reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Witam dziewczęta z rana :-)

Lena01 ja rano czuję się dobrze, poźniej łykam kwas foliowy i od razu nudności, ból głowy i spadek formy. Tak mam do godz. ok 12 i mi przechodzi. Nie wiem, całkiem możliwe że to przez kwas foliowy. :confused:

Majenka, ja mam podobny termin, tzn 07.09 miałam @ i na Usg byłam 17.10. Było widać tylko pęcherzyk, mogłaś mieś owulację trochę przesuniętą i dlatego pęcherzyka nie było widać. Na następnym będzie widać już fasolkę na pewno.

Asik. ja chodziłam do polskiej kliniki w Dublinie Medicus. Mają tam bardzo dobry sprzęt i bardzo miłą panią ginekolog Antepowicz. Tani nie są, jak wszystko w Dublinie ale naprawdę dobrze prowadzą ciążę.

Ogólnie u mnie nie jest źle, choć wczoraj miałam ciężki dzień. Mąż dachował, samochód do kasacji, ale on w miarę cały (tylko poobijany) także ja się cieszę, bo mogło być znacznie gorzej.

Pozdrawiam ciepło :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Dziewczyny - ale w weekend dużo pisałyście, dawno tyle nie miałam czytania.
Ja właśnie zjadłam śniadanie, wczesniej przymierzałam się do wypicia inki i kakao, ale tak mnie odrzuciło, że ekspresem leciałam do toalety - chyba u mnie zaczęły się poranne mdłości :-)

Kamila super, że maluszek już zdrowszy! Może dziś się nareszcie wyśpisz?
Veritaserum miałaś faktycznie pechowy weekend - ważne, że mąż tylko poobijany i nic poważnego się nie stało!

Poza tym witam wszytskie nowe czerwcóweczki!
Idę trochę poleniuchować w łóżku, a tym, które dziś w pracy - życzę miłego dnia!
 
Witam dziewczyny,
a tak sie cieszym ze ciaza praktycznie bezobjawowa. jak tylko zaczal sie 6 tydzien dopadly mnie lekkie mdlosci i lekki bol lowy. no ale to co wczoraj od wieczoraj przechodzilam to istna masakra- nudnosci nie wytrzymania i okropna migrena:( oddam wszystkie pieniedze i zamienie sie tymi ktore nie moga doczekac sie objawow ciazy;-)

znacie moze jakis spoosby na nudnosci migreny. please:-(
 
Witam dziewczynki :-)
Kamila jak fajnie slyszec ze juz jest dobrze z Twoja dzidzia :-), ale faktycznie weekend mialas pelen niefajnych wrazen :-(

Ja wlasnie jestem z tych co maja male objawy ciazy, jak bylam na usg rowno tydzien temu to gin powiedzial ze to 6 tydzien a w/g mych obliczen to powinien byc 5 :-)




Tu kilka sposobow na nudnosci nie wiem czy dzialaja ale cos takiego znalazlam :-)
Leczenie nudności w ciąży - Ciążowe dolegliwości - Ciąża i poród - BabyOnline.pl
 
ja też nadal nie mam żadnych "poważniejszych" objawów ciąży, choć nowy objaw doszedł: ból głowy ale nie jakiś migrenowy, tylko taki dający żyć;)
A ja dzisiaj idę do gina na II wizytę i bardzo liczę na bijące serduszko ...do 17 :00 muszę jakoś wytrzymać;)
 
reklama
Do góry