reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Witam
Ja tez mam obawy co do cc, bo za 1 razem mialam i powiedzieli ze przy nastepnym tez zrobia jesli dziecko bedzie wieksze niz 3.5 kg bo naturalnie nie jestem w stanie wiekszego urodzic. tylko na usg przed porodem maly mial 3200 a okazalo sie ze ma 4 kg:/ do porodu mamy jeszcze kuuupe czasu:)ja narazie probuje sie na wizyte umowic:)
 
reklama
Blond_20 U nie nie ma takiego problemu, że nie dam rady.. Przy pierwszym poprostu dziecko się przekręciło i straszne mam obawy, że będą mi kazali rodzić naturalnie.
 
Dzięki dziewczyny za pocieszenie:-)
Poszłam dziś do ginekologa i werdykt brzmi ciąża zagrożona(a to dopiero 5 tydzień), dostałam skierowanie do szpitala, ale okazuje sie że nie mają wolnych miejsc, więc udzielono mi konsultacji, na przedpotopowym usg okazało się że jest pęcherzyk , dostałam duphaston i nospę i skierwanie na betę,i mam odpoczywac wieczorem idę do ginekologa znów po zwolnienie. Zobaczymy co będzie dalej
 
Rosvita napewno wszystko będzie ok - nie denerwuj się, nie stresuj.. odpoczywaj i relaksuj - ciąża to Twój czas ;)

a to mój teścik ;) Macie foto swoich ?? :):-):-):-):-)

test.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry