reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Hej... a u mnie dobre wiesci przeplataja sie z gorszymi :((

Bylam na usg widzialam fasole juz ma 7 mm wiec nie wiem czy nie za malo serduszko bilo niestety nie slyszalam i nie wiem ile na minute...no i to mnie cieszy, ze na chwilke moglam zobaczyc jak bąbelek sie "rusza" w mamusi brzuszku....

Niestety są tez złe wieści... choroba nie odpuszcza... dodatkowo doszła straszna tkliwość gornej części pleców... obawiamy sie ze to moze być nie daj boze połpasiec;/// mam pod pachami powiekszone wezly i za uszami... dodatkowo oczywiscie kaszel katar bol gardla... nie mam goraczki.. jutro niestety chyba szpital :(( boje sie bo w 1 trymestrze polpasiec moze spowdowac smierc plodu a w dobrym obrocie spraw uszkodzenia konczyn, sluchu i wzroku ;(((
Do szpitala musisz isc na badania, żeby się dowiedzieć czy to polpasiec czy na leczene ? Nie martw sie nie ozesz sie denerwowac wszystko bedzie dobrze jestes mloda organizm sobie poradzi ze wszystkim zobaczysz.. a moze to zwykla grypa nie martw sie na zapas :) Znajoma mojej przyjaciolki miala polpasca w 1 trymestrze a dzidzius sie urodzil caly i zdrowy bez zadnego uszczerbku! Bedzie wszystko dobrze :happy2:
 
reklama
Xdorota Trzymam &&&&&&&&&&&&&&& żeby wszystko było dobrze, ja na samym początku ciąży miałam taką tkliwość na plecach i nogach przeważnie wieczorem nawet piżama mi przeszkadzała teraz wiążę to z pierwszym objawem.
 
Kamila bo to taki proroczy może na następną dzidzię hihi( już poprawiłam)

Mam pytanie w jaki sposób wstawiacie zdjęcia fasolek? bo mój skaner albo nie działa albo ja nie potrafie się nim posługiwać hehe
 
Dziewczyny... bylam u lekarza. Ból pleców prawie minal... hmm bol... czulam u gory plecow jakby caly dzien ktos mnie okladał pałką policyjna;// wybroczyny nie wyszly ani pęcherze wiec być może fałszywy alarm... nie mniej musze sie oszczedzać i obserwować czy nic sie nie dzieje!


Wczoraj nie mialam mocy pisac. Z usg pani doktor stwierdzila ze ciąża młodsza bo ma 6w1d i przesuneła termin na 19.06, ale powiedziala ze mozemy sie narazie trzymac tego 13.06 bo byc moze fasolek nadgoni i ze nie mam sie martwic... smutno mi tylko ze nie slyszlaam serduszka i nie wiem ile wali na minute... ale widzialam ze bije to chyba tez wazne.

PS. Jestescie moim ogromnym wsparciem. Dziekuje!
 
Dziewczyny... bylam u lekarza. Ból pleców prawie minal... hmm bol... czulam u gory plecow jakby caly dzien ktos mnie okladał pałką policyjna;// wybroczyny nie wyszly ani pęcherze wiec być może fałszywy alarm... nie mniej musze sie oszczedzać i obserwować czy nic sie nie dzieje!


Wczoraj nie mialam mocy pisac. Z usg pani doktor stwierdzila ze ciąża młodsza bo ma 6w1d i przesuneła termin na 19.06, ale powiedziala ze mozemy sie narazie trzymac tego 13.06 bo byc moze fasolek nadgoni i ze nie mam sie martwic... smutno mi tylko ze nie slyszlaam serduszka i nie wiem ile wali na minute... ale widzialam ze bije to chyba tez wazne.

PS. Jestescie moim ogromnym wsparciem. Dziekuje!
No widzisz jest wszystko wporządku leż grzej się odpoczywaj i wszystko samo przejdzie :)
Nie martw sie że nie słyszałaś serduszka.. ważne że widzialas ze bije:) Przy nastepnym usg napewno uslyszysz. Ja slyszalam serduszko ale tez niewiem ile na minute bije :)
 
reklama
Do góry