reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Hej dziewczyny :)
Ja już dziś w lepszym humorze.. noc przebiegła bezgorączkowo u mojego niunia.. dzisiaj od rana też nie ma gorączki chodź nadal troche marudny... pewnie to była 3dniówka .. teraz tylko kontroluje czy gorączk anie wraca. Miłego dnia :)
 
reklama
Cześć dziewczynki. Ale wiecie co dziś dopadł mnie dołek...
Bo im więcej czytam tym więcej wątpliwości. Ja ostatnią @ miałam 6.09 a 17.10 na usg jeszcze nic nie było widać...A jeszcze przed usg moja pani doktor mówiła, że już cos powinno być widać, ehhh...
 
:-(Witajcie dziewczyny,
Jestem po wizycie u gina i wrocilam pelna watpliwosci. Wedlug kalkulatora OM wychodzi mi juz ponad 7 tydzien, gin mi powiedziala,ze wg OM to jest 6.
Mialam nadzieje,ze juz serduszko uslysze,a ona mi mowi,ze dopiero widac pecherzyk i ze wg usg to jest 4 tydzien.Skasowala 120 euro i kazala mi wrocic za 2 tygodnie.
Ja też byłam w szoku po wizycie u lekarza, ja sobie wyliczyłam że na tamten czas jestem już w 6 tc, a gin powiedział, że według usg to jest 5 tc, że najwyraźniej owu była później, choć dla mnie i tal to było dziwne, bo dokładnie wiedziałam, kiedy była, bo miałam monitorowany cykl...
 
reklama
Witam czerwcówki:-) ależ się rozpisałyście :-D
Niedawno wypełzłam z łóżka a już mam ochotę wczołgać się z powrotem. Mam dziś lenia a obiecałam sobie wczoraj że wysprzątam całe mieszkanie, zrobię 2x pranie i jeszcze obiad ugotuję a wszystko do 14 przed powrotem męża:-) Jak na razie to ledwie kanapki zjadłam a herbatki już nie ma kto wypić i zastanawiam się czy znów będzie mnie mdliło przez cały dzień. Ja mam teraz tak że tylko oczy by jadły :tak:

Asik jeśli masz się martwić to lepiej idź do innego lekarza z lepszym sprzętem (różni bywają lekarze i sprzęt) :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry