reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Carla gratuluje z całego serduszka! teraz pozostaje Ci czekac na upragniony czerwiec a po drodze cieszyc się każdą chwilą tego pięknego czasu :)

Witam nowe czerwcóweczki i życzę Wam zdrówka, powodzenia i cierpliwości!! :)
 
reklama
Kamila ja pamietam jak mnie Młody kopał, czasami to aż bolało :)
ale pod koniec ciąży zrobił psikusa i się nie ruszał, przez co miałam wywoływany poród:tak: a nie ruszał bo był bardzo duży i miał mało miejsca po prostu :-Da ja aferę zrobiłam hehe:-)

Pierwsze ruchy poczułam kolo 20tego tygodnia :)
a w drugiej ciąży podobno szybciej, kolezanka pisała, ze już w 14 tygodniu:tak:


Jak ja zaczynałam 17 tydzień to mi gin. powiedziała żebym uważnie obserwowałą swój brzuch i to co czuje bo będzie dla mnie wyjątkowy i poczuje ruchy , no i rzecczywiście były w 17 tygodniu i 3 dniu :)

W 14 Tygodniu można już poczuć? Super i bardzo wcześnie .. nie słyszałam jeszcze żeby tak wcześnie ktoś poczuł ale strasznie bym chciała już poczuć :) do 14 tygodnia już bliziutko :)

Myślę że to zależy od wielkości maluszka i od wielkości naszego brzucha bo jak mamy duzego bąbla i maly brzuch to jednak wcześniej da sie poczuc tak mi sie wydaje:p ja mam duzy brzuch wiec pewnie tez w 17 poczuje albo i pozniej :)


Mnie mój synuś kopał non stop dzien i noc :) wcale nie odpoczywal ajak sie przekrecal to caly brzuch mi chodzil :) czasem w autobusie ludzie dziwnie sie patrzyli:)
 
Kuźwa, zapisuje ta sygnatue i wysyłam i jest to bbc kod i (Y), nie wiadać go:crazy:

Kamila, jestem mamusią 4 mletniej dziwczynki i przy niej bąbelki miałam koło 4 misiąca stąd moje zdziwienie, ale uczucie jest zabawne, dzięki za odpowiedź:happy2:
 
Zaazdroszcze :) Więc od 14 tygodnia będę czujna :D

Lece spać bo już nic tu nie widze.. :) Miłego wieczorku :*

Kuźwa, zapisuje ta sygnatue i wysyłam i jest to bbc kod i (Y), nie wiadać go:crazy:

Kamila, jestem mamusią 4 mletniej dziwczynki i przy niej bąbelki miałam koło 4 misiąca stąd moje zdziwienie, ale uczucie jest zabawne, dzięki za odpowiedź:happy2:
Widać Twoje suwaczki :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Taka cisza nastała to Wam napisze co mi dziś na cmentarzu moja 4-letnia córka powiedziała... otóż idziemy w skupieniu z meżem i z samą zainteresowaną, znajdujemy grób mojej śp. babci, zapalamy świeczki na co ona stwierdza: tyle świeczek zapalacie, ale nikt mi 100 lat nie zaśpiewa :eek: (apropo miała urodziny niedawno stąd pewnie skojarzenie ze świeczkami) :-D

Jeszcze jej nie mówiłam, że zostanie siostrą bo czekam na pierwsze usg i badania, które potwierdzą, że wszystko jest ok. Już się nie mogę doczekać jak bedziemy obie buszowac po sklepach z artykułami dla małych dzieci, jejku jaka bedzie moja córunia wniebowzięta:cool2:
 
reklama
Carla moje seredeczne gratulacje co chwile wchodzilam sprawdzac czy są juz wiadomości od Ciebie:) Ciesze sie bardzo!


Nanuliko dużo o Tobie i Twoim Aniołku myśle!! 3maj się dzielnie. Wierz ze juz niebawem znowu bedziesz nosić serduszko w sobie! a my wierzymy w to rownie mocno!!!:*

A no i witam nowe mamcie:) i gratruluje:)

Moje kolejne usg dopiero 28.11 mam nadzieje ze bedzie ok . Koniec 1 trymestru. Mam nadzieje ze to nic ze prawie 4.5 tygodnia bede bez doglądu lekarza...
 
Do góry