam koniec co 3 tygodnie
 
Heloł:-) Pisałam chyba wczoraj, że mi mdłości przeszły??? ***** prawda....dzisiaj wróciły w autobusie!!! Byłam rano na badaniach tzn na pobraniu krwi i oddaniu moczu. Wszystkie wyniki poza toxo będą jutro. Toxo może będzie w przyszłym tygodniu.....Wy też tak długo musiałyście czekać dziewczyny???
buziak- przepraszam za tandetne pytanie, ale mnie normalnie kusiło.....koleżanka urodziła podwójnie 2 sztuki :tak:
Widzę, że dorotka nic nie napisała....dalej więc trzymam kciuki.
Jutro lekarka przyjmuje od 14:00....mam plan żeby tam być już około 11:00 bo zjadą się brzuchy z całej Bydgoszczy i okolic więc lepiej być czujnym niż znowu czekać do 20!!!!!!!!
Błagam trzymajcie jutro za mnie kciuki, już od wczoraj mam sraczkę jak 150!!!!!
Co do telefonów to jestem za :-D ale nie mam pojęcia nic o zamkniętym wątku jak go nazywacie ;)
 
Chyba mam dziś jakąś czapkę niewidke o której nie wiem:/ naprawdę nikt się ze mną nie cieszy że zolzogin przepisala wszystko na free? Dla mnie to radocha jak wasze zaniki mdłości:) Buziaki mamy wy! :))

Dorota wciąż trzymam kciuki!
 
americanpie, jak dobrze licze to w przyszla srode bedziesz miala 11 tyg i 2 dni? mi gin powiedziala ze miedzy 11 a 14 mam przyjsc ale najlepiej 12-13 zeby dobrze bylo widac. poszlam w 12t0d wedlug OM a z usg i tak wyszlo ze maly ma dopiero 11t4d ale dal rade zmierzyc.
jak mialas dlugi cykl tak jak ja to zapisz sie moze troche pozniej

nanulika to ja ci pogratuluje :) mysle ze to jej psi obowiazek teraz te skierowania wypisac i mam nadzieje ze palila sie ze wstydu w srodku!

kochane melduje jeszcze tylko ze siemie lniane pomaga!

Kasiulka a udalo sie zamknac ten watek w koncu? ja go widze ale widzialam od poczatku bo sie dodalam , nie wiem jak inne z nas?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nanulika ja się ogromnie cieszę i dopiero teraz przeczytałam więc jetem usprawiedliwiona ;-) a spróbowała by zołza nie napisać tego skierowania to myślę że spora delegacja od nas by się do niej wybrała na rozmowę
 
nanulika to ja ci pogratuluje :) mysle ze to jej psi obowiazek teraz te skierowania wypisac i mam nadzieje ze palila sie ze wstydu w srodku!

kochane melduje jeszcze tylko ze siemie lniane pomaga!

dzięki josie:))))))
nie wiem czy paliła się ze wstydu:) jeśli tak to objawem tego była nadmierna życzliwość i nadopiekuńczość:p

Nanulika ja się ogromnie cieszę i dopiero teraz przeczytałam więc jetem usprawiedliwiona ;-) a spróbowała by zołza nie napisać tego skierowania to myślę że spora delegacja od nas by się do niej wybrała na rozmowę

oj tak! już sobie wyobrażam to stado brzuchatek skandujące pod jej gabinetem:pPPP
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
to ja napisze to samo co na blizniaczym :) Dziewczyny wrocilam od lekarza.
z tego co powiedziala Moja Gp takie stawianie sie brzucha jest normalne :O , a ta pileczka co mi sie pokazuje to jest miesien... niewiem co o tym myslec.. najsmieszniejsze jest ze szukala 15 minut tego czy bija dzieciaczkom serduszka,po 15 minutach stwierdzila ze jednak idziemy zrobic Scan, a potem jednak jeszcze raz zaczela szukac no i znalazla.. i okazuje sie ze w tym miejscu w ktorym pokazuje mi sie ta pileczka to w tym miejscu sa dzieci.. nie przypuszczalam ze sa one az tak niziutko.. no i w tym wlasniemiejscu odczuwam ciagle bol..
a co do reszty rzeczy to powiedziala jeszcze ze produkcja hormonow w ciazy blizniaczej jest dwa razy wieksza, no i dlatego robi mi sie to co sie robi..
ale jak szukala bici serduszek ,to od razu stwierdzila ze wysyla fax do szpitala ze maja mnie lada dzien wziasc na usg i wszystkie badania.. takze zobaczymy ... staram sie myslec pozytywnie :)

jutro lece na genetyczne do Polskiej ginekolozki takze moze ta Pani powie mi cos wiecej.. przynajmniej mam taka nadzieje:)
 
Do góry