reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

Babcia mojego T. pod respiratorem leży, stan jest stabilny, operacje przeszła pomyślnie.

Kasiek, a bo Szwagierka po cesarce jeszcze nie doszła do siebie. Boli ją rana. No, ale na szczęście goi się dobrze. Ale tak mnie wkurza, najpierw batalie stoczyliśmy o pokarm, ja jej piersi masowałam, żeby cokolwiek poleciało i się udało, a ona mi wczoraj gada że na mm przechodzi. Nie wiem dlaczego skoro Madzia je co trzy godz. czasem się zdarzy, że co dwie, ale to i tak dobrze, mój wisiał przez trzy miechy co 1 godz na cycku i jakoś przeżyłam. Dzisiaj muszą radzić sobie sami, mój m. wrócił i chce z nim trochę czasu spędzić. Po za tym łep mi pęka w szwach w nocy przespałam tylko 2,5 godz także dzisiaj muszę zadbać o nas :-)
 
reklama
Witam,

na szczęście nie było dużo nadrabiania ;-)

Aylin super rzeczy, co do kupowania to ja tez uzależniona :( no kocham kupować ubrania chłopakom i co mam na to poradzić??

Aga szkoda wielka szkoda, ze z praca tak wyszło. Trzeba byc dobrej mysli i wierzyć ze lada chwila cos sie trafi i na dłużej!! Zycze Ci tego.

Mooni Zdrowka dla babci. Dobrze, ze stan stabilny.

Asik Zdrowka dla Oliwki :tak:

u nas po staremu, we wtorek rodzice polecieli od nas. Kuba był zadowolony ze byli na jego urodzinach. Moze i na Wojtka tez sie wybiorą :-D
 
Polaa super ze impreza udana i chlopcy zadowoleni:)

Mooni dobrze ze operacja udala sie! A co do szwagierki to oczywiste! Jej dziecko wiec niech sie ogarnie i do roboty;p

Asik dywan mama kupila i jeszcze nie odebrałam:) Jak wezmę to cykne fotke. Ciemny szary 170x240 jak chciałam i krotki włos bo pies urzęduje na nim:)

Spadam kończyć sałatkę bo znajomi wpadają.

Edzio:
Goście w końcu wybyli, młoda zaraz padnie tak wymęczona (bo z przyjaciółką wariowała). Ja w sumie też padam...

Widziałyście śniegowce crocs? Aaaa P koleżanka ma! One nic nie ważą, no nie czuć ich na nodze. Dała w promocji 160zł, ale na całą zimę i nie będzie kupowała jej innych zimowych. No zakochałam się. Chciałam młodej kupić w Decathonie, ale widziałyście tegoroczne śniegowce dla dzieci - jak gumiaki:/
Crocsy śniegowce lekkie jak piórko, a wchodzą na nogę jak po maśle;) To tylko kilka fotek, mają inne kolory i wzory;D
c1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpg
 

Załączniki

  • c1.jpg
    c1.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 58
  • c2.jpg
    c2.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 58
  • c3.jpg
    c3.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 52
  • c4.jpg
    c4.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 55
  • c5.jpg
    c5.jpg
    47,5 KB · Wyświetleń: 50
  • c6.jpg
    c6.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 49
Ostatnia edycja:
Witam

Wczoraj byłam nieprzytomna i głowa mi pękała :/ no cóż parę drinków za dużo...

Mooni dobrze, że operacja się udała!

Polaa fajnie, że impreza udana. No i nic dziwnego, że chłopcy zadowoleni z wizyty dziadków :)

Kasiekz super te śniegowce
 
Hej dziewczyny!

Zrelaksowałam się na maksa. Wczoraj byliśmy w zoo we Wrocławiu. Oceanarium młody był wniebowzięty :-) szczególnie przy żółwiach i pingwinkach :-) Super sprawa :-) Później pojechaliśmy do mojej mamy, wyśmiałam się tam za wszystkie czasy :-) później do teściowej gdzie się na wkur za wszystkie czasy... nie nawidzę być lekceważona wrr. Młody padnął już po 20, więc z moim m. mieliśmy wieczór dla siebie :-)

Kasiek szwagierka ogarnęła teściową i teraz teściowa lata za Łukaszem, ale na szczęście Madzia sama się opiekuje :-) Fajne te butki :-)
 
Cześć lasencje

Mooni - super ze po operacji dobrze

Witam,

na szczęście nie było dużo nadrabiania ;-)

Aylin super rzeczy, co do kupowania to ja tez uzależniona :( no kocham kupować ubrania chłopakom i co mam na to poradzić??

:-D

udac sie na leczenie :) ze mna i jeszcze kilkoma innymi :p przynajmniej wesoło będzie hihi

Ja własnie next-a oglądam. Bo getry chce kupic dla mojej starszej - ale poczekam chyba jeszcze i dla młodszej kupie jak juz ja za tydzien potwierdzą

Widziałyście śniegowce crocs? Aaaa P koleżanka ma! One nic nie ważą, no nie czuć ich na nodze. Dała w promocji 160zł, ale na całą zimę i nie będzie kupowała jej innych zimowych. No zakochałam się. Chciałam młodej kupić w Decathonie, ale widziałyście tegoroczne śniegowce dla dzieci - jak gumiaki:/
Crocsy śniegowce lekkie jak piórko, a wchodzą na nogę jak po maśle;) To tylko kilka fotek, mają inne kolory i wzory;D
Zobacz załącznik 654025Zobacz załącznik 654026Zobacz załącznik 654027Zobacz załącznik 654028Zobacz załącznik 654029Zobacz załącznik 654030

ja mam takie byle jakie sniegowce z 5-10-15. Wiec nie potrzebuje. Ale chce kupić młodej buciki zimowe do auta/na spacery bez scniegu.
 
Ostatnia edycja:
aylin ja waśnie planowałam te za 49zł z decathlona a do tego jakieś zimowe jak piszesz. Ale w tym roku mają tragiczne. A te z 5-10-15 to miękkie i niedrogie? Bo też wolę tanie śniegowce:p Ponoć zima ma być łagodna:)

aga alijenka spotykamy się w tym tygodniu? Wyznaczmy jakiś dzień OK?
 
dzień dobry zakupoholiczki :-D

mooni - &&& za szybki porót do zdrowia babci :tak:

ja kupiłam śniegowce w zeszłym roku i co śniegu prawie wcale nie było a z butów wyrósł :-) też szukam obecnie jak aylin butów na spacery bez śniegu :tak:
 
aylin ja waśnie planowałam te za 49zł z decathlona a do tego jakieś zimowe jak piszesz. Ale w tym roku mają tragiczne. A te z 5-10-15 to miękkie i niedrogie? Bo też wolę tanie śniegowce:p Ponoć zima ma być łagodna:)

aga alijenka spotykamy się w tym tygodniu? Wyznaczmy jakiś dzień OK?

Kasiek ja za 24.99 kupiłam. Leciuteńkie. Takie typowe sniegowce. Stwierdziałam ze na sanki w sam raz bedą. Ciekawa tylko jestem czy chodz raz je ubierze. Bo jak na razie to tak jak Kifsi mówi 0 zimy ma nie być
 
reklama
aylin ja waśnie planowałam te za 49zł z decathlona a do tego jakieś zimowe jak piszesz. Ale w tym roku mają tragiczne. A te z 5-10-15 to miękkie i niedrogie? Bo też wolę tanie śniegowce:p Ponoć zima ma być łagodna:)

aga alijenka spotykamy się w tym tygodniu? Wyznaczmy jakiś dzień OK?

Poza jutrem pasuje mi raczej każdy dzień :) chętnie się z domu wyrwę :)

Super te śniegowce, ale czy śnieg będzie ? :)
My w tym roku takie mamy:
015-11.jpg
 

Załączniki

  • 015-11.jpg
    015-11.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 42
Do góry