reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Ja też jestem senna okropnie... tyle, że ja nie moge sobie poleżeć czy pospać :( Mój synio niestety mi na to nie pozwala... wstaje o 6 i od razu musze mu bajki włączać sniadanko robic;p w ciągu dnia również angazuje mnie do roznych zabaw wystarczy ze na chwile sie poloze i juz zslysze " MAAAAAAAMA" mam nadzieje ze ta senność mi przejdzie szybko bo kawy napić sie nie można i strasznie się męczę. Oprócz tego mialam jeszcze jeden objaw (0d 3 dni go nie ma) a mianowicie.. straszy okropny przerazający ból głowy nie do zniesienia dzien w dzien od samego początku ciąży.. tragedia.. tabletek w ciąży zadnych nie biore tylko sie meczylam.. a wczoraj co mi sie dzialo... hehe.. cały dzien na zmiane wrzeszczałam śmiałam się i płakałam.. ;p szok sama niewiem dlaczego tak mi się działo.. mój śmiech przeradzał się w płacz nastepnie wybuchalam krzykiem i tak caly czas mój syn az nie wiedzial co sie dzieje;p mam nadzieje że dzisiejszy dzień przebiegnie spokojniej.



Miłego Dnia Dziewczynki.:cool2:
 
reklama
Witam:)

Mnie spanie strasznie łamie jakbym wiedziała że tak będzie poszłabym na L4 a tak do 25 muszę pracować ale od 26 idę na wolne. Z chęcią bym popracowała jak będę się dobrze czuła ale szefowa dała mi do zrozumienia że mnie zwolni po porodzie więc co ja się będę forsować..
Oprócz spania i zmęczenia boli mnie czasem brzuch też tak macie?
 
Mnie brzuch nie boli ale czasem kują jajniki... ;) ViolaPop widzę, że masz 15 letnia córę :) będziesz miala pomoc przy maleństwie super a jak córa na zareagowała na to, że jesteś w ciąży? :) Ciekawi mnie to bo ja zaszłam z pierwszym jak miałam niecałe 19l. i zastanawiam sie jakbym zareagowała w wieku 15 lat na to że moja mama by się spodziewala maluszka.
 
Kamila córkę mam z pierwszego małżeństwa a mąż z pierwszego małżeństwa ma syna (14lat) no i stwierdziliśmy ze wspólne dziecko by się przydało:) a córka co prawda ma już nawet chłopaka hihi ale się cieszy ja już jej powiedziałam jak się staraliśmy.. także jest dobrze:)
A córkę urodziłam jak miałam ledwo 20 skończone:)
 
Dziewczyny dziekuję za wsparcie. Dziś już tylko leżę, mąż ma dziś wolny dzień więc skacze nade mną :-) zawiezie też zwolnienie do mojej pracy na początek 2 tygodnie, pewnie mnie tam znienawidzą bo ktoś będzie musiał za mnie przychodzić ale tym się nie przejmuję. W czwartek znów mam zrobić betę a jak będzie wzrost to w przyszłym tygodniu kolejne usg :-) miło było wczoraj zobaczyć że fasolka jednak tam jest :blink:
 
hej dziewczynki
ja też mam wahania nastrojów, bolące podbrzusze i jestem strasznie senna. Niestety nie mogę sobie pospać bo moja 1,5roczna córka cały dzień jest na wysokich obrotach.
Powiedzcie mi chodzicie do lekarza prywatnie czy na NFZ i jak robicie badania to na NFZ czy płacicie. Ja jestem zielona w tym temacie , w poprzedniej wszystko robilam prywatnie, ale teraz wiem ze to troche bez sensu, jednak nie wiem jak się za to zabrać. Ktoś pomorze? Krok po kroku...mam iść do rodzinnego po skierowanie?
 
Ja chodzę na NFZ. Pierwszą ciążę chodziłam też na NFZ. Poprostu zapisałam się do Gin założyłam kartęprzed każda wizytą trzeba pokazać podbitą książeczkę ubezpieczeniową. Gin daje skierowania na badania tez przy kazdej wizycie i rowniez te badania robie na NFZ z najblizszej przychodni. Na skierowaniach ktore dostaje jest napisane ze jestem ubezpieczona i numer ubezpieczenia jest napisany wiec tam robią mi badania i tylko przychodzepo odbiór. Do rodzinnego nie trzeba chodzić wogóle w związku z ciążą. Moja rodzinna nawet nie wiedziala ze jestem w ciaży :) Niewiem czy wszystko wyjasnilam czy cos jeszcze jest nie wiadome? :)
 
reklama
O rany!!!

to już mamy czerwcówki 2012!!
Gratuluję wam dziołszki i zyczę spokojnych miesięcy ciąży i zdrowych bobasków:)
Mnie sie wydaje że to wczoraj test robiłam i bede mamą czerwcową:):) A ja już tulę słodkiego synusia:)
Jeszcze raz wam gratuluję... i jak bedziecie chciały sięgnąć skarbnicy wiedzy...to zapraszam na " mamusie czerwcowe 2011"

Pozdrawiam mama czerwcowa 2011:)
 
Do góry