reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Gratulacje!!!!!!!!!!!!!
Szukam kogoś kto mnie skarci...bo znów najchętniej poleciałabym na usg....wrrrr...mam dość bycia panikarą...wrrr

Carla ja od rana z powodu stwardnienia brzucha i pewnie tez z powodu smutnej informacji o ciazy Brygidy wczoraj zupelnie sobie wkrecilam film :( a do 3 grudnia jeszcze dwa tygodnie :crazy: do tego czasu chyba zupelnie zwariuje ..
 
Carla ja od rana z powodu stwardnienia brzucha i pewnie tez z powodu smutnej informacji o ciazy Brygidy wczoraj zupelnie sobie wkrecilam film :( a do 3 grudnia jeszcze dwa tygodnie :crazy: do tego czasu chyba zupelnie zwariuje ..

My jednak jesteśmy psychiczne...a ciąża trwa tak długo...byleby nas na i z porodówki w kaftanach nie wozili ;D
 
Dziewczyny doradzcie mi proszę, jak łagodzicie u siebie nudności. Mnie męczą całą dobę, najgorzej jest wieczorami...nic nie przytyłam, a raczej chyba z kg bądź z dwa spało mi na wadze, bo do słodyczy mam wstręt (oby mi tak zostało:-p) ale męczę się okropnie..

Ja dziewczyny straciłam ciążę w 2007r, w 9 tygodniu ciąża obumarła, o czym się dowiedziałam w 11 tygodniu. Teraz jestem jednak jak najlepszej myśli, i trzeba być pozytywnie nastawionym. Stres o ciąże, niekorzystnie wpływa na Nasz stan psychiczny, a my mamy być teraz spokojne i bez zbędnych stresów. Więc bez nakręcania
yes2.gif
 
Ostatnia edycja:
Witam was trzymam kciuki za dzisiajsze wizytki ja na mdłości pije wode przegotowaną albo jem częściej tak co 2-3 godzinki małe porcje i nawet jeszcze mi nic nie przybyło na wadze także się ciesze :-D
 
Dziewczynki;) ja właśnie oglądam na Dzień Dobry TVN o ciążowych paranojach;D ciekawa sprawa;d;d Jeśli chodzi o mdłości mi leciutko ustąpiły czasem wracają, ale może pomogły biszkopty jedzone rano, sama nie wiem..za to głowa mnie boli i często mam w nosie krew. Nie wiem czy to ma jakiś związek z ciążą, no ale tak mam
 
Witaj Anja28 :)

Dziewczyny, ja tez mam wizytę dopiero 3grudnia, nie wiem czy wytrzymam :( Mam złe myśli, mniej mnie mdli, prawie w ogóle... Piersi pobolewają minimalnie (fakt, ze bolały mnie tylko na początku, tak do 6tygodnia jakoś) kurcze, nie wiem, boje się strasznie :(
Nie wiem, czy nie iść jeszcze gdzieś prędzej na USG, by zobaczyć, czy wszystko tam na dole gra

Niezapominajka123- ja tez oglądałam, ale ten poprzedni reportaż o badaniach prenatalnych i co się dzieje, gdy badanie takie wykazuje zagorzenie wad płodu, a amniopunkcja to potwierdza :( Nie powiem, nie poprawiło to mojego nastroju :( ...
 
Ostatnia edycja:
Sicilpol, jeśli masz pewne obawy i przeczucia to ja na Twoim miejscu bym poszła wcześniej na usg, jeśli masz się masz zamartwiać (wierzę że niesłusznie) . Stres niekorzystnie wpływa na rozwój dzieciaczka, więc lepiej samemu się uspokoić psychicznie i przekonać że wszystko jest w porządku.
 
reklama
Sicilpol witaj;) Jesteśmy prawie w tym samym okresie ciąży. Moje mdłości też są mniejsze jak już pisałam. Jeśli chodzi o piersi przestały byc twarde jak kamień co mnie zaniepokoiło jednak trochę napięte są. A kiedy miałaś ostatnią wizytę u lekarza i USG? Ja miałam 26 października, teraz idę do lekarza w środę i muszę powiedzieć, ,że też bardzo sie boję czy wszystko jest dobrze. Tyle się słyszy o obumarłych ciążach. A mnie dodatkowo boli dół brzucha. Taki dziwny ból, trochę jak przed miesiączką, takie skurcze całkiem mocne i częste.:szok:miała któraś z Was podobnie? Wiem jednak, że trzeba myśleć pozytywnie.
 
Do góry