reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Buziak absolutnie nie zamknęłyśmy grona i witamy Cie serdecznie :)

Dzień zmuszający do refleksji... I zawsze czekam na wieczór aby przejśc się po cmentarzu...
Mimo wszystko - miłego dnia! :)
 
hej hej. JA tez dzisiaj sie wiercilam juz od 5 ale dolezalam do 7.30. Dzisiaj o dziwo z rana po herbatce od razu polecialam na wc i nie bylo zaparc... tylko ze tak powiem "luz" :p Od razu lzej na zoladku :))
A latanie do kibelka dopiero od wczoraj odczuwam czesciej... co prawie 30 minut latam a wypilam dzisiaj tylko jedna herbate ....
na sniadanie niestety nie bylam w stanie nic zjec poza kislem zurawinowym :)

No nic ide suszyc wlosy i na cmentarze:)

Witam nowe mamuski przy okazji i gratuluje!

Milego dnia wszystkim!!:)
 
Ja tez dzięki temu, że mnie od rana do wieczora mdli, rzuciłam z dnia na dzień papierosy, przynajmniej na tyle się zdały te okropne nudności:)W pierszej ciązy podpalałam do końca 4 miesiąca:(
Teraz niestey mam problemy z wypróżnianiem- tak jakby jelita przestały pracować:(Nie wiem co na to poradzić. Nie są to zatwardzenia, bo cos tam robię,ale takie byle co i przez to cały czas czuje się wzdęta i ociężała:(

Spróbuj syrop z laktulozą ;-)

No właśnie mi smakuje dużo mniej niż wcześniej ale nie jestem w stanie przestac palic. Zawsze sobie obiecałam, że rzucę jak będę w ciąży ale heh to jednak nie jest proste. Tym bardziej że wiem, że moja i mama i teściowa całą ciążę paliły. Ale będę musiała próbowac z całych sił bo i mąż i ojciec mnie gonią jak nie wiem co. I mają rację przecież :) a przyjmowac różnych tabletek ani plastrów nie mogę teraz, co?

Ja mam ten sam problem, nie potrafię przestać palić. Pierwszą ciążę całą paliłam, wiem że to straszne ale nie potrafiłam przestać i teraz też nie potrafię :baffled:
 
ja równiez witam wszystkie mamusie i równiez gratuluję!!!:cool::cool:

ja tez paliłam jak smok, budziłam sie kawą, uwielbiałam piwko... teraz na te rzeczy patrzec nie mogę, jak czuje od kogos momentalnie zaciska mi sie żołądek... bleee
chociaz o czym ja mowie:baffled: w ogóle na jedzenie patrzec nie mogę..:crazy:
 
Witam wszystkich :-)
ja dziś spałam 11 godzin! Miałam dwie wycieczki do łazienki, ale poza tym jest super :)
Jak dotąd jest ok! Oby tak dalej... :-D

P.s. Jak mogę dołączyć paski pod moimi wpisami dotyczące ciąży i ślubu np?
Będę wdzięczna za pomoc :)
 
mozesz kliknąć u kogos w linijke która ci sie podoba i automatycznie wejdziesz w ustawienia albo szukaj linijek ,)
 
reklama
kurcze sama kombinuje :baffled:
na tym forum jestem pierwszy raz i troche po omacku tu sie jeszcze poruszam.
kombinuje wchodzac w moj profil i tam w tych wpisach chyba:confused:
 
Do góry