reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

Kasiek Ty kosmitko! nie martw sie z bobaskiem jest i bedzie wszystko dobrze :tak:&&&& za wizyty! P.S i nie klam, ze pokoik podoba Ci sie bo Ty przeciez nie lubisz niebieskiego/blekitnego/turkusowego? :-D:-p;-)

Aga
- &&&&&& mocno zacisniete! a Antkowi zycze udanej zabawy z kumplem :tak:

Polaa- udanej imprezki!!! te zdjecia sa swiezo po przemeblowaniu i teraz duzo lepiej ja sie w nim czuje ;-) a Aura zadowolona bo ma "nowy" pokoik hahaha niby mala zmiana a duzo daje! Wrzuc zdjecia chlopakow pokoiku plz :-)

Kifsi- zdroweczka!!

Andzia- masz jakies foty z pasowania na przedszkolaka? wrzuc, pochwal sie. P.S ja tez nie lubie publicznych wystapien!


A ja sie Wam nie chwalilam, ze Aura ruszyla z mowa kiedy byl dziadzia u nas :-):tak: i teraz juz mowi w dwoch jezykach, dalej miesza ale juz idzie ja zrozumiec (rzadko odnienia koncowki ale od czegos trzeba zaczac) "mama baw", "mama play" a rano "mama, duzio nightnight" - czyli Aurelia mowi ze duzo spala ;-) itp.

Aaaaa i najwazniejsze, zawsze na dobranoc mowie, ze ja kochama a ona od jakiegos tygodnia mowi "mama kocham, tatus kocham, baba kocham, dziadzia kocham, Zuzia kocham, Olek kocham...." i tak wylicza slodziak moj kochany!!!! wczoraj jeszcze doszly maskotki :-D:-D:-p Kocham to moje dziecie! :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mooni to spoznione zyczonka! I kciuki za szwagierki cc &&&

Aga oj to zeby sie udalo! &&&

Sunshine kocham biale pokoje dzieciece. Twoj jest bialy a kolorowe w tym turkusowe i niebieskie ma tylko dodatki:) P teraz tez ma bialy pokoj z kolorowymi dodatkami:p Jak bede na kompie to wrzuce fotke:)

Bylam w centrum krwiodastwa i przezylam pozytywny szok. Babka do mnie zeszla, wszedzie oprowadzala, nawet podczas pobrania krwi siedziala obok a sciągneli ze mnie tyle ze juz leciec nie chcialo! Ale wypelnila ze mną papiery, przejzala wyniki, przeprowadzila wywiad i co najwazniejsze wszystko wytlumaczyla. Papierowy wynik w pt ale ze mam jutro gina to na tel.dostane:) Nie bede wam tlumaczyc bo to zawile wiec w skorcie-jest szansa ze to tylko wszczepione przeciwciala antyD (bo immunoglobine dostalam w 14tc i jakims sposobem jeszcze są obecne) :) Wtedy wsio byloby OK.
 
Hej kobitki

A ja znowu ogarnąć się nie mogę. Na wszystko czasu mi brakuje. Olcia w domu siedzi bo ma zapalenie gardła ( praktycznie miała bo już jest ok) ale do końca tyg do szkoły jej nie puszczam. Młody szczęśliwy bo ma się z kim bawić i kłócić

Kasiek kciuki za te wszystkie wizyty

Mooni spóźnione ale szczere 100 lat!

Sunshine super, że Aura tak ruszyła z mową

Kifsi zdrówka

Aga trzymam kciuki aby wypaliło z pracą

Andzia ja też nigdy nie lubiłam występów

pozdrawiam i przesyłam buziaki :)
 
Aga &&& za pracę! Oby wypaliło :-) Kurcze, też bym gdzieś wyskoczyła bez młodego. Ale on trochę, przez te wyjazdy mojego m. zrobił się mamusiowy, więc nie wiem czy by gdziekolwiek mnie puścił.
Ja swojego raz zostawiłam, ze babcia kładła, a tak to wychodzę/ uciekam z domu dopiero jak go spać położę :)


Aaaaa i najwazniejsze, zawsze na dobranoc mowie, ze ja kochama a ona od jakiegos tygodnia mowi "mama kocham, tatus kocham, baba kocham, dziadzia kocham, Zuzia kocham, Olek kocham...." i tak wylicza slodziak moj kochany!!!! wczoraj jeszcze doszly maskotki :-D:-D:-p Kocham to moje dziecie! :-)
Ale słodko :)

Asik zdrówka dla Oliwki :)

Kasiek miło, ze Cię tak potraktowali :) będzie dobrze.

Dziewczyny bardzo się ciesze, ze mam mieć tą pracę, ale jeszcze bardziej się boję :( Antek jest naprawdę niegrzeczny, nieposłuszny itp. :( dziś parę razy kumplowi bez powodu przyłożył. Strasznie mi z tym ciężko, ze inne dzieci potrafiłam wychować, a swojego nie.....
 
Hej,

aga razem, a czemu pytasz? :)

dzieki Dziewczyny, ja oczywiście juz cała w stresie, sprzątam, myśle co do jedzenia i juz mam dosc :)

Sunshine jutro zrobię fotki i pokaże.
 
Dziewczyny zostałam szczęśliwą ciocią małej Magdalenki. Madzia waży 3530 g i mierzy 53 cm. Nie spałam całą noc tak się denerwowałam, to nie wiem co szwagierka musiała przechodzić. Chyba lepiej nie wiedzieć kiedy co i jak.
 
Jest 10 a ja pierwsza- niemożliwe!!!

Aga Damian też jest bardzo niegrzeczny. Potrafi uderzyć, uszczypnąć czy kopnąć. A najgorsze, że ostatnio jak musiałam go wziąć na Olki tańce to znajoma go zaczepiała, zabierała mu autko a młody jak już nie mógł sobie poradzić to ją...opluł:zawstydzona/y::no:

Polaa dasz radę z organizacją imprezki:tak: no i wszystkiego dobrego z okazji rocznicy ślubu
 
Mloda wstala ze skargą ze ją tyl glowy boli. Cisnienie 75/45, wiec niskie ale pogoda tez do du.py. Sprawdzam wiec tempe tym elektrycznym na skroni 37.3, w uchu 37.6. Mierze zwyklym pod pache 36.6. I bądz tu mądrym. Lece do sąsiaki. Mierze jej dwoma i 36.6, a wiec moj elektryczny nawalil!

Aga to wlasnie moze bedąc z drugim dzieckiem nauczy sie zeby nie bic? P z sąsiadką tez sie walną jak pojdzie o jakąs zabawke bo obie zadziory i po paru sekundach placzu bawią sie dalej;) Same z siebie bez powodu nigdy nie biją sie. Bedzie dobrze, moze wlasnie taki kontakt przyda mu sie?

Asik bo jak mu zabierala zabawki to sie postawil;p Ja ponoc w takich sytuacjach gryzlam:)
 
Asik dziekuje :)...ze mi przypomniałaś :D no za bardzo przeżywam chyba te urodziny Kuby i przyjazd rodzicow bo zapomniałam (jak nigdy)!! Dzieki jeszcze raz...a dwa dni temu pamiętałam.

Mooni gratulacje :) ja tam sie cieszyłam ze za drugim razem wiedziałam dokładnie kiedy urodzę :) pierwszy poród zle wspomnam- skończył sie cc a druga cesarka planowana i dobrze mi z tym było :)
 
reklama
Aga mój młody też nie dobry!! Bije to przede wszystkim i pluje jak lama. Pocieszam się tym, że przejdzie. Bo bicie już przechodzi, teraz taki etap ma jego kuzyn, a że Szymon nie może zostać nic dłużny, to leją się. Chwilkę płaczu i dalej się bawią. Im dłużej ze sobą przebywają tym mniej się biją. Podejrzewam, że kwestia przyzwyczajenia.

Pola w sumie masz rację, teraz już emocje opadły więc też tak sądzę. Przy pierwszej ciąży szwagierka 1,5 tyg leżała w szpitalu, potem 12 godz jej wywoływali poród, a potem w końcu jak już nie było postępu to ubłagała lekarza żeby CC jej zrobił. A teraz wczoraj poszła do szpitala, dzisiaj zrobili CC i już ma księżniczkę przy sobie. Udanej imprezki i wszystkiego naj okazji rocznicy ślubu :-)

Asik po co mu zabierała ;-) tak by jej nie opluł :-)
 
Do góry