reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
anja28 czytałam, że jeśli z ciążą jest coś nie tak zazwyczaj pojawia się też plamienie, krwawienie. Ja jestem z natury optymistką, jeśli jednak chodzi i taką malutką istotkę to wymiękam. Pocieszam się faktem, że mimo iz mdłości są mniejsze to nadal są;D i perwszy raz chyba sie z tego powodu cieszę;)
 
Niezapominajka123 ja nie miałam żadnych plamień, krwawień...nic....Pojechałam do lekarzy dlatego że miałam silny ból w boku, i podejrzewałam u siebie rwe...pani doktor stwierdziła że jak już jestem to zrobimy usg....i wyszło że nie było już akcji serca :zawstydzona/y:
Ale jeśli masz objawy, choć słabe, ja nudności czy tkliwość piersi , nie denerwuj się. Od około 12 tygodnia zaczną zupełnie zanikać :)
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny, witam sie egoistycznie ......powrocily mdlosci i wymioty od wczoraj na maxa juz nie mam sily :-:)-:)-( ja tu chyba nigdy z wami nie posiedze bo juz trace nadzieje ze poczuje sie lepiej byly trzy dni bez wymiotow i teraz znowu doooopa ratunku!

Jesli chodzi o sposoby na mdlosci to ja chyba wszystkiego sie lapalam: woda z cytryna, herbata z imbirem, lody, lizaki dla ciezarnych, banany, migdaly, sucharki, krakersy, cola i nic. w poprzedniej ciazy ratunkiem dla mnie byly wlasnie lody i cola teraz nie pomagaja:no:

Oczywisicie trzymam moooocno kciuki za dzisiejsze wizyty i spotkania z "malymi czlowiekami":tak:
 
Anja28 z jednej strony sie cieszę, że mdłości trochę zmalały bo nie do życia byłam, chociaż wiem, że moga powrócić ze zdwojoną siłą;) Mi na mdłości pomagają biszkopty i cola. Lodów b ym chętnie spróbowała ale odrzuca mnie od słodkiego, z ledwą biedą te biszkopty jem.


Lea28 witam;)

Pocieszmy się faktem, że lepiej mieć objawy niż ich nie mieć;)
 
Lea28 doskonale wiem jak się czujesz...mój wieczór kończy się nad sedesem codzień prawie. Ratuję się piciem mięty...troszkę pomaga....

Niezapominajka123 Lody i cola...mhm...smakowita kuracja na nudności :) Z tym że też mam w ciąży niesmak do słodyczy.
 
Ostatnia edycja:
Wiecie dziewczyny ja juz bym chciala czuc sie lepiej bo mam w domu synia ktorym trzy sie zajac a sil mi brak i pomocy zadnej , M caly dzien w pracy. Takze bidulek teraz cierpi na tym bo mamusia nie do zycia , wczoraj jak poszlam z nim na spacer to po 30 minutach lecialam do domu " z predkoscia swiatla" co by muszelke obejmowac! a jak sobie przypomne ze w pierwszej ciazy czulam sie zle przez pierwsze 4 miesiace to mi sie slabo robi.......:crazy:

Ale wiecie co z tymi objawami to tez roznie moja sasiadka jest w ciazy termin ma na koniec grudnia i ona nie miala zadynch objawow nic tylko brak miesiaczki. zadnych nudnosci, wymiotow, bolow piersi itp. a ciaza zdrowa, brzuszku mieszka u niej synek :)
 
Ostatnia edycja:
Niezapominajka123- ja bylam u lekarza 1,5tygodnia temu, wiec nie tak dawno, ale i tak sie denerwuje. Mnie tez czasami pobolewa brzuch-ale to od poczatku, troche zakluje, troche wydmie, fakt, tez mam mdlosci, jednak w mniejszych ilosciach, ale u mnie od poczatku (jeszcze w 5tygodniu) nie byly on jakies straszne, po prostu okropnie mnie mulilo, ale podczas calej dotychczasowej ciazy zwymiotowalam 3razy. Jedna rzecz, ktora mi poki co nie mija, to niechec do jedzenia. Tzn zjem, bo wiem, ze musze, ale zupelnie bez apetytu.
 
Hm muszę w takim razie pomyśleć nad tymi lodami;D jeśli pomoże to całą zamrażalkę zaopatrzę w lody;D a mąż mnie wyklnie. I tak z ledwą biedą znosi moje humory i zachcianki raz na jakiś czas;-) Do niego moja ciąża chyba dotrze jak już brzuszek będzie widać albo nawet jak już urodzę. Wcale bym sie nie zdziwiła:-D A propo dziewczyny przytyłyście już coś? Mnie na mopim USG lekarz nie ważyła. Wagi też nie mam. Poproszę w środę u lekarza żeby mnie zważyła, ale czuję się jak trąba:-)spodni już nie dopinam. Zawsze miałam tendencję do tycia jednak teraz nie jem za wiele bo mój żołądek nie wszystko przyjmuje. Zawsze też byłam dumna ze swoich ramion, a tu zonk, W sobotę byliśmy na weselu to przeżyłam szok, bo ramiona, ręce jak buły, piersi normalnie jak dynie( a i tak mam spooore). Wydaje mi się nawet, że lekko widzę brzuszek. Przestraszyłam się nawet, że to może bliźnięta, chociaż miesiąc temu na USG lekarz wykluczyła ciążę mnogą. No ale słyszałam, że takie niespodzianki się zdarzają. A ja jestem po antykoncepcji hormonalnej. No i ze strony i mojej i męża mamy prawdopodobieństwo ciązy mnogiej. No bo kto to słyszał, to dopiero 9 tydzień..

Ale monolog ojeeej... to są efekty tego, że całymi dniami siedzę sama w domu:-D
 
reklama
A ja nie wiem co się dzieje, bo zaczął mnie właśnie bardzo silnie brzuch boleć....chyba za bardzo się wczytałam w posty o poronieniu....:-(
 
Do góry