reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

E to ja juz sobie pojde jako jedyna z "dojczlandiiii":-p ;-) no a tak na serio uciekam dziewczyny mlody sie niecierpliwi ze mama sie z nim nie chce bawic:-D no i caly czas czekam na wiesci od M ale na izbie to sobie pewnie pooooooosiedzi dluuuuugo. no to milego dnia zycze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Ja w Polsce jestem znad morza a teraz w Niemczech jestem więc lea nie jesteś sama!! A swoją drogą bardzo mi się imię Lea podoba, może jak córcia będzie to ją tak nazwiemy :happy:
 
Witajcie mamuśki!!

Widzę, że Wrocek ma wzięcie!!;-) ja z kolei tam studiowałam i mam super wspomnienia. Wroc jest genialnym studenckim miastem...nocne imprezy w świetnych pubach, piękny rynek...ahhh się rozmarzyłam :-)
I wszyscy mówią, że kto wyjeżdża z Wrocka do stolicy robi błąd, ale ja tak nie uważam, bo Wawę też pokochałam i super się tu czuję. A tak w ogóle to pochodzę z Wielkopolski!:-D

Jeszcze 3 dni i USG...!!
Wczoraj miałam pierwszy kiepski dzień, rano lekkie mdłości i naczynia myte na raty, bo po prostu brakowało mi sił, serducho zaczynało walić i musiałam się położyć. Jazda autem też nie należała do przyjemnych.
Dziś rano jak pomyślałam o kanapce z mięsem czy serem, to mi było niedobrze, dlatego skończyło się na bułce z powidłami. Chyba bardziej ciągnie mnie do słodkiego ;-)
Witam wszystkie nowe czerwcówki!!
 
witajcie dziewczyny:tak:

zazdroszcze ze mozecie tak duzo mozecie udzielac sie na forum. moj dwulatek wymaga mojej ciaglej obcnosci, a szczegolnie wtedy kiedy siadam do kompa:crazy:
w pierwszej ciazy non stop siedzialam na forum, tak sie uzaleznilam hahaha

u mnie dzisiaj spadek formy- niby nie mam typowych mdlosci, ale jakos tak niekomfortowo sie czuje:cool:
 
kosmopolitan, ja mam 2,5 latka w domu i też nie jest mi łatwo, zaglądam tu z doskoku jak malec czymś się zajmie akurat choć nie mogę narzekać bo czasem godzinę potrafi sam się bawić, trzeba tylko raz na jkiś czas go pochwalić i się czymś zachwycić i na kilka pytań odpowiedzieć :tak:

nanulika trzymam kciuki, ja już dziś po południu wynik mam, na niczym się skupić nie mogę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No dziewczyny spotkanie musi byc! Zmylilo mni forum spotkanie czerwcowek 2012 ,juz chcialam sie dopisywac,ale cos nicki mi sie nie zgadzaly,a to chyba dziewczyny z 2011 sie spotykaja. Wroclaw moze byc przynajmniej mam bezposredni samolot ode mnie z miasta do wrocka :)
Ja tez odczuwam spadek formy,chyba troche schudlam,bo prawie nic jesc nie moge,ale w pierwszej ciazy tez najpierw ubylo mi 6kg,potem tylko 12 przytylam,ale wtedy to ja mialam 19 lat i bylam mloda i sprezysta :d :d :d
Witajcie nowe czerwcowki!
 
reklama
Witam was wszystkie.
No kobitki rozpisałyście się troszkę. Witam wszystkie czerwcowe mamusie i gratuluję.
nanulika trzymam kciuki z twoja bete
karamija daj znać jak odbierzesz wyniki.
Wybaczcie ze nie na każdą wiadomość odpowiem ale od 2 dni jakoś nie bardzo się czuje. Tzn głowa mnie boli i to bardzo czuję jakby miała zaraz eksplodować i taka mega rozdrażniona jestem. I do tego to zmęczenie. Zawsze byłam śpioszkiem mogłam spać nawet do 12:zawstydzona/y: a teraz wieczorami nie mogę zasnąć a jak już mi się udaje to koło 24 1 w nocy i już o 9 wstaje. czasami nawet szybciej ;o I jeszcze jakby było mało tego cholernie mi zimno. Jak przyjdzie zima to nie wiem co zrobię :szok:


Oj to chyba ja jedynie jestem hmmm z drugiego końca bo z okolic Gdańska :o tzn z Tczewa ;o także jakby nie patrzeć to troszkę daleko do Wrocławia
 
Ostatnia edycja:
Do góry