reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Dzień dobry dziewczynki;-)
Mam bardzo twarde podbrzusze od kilku dni. Jest prawie jak kamień:( teraz cos zaczęłam szukać na ten temat( wcześniej myślałam , ze to normalne) No i wlasnie, normalne nie jest chyba - strasznie sie zestresowalam - co naprawdę nie pomaga:( czy ktoś ma podobne doświadczenia?
 
reklama
ja pod moją tłuszczykową warstwą też mam bardzo twardego "arbuzika" najbardziej czuje to jak leże na plecach ale tak jak stoje czy siedze jak mocniej przycisne ten tluszczyk to tez bardzo czuje tą kule twardą to chyba normalne a pierwszej ciąży jak bylam duzo szczuplejsza to tez tak wczesnie mi sie dół brzucha zaokrąglił i zrobił twardy
 
KamilaLublin- dzięki za pomysł, kurcze, nie pomyślałam o tym, zamiast tego się rozsiadłam jak kwoka i sobie poczekałam aż samczyk się obudzi i hop na niego ;)
Przynajmniej lepiej się czuje, taka...spełniona ;)
Powodzenia na dzisiejszej wizycie!!!
 
Witam w ten szaro buty poranek. Ja po wczorajszej wizycie i zobaczeniu malucha jakoś radosniej już podchodzę do życia. :-) Małe w tydzień urosło 1 cm to chyba dobrze a tak sie martwilam tymi bolami kręgosłupa i opryszczka . Jak widać niepotrzebnie. Także te które krzyż boli niech sie nie przejmują. Ja umieralam ze strachu ze coś mogą oznaczać niedobrego a tu wszystko ok. A co do opryszczki kupiłam płyn w kulce sonol w aptece i jestem w szoku. Dzisiaj mam już strupka. Rewelacja :-)
 
Gratulacje!!!!!!!!!!!!!
Szukam kogoś kto mnie skarci...bo znów najchętniej poleciałabym na usg....wrrrr...mam dość bycia panikarą...wrrr
 
Witam Was dziewczyny, mam nadzieję że przyłączycie mnie do swojego grona Mamusiek. Jestem w 8 tygodniu ciąży, termin porodu 25 czerwiec :) Mam już sześcioletnią córeczkę.
 
reklama
Ja byłam w środę na usg, moja fasolka ma 16 mm :) Dla pocieszenia muszę powiedzieć że w przyszły wtorek znów będę miała robione usg...ale to dlatego że chodzę do dwóch lekarzy :)
 
Do góry