reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Bedzie super dobrze-niedlugo bedziemy sie chwalic naszymi pachnacymi bobasami w dziale fotkowym bo przeciez liczy sie tylko to aby naszym robaczkom bylo dobrze....tyle tu fajnych mam-i jak bog da ja tez bede mama..ta co bedzie ocierac lzy i budowac zamki do zburzenia jefnym ruchem pulchnej raczki
 
reklama
Wiecie może co to oznacza?
CRL GS i jak wyżej pisałam odpowiada Hbd 7..6d <---- w miejscu kropek nie bardzo moglam przeczytac co jest myślałam moze ze to tydzien ale by sie chyba nie zgadzało także nie bardzo rozumiem... to jest 7w6d co oznacza to w?

wybaczcie to pytanie ale naprawde jakoś nie miałam głowy żeby się zapytać gina tak bardzo się cieszyłam że patrzałam tylko na zdjęcie USG i pisałam esa do mojego P że już po wizycie. he jak wróciłamd o domku to wysłałam mojemu P zdjęcie USG fasolki i napisał mi dosłownie " Widzisz kochanie jakie maleńkie cudo zmajstrowałem.. "



a i wg OM termin : 10 czerwca 2012
a wg USG : 14 czerwca 2012
 
Lena gratulacje!!! ja mam jutro usg w koncu:)

7w6d oznacza 7 weeks 6 days czyli 7 pelnych tygodni plus 6 dni = jestes w osmym tygodniu wedlug rozmiaru zarodka

mamina pieknie to ujelas :)
 
josie a zobacz nad tym nie pomyslałam że to po angielsku mają oznaczone :zawstydzona/y: aż mi wstyd :-p dzięki :p
he a Wg ostatniej OM jest 7t2d :p więc nie bardzo się pokrywa :szok:

josie będę trzymać kciuki :) Napewno wszystko będzie dobrze ;D a na którą masz? i to Twoja pierwsz wizyta czy kolejna? Wybacz ale nie bardzo mogę wszystkie mamusie zapamiętać:-(

Dobra zmykam spać . Dobranoc Wszystkim. :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Lena u mnie sie w ogole nie pokrywa, bo wedlug OM mam teraz 8t3d, a wedlug pierwszego usg to bedzie jakos wlasnie 7t5d. wiec ta mala rozbieznoscia sie nie przejmuj w ogole:)

ja mam jutro o 10, trzymajcie kciuki prosze!!!
 
Hej... a u mnie dobre wiesci przeplataja sie z gorszymi :((

Bylam na usg widzialam fasole juz ma 7 mm wiec nie wiem czy nie za malo serduszko bilo niestety nie slyszalam i nie wiem ile na minute...no i to mnie cieszy, ze na chwilke moglam zobaczyc jak bąbelek sie "rusza" w mamusi brzuszku....

Niestety są tez złe wieści... choroba nie odpuszcza... dodatkowo doszła straszna tkliwość gornej części pleców... obawiamy sie ze to moze być nie daj boze połpasiec;/// mam pod pachami powiekszone wezly i za uszami... dodatkowo oczywiscie kaszel katar bol gardla... nie mam goraczki.. jutro niestety chyba szpital :(( boje sie bo w 1 trymestrze polpasiec moze spowdowac smierc plodu a w dobrym obrocie spraw uszkodzenia konczyn, sluchu i wzroku ;(((
 
Gratuluje tupetu:szok: Brak wiedzy nie usprawiedliwia twojego glupiego nasmiewania sie z ludzi ktorzy nie moga miec dzieci w naturalny sposob i czesto walcza kilka a nawet kilkanascie lat aby miec dziecko. No ale coz ludzie twojego pokroju tego nie zrozumieja.
Tak jestem po jakims IN VITRO !!!
Zycze powodzenia i szczesliwego donoszenia ciazy
Przepraszam jesli Cie urazilam, nie mialam takiego zamiaru, ale skoro piszesz w sygnaturze to mialam prawo zapytac i nie mialam obowiązku wiedzieć... mam dopiero 21 lat i na szczęście nie miałam nigdy z tym problemu a co za tym idzie nigdy nie slyszalam nic na ten temat (oprocz tv ale tam czesto bzdury wygadują) Nie nasmiewam sie ani nie obrazam a z moim okresleniem " jakimś invitro" chodzi o to ze niewiem dokladnie na czym to polega i czy sa rozne te sztuczne zaplodnienia i jak to jest. Sorry:dry: niewiem skąd wzielo Ci sie ze sie nasmiewam... ????????????? Tylko najzwyczajniej w swiecie zapytalam oco chodzi :dry: kobieto wyluzuj troche.
 
Ostatnia edycja:
Hej... a u mnie dobre wiesci przeplataja sie z gorszymi :((

Bylam na usg widzialam fasole juz ma 7 mm wiec nie wiem czy nie za malo serduszko bilo niestety nie slyszalam i nie wiem ile na minute...no i to mnie cieszy, ze na chwilke moglam zobaczyc jak bąbelek sie "rusza" w mamusi brzuszku....

Niestety są tez złe wieści... choroba nie odpuszcza... dodatkowo doszła straszna tkliwość gornej części pleców... obawiamy sie ze to moze być nie daj boze połpasiec;/// mam pod pachami powiekszone wezly i za uszami... dodatkowo oczywiscie kaszel katar bol gardla... nie mam goraczki.. jutro niestety chyba szpital :(( boje sie bo w 1 trymestrze polpasiec moze spowdowac smierc plodu a w dobrym obrocie spraw uszkodzenia konczyn, sluchu i wzroku ;(((

Trzymaj się!!! Musi być dobrze!!!!
 
reklama
xdorotaa będzie dobrze, na pewno.

A ja juz siedzę w pracy, leń straszny. Wczoraj tak mi się spac chciało, że już ok 19 się położyłam:) i całą noc przespałam.

Życzę wszystkim miłego dnia
 
Do góry