reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

alex_aura chyba chcialas powiedziec "ustalic brak wad genetycznych".... jest tyle rzeczy w tej ciazy ktore mnie przerazaja :((((

dostalam wyniki krwi wlasnie i nie sa zbyt dobre, zawyzone krwinki biale, PCT, neurocyty ale moze to przez to ze poszlam niedoleczona po przeziebieniu :/
 
reklama
W czasie ciazy rzeczywiscie, chyba tyle samo trosk co radosci :-pWidze, ze coraz wiecej dziewuszek ma mdlosci i problemy ze snem sie pojawiaja. Ehh... No, ale dzidzie przynajmniej daja znac, ze sa :tak: Ja dzisiaj (jak widac) tez spac w ogole nie moge. Caly dzien nawet dobrze sie czulam, samopoczucie nawet niezle. Poszlam do sklepu z malzem (a ostatnio staram sie tego unikac, ze wzgledu na zapachy) i tam troche polazilam. Spotkalam znajomego, ktory stwierdzil, ze na pewno coreczke urodze. Oczywiscie spytalam, skad on taki pewny, na to mi odpowiedzial: "A bo tak marnie wygladasz i cera ci sie pogorszyla..." grrrr :wściekła/y: No, ale na pocieszenie malz kupil mi kubelek lodow, wiec nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. Hehe :-p
 
Hej Witam Was po nieprzespanej nocy :) dziś pobudka o 4 a spac poszlismy po 22 jak dla mnie to za krotko ale coz moj syn nie lubi spac.. w nocy ok 10 razy sie budzi .. przecietnie co 30 minut i wyrywa sie zeby juz wstawac :/ masakra ale cóż ma takie zaburzenie snu juz od urodzenia zdazylam sie przyzwyczaic tyle ze w ciazy ciezej sie to znosi.. bo potrzebuje odpoczynku ktorego nie mam. Marze o dniu kiedy sie wyśpie - nie znam tego uczucia od 2 lat :) Miłego dnia wszystkim życzę :)
 
Witajcie

No to rzeczywiście nie śpisz w cale współczuje, ja padam przed 22 i do 6 rano, córka spi od 20 do 6 rano:)) Jak była młodsza też bywało rożnie ale od jakiegoś czasu śpi i zasypia bez problemów. Zrób sobie drzemkę w dzień razem z synem.

Pozdrawiam i życzę miłego dzionka

A dziewczyny czytałam wczoraj o becikowym i troszkę mnie przeraża " przed 10tym tygodniem" ja idę 31.10 i będę w 10 tygodniu wtedy lekarz założy mi kartę chyba że pod uwagę bierze się wizytę potwierdzającą ciąże w 5 tygodniu???
 
Hej dziewczyny,mozna sie przyzwyczaic do malospania ale pod warunkiem ze sie nie jest w ciazy... ja od 5lat wstaje przed 5 do pracy.... a nie klade sie wczesniej jak o 23.... do tej pory? No problem! A teraz? Masakra,nietomnam!!!
 
WITAM:)

Gratuluję nowym mamusiom:))

kasiakkb jeżeli już byłaś u niego to na zaświadczeniu na pewno wpisze Ci wizytę z 5 tyg.Na pewno ma to w karcie lub w kompie.

Ja też nie wymiotowałam a mdłości mam tyci tyci i nie często, wyznacznikiem ciąży u mnie jest ból piersi i częstsze siusiu, no i brzuszek już się powiększa. A w poprzedniej ciąży do połowy 6 m-ca chodziłam w zapiętych dżinsach:)
 
Witajcie

No to rzeczywiście nie śpisz w cale współczuje, ja padam przed 22 i do 6 rano, córka spi od 20 do 6 rano:)) Jak była młodsza też bywało rożnie ale od jakiegoś czasu śpi i zasypia bez problemów. Zrób sobie drzemkę w dzień razem z synem.

Pozdrawiam i życzę miłego dzionka

A dziewczyny czytałam wczoraj o becikowym i troszkę mnie przeraża " przed 10tym tygodniem" ja idę 31.10 i będę w 10 tygodniu wtedy lekarz założy mi kartę chyba że pod uwagę bierze się wizytę potwierdzającą ciąże w 5 tygodniu???

Ważne, że wpisał w swoją kartotekę, że byłaś, potem na pewno Ci to wpisze w zaświadczeniu :-)
 
reklama
Do góry