reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
No to widzicie dziewczyny, wy mialyscie usg prawie 2 tygodnie temu i byl tylko pecherzyk, a u mnie dzisiaj,a termin mamy ten sam.:confused: Jedynie pocieszyla mnie tymi piersiami,ze jak urosly to dobry znak,bo naprawde mam juz takie balony,ze :szok: Dreddka daj znac w sobote co Ci wyjdzie. Ja juz poczekam jak polece za miesiac do Polski i tam pojde na usg,

Asik ja byłam u ginekologa 20.10, a ostatnia @ mialam 3.09 wiec u mnie było widać juz bijące serduszko i fasolkę 5mm!

No to zaczynam sie martwic, ze u mnie jeszcze nic nie ma w tym samym czasie :(((
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie!! :-)

No to cała rodzinka już wie, fajne były reakcje i praktycznie każda inna, nawet byli tacy, co mi nie uwierzyli :-D

Czytam posty na temat kwasu foliowego i ciężka sprawa z tym, bo jak rozróżnić, że to dolegliwości ciążowe, czy działanie niepożądane kwasu foliowego. Ja brałam kwas na długo przed zajściem i było wsio ok, teraz też, bo uważam, że moje dolegliwości są na pewno od ciąży.

Witam nowe przyszłe mamy czerwcówki!!;-)
 
Asik bede dawac znaki. Nie martw sie moze to przesunieta owulka. Ja chyba za kilka dni poszlabym znow.
Bardzo drogie musze przyznac jest usg w Irlandii - ja za wizyte u mojego lekarza z usg place 70 euro (i pozniej 80% zwraca mi ubezpieczenie)


EDT moje bylo dopochwowe
 
Ostatnia edycja:
Asik ja poszlam prywatnie w 7 tyg wedlug OM bo nie chcialam czekac do 9 tyg. wedlug usg sie okazalo ze to 5t5d i sie tez zeschizowalam, ale gin mi powiedziala ze to dlatego ze owulacja byla w okolicach 20 dnia cyklu i ze mam sie nie przejmowac. bylo widac pecherzyk i nawet bicie serca chociaz zarodek mial dopiero 2.3 mm ale wlasnie - wszystko zalezy od sprzetu i od checi badajacego - ona mnie badala jakies 15-20 minut, baaaardzo dokladnie sie przygladala i te zdjecia robila po kilka razy - dostalam az 8 wydrukow.

jak sie stresujesz i mozesz sobie pozwolic to idz do innego gabinetu jeszcze raz, poczytaj w necie moze opinie gdzie maja dobry sprzet, chociaz 120euro to mega duzo kasy! ja placilam 80zl...

i tez mialam dopochwowe
 
reklama
Dzien dobry wszystkim!
Wstalam wlasnie na ządanie budzika i buuuuu..... ja chcę spać! Wnosze sprzeciw,ciezarne powinny miec wieczne prawo spania przynajmniej do 9:D tym bardziej,ze przeciez potem maluszek sie na ogol budzi i mamacycuś tez musi byc rzeski nawet w srodku nocy....

Oj,ziew za ziewem,poki co.... i jak tu sie nie ratowac kawą?

Milego poniedzialku wszystkim wam:)
 
Do góry