reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
U mnie dalej tylko ból piersi ale nie jakiś mocny i trochę boli mnie brzuch jak na okres.Żadnych mdłości. Chciałabym trochę wiecej tych objawów mieć .Czulabym się pewniej :-)
 
Witajcie dziewuszki.
Kamilka, super, że małemu już przeszło. Namęczyliście się.
U mnie dziś ok, papa się tylko drze ale jak dodatkowo taka szarówka za oknem to co się dziwić...
A wczoraj kupiłam sobie portki takie przyszłościowe;-) i odrazu na duszy lepiej się zrobiło, chociażby dlatego, że nie będziemy się cisnąć w starych (a brzusio widoczny sie robi). Jak u Was wygląda ten temat?
 
tez mi zaczely spodnie przeszkadzac, chociaz mysle ze to bardziej przez spowolnione trawienie... macie tez z tym problemy? ja wieczorami mam brzuch jak balon:/
 
Cześć kobietki,

Ale się napisałyście przez weekend. Trochę mi zajęło nadrobienie wszystkiego.
Tak więc witam wszystkie nowe mamuśki, gratuluje bijących serduszek.
Kama - dobrze że już przeszło - pewnie 3dniówka Was dopadła - więc już następnej nie będzie

Ostatnio siadam wieczorem do komputera żeby poczytać co u Was słychać, le jestem najczęściej tak padnięta, że zasypiam na kanapie. Mała zajmuje sie już sobą przez jakiś czas, ale po całym dniu zbaw wieczorem myślę już tylko o spaniu.

Moja @ była 30.08. 9,10,11,12 miałam ciągle usg bo obawiali się że to pozamaciczna. 13 pojawił się sam pęcherzyk. Jutro idę na usg, mam nadzieję że zbocze serduszko. Powiedzieli mi, że mam się narzazie nie przejmować bo mogła być przesunięta owulacja. Tak więc czekam na jutrzejszy dzień.

Na nudności pomaga mi herbata z imbirem - na prawdę polecam (przy poprzedniej ciąży nie wychodziłam z łazienki, a teraz daje jakoś radę)

Miłego dnia, uciekam się bawić
 
Goldenlucy ja też chciałabym mieć więcej objawów, aby być spokojniejszą
Yousta mi się też wydaje, że brzuszek się powiększył, ale na razie to wygląda tak jakby mi się trochę przybrało na wadze, nie wiem czy mieszczę się jeszcze w swoje spodnie, bo na razie chodzę w dresiku, ale do gina będę musiała coś na dupsko innego założyć, wtedy się okaże:confused:
Josie ja mam wręcz odwrotnie, przed ciążą, to miałam mega problem z tym tematem, a teraz lecę do łazienki przynajmniej raz dziennie, choć zdarzają się dni, że dochodzi to do 3 razy:-)

Ariada powodzenia jutro na wizycie, trzymam kciuki za serduszko fasolki:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry