reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Witaj w naszym gronie i gratuluje ciazy:-)

Tu przyszła czerwcowa mama, trochę spanikowana , ale i naładowana pozytywną energią:) jak nastroje u Was, mamusie przyszłe?
pozdrawiam

Ogolnie nastroje jak najbardziej pozytywne, przeogromna radosc ale i strach czasami tez ogarnia, szczegolnie kiedy jeszcze tyle do pierwszego USG (2tyg). Gdybym byla w Polsce to juz bym na USG pobiegla i na bete tez:-( No ale coz jestem tu w Szkocji i musze czekac nie mam wyjscia.
No ale po za tym to samo szczescie:-):-):-)

A ty ktory tydz ciazy jestes i mialas juz USG;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kobietki wróciłam. I okazało się, że niepotrzebnie się tak martwiłam!

JAMA MACICY: REGULARNA, W JEJ ŚWIETLE KSZTAŁTNY PĘCH. CIĄŻOWY GS-2,5 MM, BEZ ECHA ZARODKA (mam nadzieję, że 16 listopada je usłyszę :))
WNIOSEK: WCZESNA CIĄŻA WEWNĄTRZMACICZNA 4 TYG WG USG.

Hura, jupi :D

Tylko że wg mnie to 6 tydzień. no i zaraz muszę przeliczyc czy nadal jestem czerwcówką... heh. No i dostałam aż 3 zdjątka z usg ale nie mam możliwości już dziś ich wam pokazac, ale jutro zrobię to na pewno :)

Boże kamień spadł mi z serca że wszystko jest na swoim miejscu! No i L4 dostałam :) ale się wybyczę w domku...! :D
 
kobietki wróciłam. I okazało się, że niepotrzebnie się tak martwiłam!

Jama macicy: Regularna, w jej świetle kształtny pęch. Ciążowy gs-2,5 mm, bez echa zarodka (mam nadzieję, że 16 listopada je usłyszę :))
wniosek: Wczesna ciąża wewnątrzmaciczna 4 tyg wg usg.

Hura, jupi :d

tylko że wg mnie to 6 tydzień. No i zaraz muszę przeliczyc czy nadal jestem czerwcówką... Heh. No i dostałam aż 3 zdjątka z usg ale nie mam możliwości już dziś ich wam pokazac, ale jutro zrobię to na pewno :)

boże kamień spadł mi z serca że wszystko jest na swoim miejscu! No i l4 dostałam :) ale się wybyczę w domku...! :d

huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!! Gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Kobietki wróciłam. I okazało się, że niepotrzebnie się tak martwiłam!

JAMA MACICY: REGULARNA, W JEJ ŚWIETLE KSZTAŁTNY PĘCH. CIĄŻOWY GS-2,5 MM, BEZ ECHA ZARODKA (mam nadzieję, że 16 listopada je usłyszę :))
WNIOSEK: WCZESNA CIĄŻA WEWNĄTRZMACICZNA 4 TYG WG USG.

Hura, jupi :D

Tylko że wg mnie to 6 tydzień. no i zaraz muszę przeliczyc czy nadal jestem czerwcówką... heh. No i dostałam aż 3 zdjątka z usg ale nie mam możliwości już dziś ich wam pokazac, ale jutro zrobię to na pewno :)

Boże kamień spadł mi z serca że wszystko jest na swoim miejscu! No i L4 dostałam :) ale się wybyczę w domku...! :D

Super wiesci!!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluje:-):-):-):-):-)
 
Witam czerwcóweczki nowe:))

Madziarra bardzo się ciesze że wszystko ok, ja też dziś po i też buzia mi się cały czas śmieje bo chociaż nie miałam żadnych objawów to troszkę się tego USG obawiałam ale najważniejsze że wszystko jest ok.

gkvip2505
jeśli nie jesteś uczulona na miód to polecam wieczorem przygotuj szklankę letniej przegotowanej wody i dodaj 1 łyżkę miodu wymieszaj tzn.rozpuść miód rano wypij ajk tylko wstaniesz też mi pomagało
 
Tak bardzo się cieszę i już wiem co czułyście jak tu nam pisałyście że wszystko jest w porządku a czekającym na USG również życzę z całego serca takiego uśmiechu na twarzy po wyjściu z gabinetu :)

No ale teraz się głowię jak mam obliczyc termin. Skoro gin stwierdził, że owu mi się przesunęła i jest to 4 tydzień ciąży. Już się zakręciłam zupełnie :)
 
Ja palilam 10lat codziennie nigdy nie mialam przerwy. Rzuciłam po przeczytaniu ksiazki allana careya" jak rzucic palenie"
Nie wiem jak to sie stalo i jak to dziala do dzisiaj. Nie przytylam,nie mialam efektu odstawienia, nie pale juz 3lata. Tysiace ludzi rzucilo dzieki tej książce.
Ps witam nowe mamki
Ps2. Super ze jest pecherzyk na swoim miejscu gratulacje
 
Chciałam sie pochwalić, że się przedstawiłam i nawet 2 zdjęcia z trudnem bo z trudem, ale wkleiłam :tak:

kasiakkb sorka, może nie doczytałam, ale na co pomaga miodek z wodą??



Ja, mimo że z Polski ze stolicy tego kraju to pierwsze usg mam na 8 listopoda - moja nowa gin nie ma usg w gabinecie i musze sie zapisywac na badanie jak państwowo- w XXI wieku prywatnie, trzymajcie mnie bo zwariuję :no::wściekła/y: ale mam pakiet firmowy wiec nie wybrzydzam, i pozostaje mi czekac, wole to niz 150 zeta + comiesięczne badania za prywatne wizyty co miesiąc... eh..:baffled:
 
reklama
Chciałam sie pochwalić, że się przedstawiłam i nawet 2 zdjęcia z trudnem bo z trudem, ale wkleiłam :tak:

kasiakkb sorka, może nie doczytałam, ale na co pomaga miodek z wodą??



Ja, mimo że z Polski ze stolicy tego kraju to pierwsze usg mam na 8 listopoda - moja nowa gin nie ma usg w gabinecie i musze sie zapisywac na badanie jak państwowo- w XXI wieku prywatnie, trzymajcie mnie bo zwariuję :no::wściekła/y: ale mam pakiet firmowy wiec nie wybrzydzam, i pozostaje mi czekac, wole to niz 150 zeta + comiesięczne badania za prywatne wizyty co miesiąc... eh..:baffled:

American Pie Ja do tego gina nie będę chodziła całą ciążę prywatnie. Jeszcze na jedną wizytę się zarejestrowałam i jak będzie wszystko w porządku to przeniosę się do ośrodka na kasę chorych z tym, że do tego samego gina. Bo on przyjmuje i tak i tak tylko na kasę ma ogromne kolejki. Ale później już nie będę miała z tym problemu, teraz poszłam bo nie mogłam wytrzymac tej niepewności :) I za wizytę płaciłam 80 zł a miałam dwa badania - usg dopochwowe i na samolocie również. Ale gdybym miała za każdą wizytę tak płacic to też byłoby mi chyba ciężko :)
 
Do góry