reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
My mielismy IN VITRO w Szkocji :-) a TY

Addiena - ja juz tez wozki ogladalam nawet kilka ubranek juz kupilam:laugh2:


A ubranka juz tez mam, nie mogę sie powstrzymać. Nie jestem przesądna, teraz juz niewiele ode mnie zalezy. musze dbac o siebie i maleństwo i wierzę, ze bedzie dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Addiena - No to tak jak ty nie moge sie powstrzymac:-D Czekalam na to 12lat i mam gdzies przesady. A po za tym to mi sprawia przyjemnosc i mnie odpreza a bedac w ciazy ponoc to wazn:tak::-D

Slyszalam z to jesna z najlepszych klinik w Polsce. My od kilku lat mieszkamy w Szkocji i dlatego tutaj sie zdecydowalismy.
 
Ostatnia edycja:
gkvip2505- ja czekałam 10 lat, więc wiem co to znaczy, wylane morze łez i nieustanna nadzieja i oczekiwanie.
bede za Ciebie mocno trzymała. Bylas juz na usg? Moze pisalas, ale tyle jest nas, czerwcówek, ze sie pogubiłam.
Mam koleżanki, ktore 2 tyg. przed porodem robią zakupy, bo wcześniej sie boja. ja w to nie wierze.
 
gkvip2505- ja czekałam 10 lat, więc wiem co to znaczy, wylane morze łez i nieustanna nadzieja i oczekiwanie.
bede za Ciebie mocno trzymała. Bylas juz na usg? Moze pisalas, ale tyle jest nas, czerwcówek, ze sie pogubiłam.
Mam koleżanki, ktore 2 tyg. przed porodem robią zakupy, bo wcześniej sie boja. ja w to nie wierze.

Nie jeszce nie bylam na USG, dopiero 14listopada. Niestety tu w Szkocji to jest lipa - dla nich ciaza do 3 miesiaca to nie istnieje:crazy: tak wiec nawet bety kontrolnie zrobic nie moge. Ciaze bedzie prowadzic polozna a nie lekarz:baffled:. Na razie jestem pod opieka kliniki tzn. do tej pory mialam tylko jedno badanie krwi potwierdzajace ciaze i to wszystko:angry: Teraz czekam na wizyte z moim lekarzem rodzinnym ale juz wiem ze to bedzie tylko rozmowa. Tak wiec mimo tych trudnosci ;-) mysle pozytywnie:-). A jak tam u Ciebie juz po
 
Oj, to widze, ze podobnie macie jak w Anglii.
Ja juz bylam 2 razy na usg. na pierwszym był tylko pęcherzyk ciązowy, wiec nie wytrzymalam i za tydzień Poszłam jeszcze raz. Był juz 4 mm dzidziolek i serduszko :-)
Betki robiłam 4 razy, testów chyba z 6 ;). Teraz juz ochłonęłam i podchodze spokojniej. Nast. wizyta 4 listopada.
Trzymam naprawde mocno za was :)
 
gkvip2505 i [URL="https://www.babyboom.pl/forum/members/addiena-95568.html"]Addiena[/URL] - serdecznie gratuluję i trzymam za Was kciuki!!!! a co do zakupów to mam w nosie przesądy zakupowe, jak byłam w ciąży z Alinką to też już kupowałam dość wcześnie jak mi się cos podobało, teraz już właściwie wszystko mam po córci, ale jak mi się coś podoba to czemu nie kupić??

gkvip - ja też na Wyspie miszkam i tez trochę mnie denerwuje ta niemożność zrobienia wcześniej np. usg, miałam obawy, czy moja ciąż nie jest np. pozamaciczna, ale nawet nie ma jak sprawdzić, pierwszy scan dopiero gdzieś po 12 tyg.... co prawda nic mnie nie boli i czuję sie super, więc myślę, że jest wszystko OK. Miałam juz pierwszą wizytę u lekarza, ale on tylko potwierdził testem ciążę, druga wizyta u położnej, założyła mi kartę, pobrała krew do badań i teraz 2 listopada mam pierwsza wizytę u lekarki prowadzącej.
 
Oj, to widze, ze podobnie macie jak w Anglii.
Ja juz bylam 2 razy na usg. na pierwszym był tylko pęcherzyk ciązowy, wiec nie wytrzymalam i za tydzień Poszłam jeszcze raz. Był juz 4 mm dzidziolek i serduszko :-)
Betki robiłam 4 razy, testów chyba z 6 ;). Teraz juz ochłonęłam i podchodze spokojniej. Nast. wizyta 4 listopada.
Trzymam naprawde mocno za was :)

Jedyne co mi pozostaj to testy sikane rbic :tak: i dzisiaj znowu robilam i krecha mocniejsza niz 2 dni temu :-D!!! no to sterzenie hcg w moczu mocniejsze czyli wszystko ok:-D
Super ze dzidzius pieknie rosnie trzymam kciukasy za WAS:-)

gkvip2505 i Addiena - serdecznie gratuluję i trzymam za Was kciuki!!!! a co do zakupów to mam w nosie przesądy zakupowe, jak byłam w ciąży z Alinką to też już kupowałam dość wcześnie jak mi się cos podobało, teraz już właściwie wszystko mam po córci, ale jak mi się coś podoba to czemu nie kupić??

gkvip - ja też na Wyspie miszkam i tez trochę mnie denerwuje ta niemożność zrobienia wcześniej np. usg, miałam obawy, czy moja ciąż nie jest np. pozamaciczna, ale nawet nie ma jak sprawdzić, pierwszy scan dopiero gdzieś po 12 tyg.... co prawda nic mnie nie boli i czuję sie super, więc myślę, że jest wszystko OK. Miałam juz pierwszą wizytę u lekarza, ale on tylko potwierdził testem ciążę, druga wizyta u położnej, założyła mi kartę, pobrała krew do badań i teraz 2 listopada mam pierwsza wizytę u lekarki prowadzącej.

Witam Cie serdecznie :-) U mnie 1 USG bedzie gdzies okolo 8tyg ciazy a co dalej to jeszcze nie wiem ale z tego co piszej to wydaje mi sie ze tak samo bedzie jak u Ciebi. Ja ciagle jeszcze jestem na etepie ogromnej radosci:-D Usmiech to mi z twarzy nie schodzi :happy2: Trzymam Kciuki za WAS
 
Już po wizycie u gina. Fakt mialam na 18 ale było dużo osób więc dopiero przed 19wchodziłam :szok: Godzine czasu czekałam ale powiem, że warto było:) Więc fasolka ma 14mm pęcherzyk 24mm I mam jedno dzidzie w brzuszku :-) ufff a tak się bałam że będą dwie. Jest bijące serduszko ale niestety nie słyszałam jak bije. Z radości nawet nie pytałam czemu nie słychać czy coś. Gin mi dał jakiś Wynik badania ultrasonograficznego i jest napisane ->W jamie macicy pojedyńczy pęcherzyk o wymiarach GS 24 mm co odpowiada 6...6d W świetle pęcherzyka echo zarodka o wymiarze CRL 14 mm co odpowiada Hbd 7..6d <---- w miejscu kropek nie bardzo moglam przeczytac co jest myślałam moze ze to tydzien ale by sie chyba nie zgadzało także nie bardzo rozumiem...
Powiedział jeszcze żę jak na tc to pęcherzyk troszkę mały ale to nic złego urośnie. Także w czwartek idę na badania a we wtorek kolejna wizyta i założenie karty ciąży. :)
Ojjj na wózki też już patrzałąm a i spodnie tez troszke niewygodne tzn w pasie mam troszkę miejsca jeszcze ale jak siedze to mnie ciśnie na brzuszku więc odpinam :-p



a no i nie wiem ile uderzeń serduszka na minutę nie powiedział mi.
 
reklama
Już po wizycie u gina. Fakt mialam na 18 ale było dużo osób więc dopiero przed 19wchodziłam :szok: Godzine czasu czekałam ale powiem, że warto było:) Więc fasolka ma 14mm pęcherzyk 24mm I mam jedno dzidzie w brzuszku :-) ufff a tak się bałam że będą dwie. Jest bijące serduszko ale niestety nie słyszałam jak bije. Z radości nawet nie pytałam czemu nie słychać czy coś. Gin mi dał jakiś Wynik badania ultrasonograficznego i jest napisane ->W jamie macicy pojedyńczy pęcherzyk o wymiarach GS 24 mm co odpowiada 6...6d W świetle pęcherzyka echo zarodka o wymiarze CRL 14 mm co odpowiada Hbd 7..6d <---- w miejscu kropek nie bardzo moglam przeczytac co jest myślałam moze ze to tydzien ale by sie chyba nie zgadzało także nie bardzo rozumiem...
Powiedział jeszcze żę jak na tc to pęcherzyk troszkę mały ale to nic złego urośnie. Także w czwartek idę na badania a we wtorek kolejna wizyta i założenie karty ciąży. :)
Ojjj na wózki też już patrzałąm a i spodnie tez troszke niewygodne tzn w pasie mam troszkę miejsca jeszcze ale jak siedze to mnie ciśnie na brzuszku więc odpinam :-p



a no i nie wiem ile uderzeń serduszka na minutę nie powiedział mi.

Super wiesci:-) Gratuluje :)
 
Do góry