reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Witam mam na imię Brygida ja dowiedzialam się pare dni temu że jestem w ciąży poprzez zrobienie testu ciążowego:) zrobilam sobie tak samo badania bety i wyszło że jestem w 5tygodniu ciązy po wizycie u ginekologa na usg widziałam małą fasoleczke bardzo się ucieszyłam:)
 
reklama
Czesc dziewczyny,

Witajcie ViolaPop i Brydzia!

Rosvita trzymam kciuki, by wszystko dobrze szlo! Usciski i trzymaj sie cieplo

Zazdroszcze wam troche, ze widzialyscie juz swoje pecherzyki - ja musze jeszcze tydzien poczekac i w miedzy czasie sporo stresu pracowego :(

Milego wieczoru:happy:
 
Ostatnia edycja:
A ja mam nadzieje że jak pójdę na pierwszą wizytę do gin. to mi też zrobi USG od razu :) W końcu to będzie już 8 tydzień.. niestety ma takie zawalone terminy. Ile mm ma dzidziuś lub pęcherzyk w 8 tygodniu ?? :) Pozdrawiam
 
witam się i ja
jestem mamą sierpniową 2009 no i od 2 tygodni wiem że będzie drugie maleństwo:-)
wprawdzie ostatni okres miałam końcem lipca ale po wizycie u gin. okazało się że ciąża jeszcze malutka i najprawdopodobniej z końca sierpnia. to samo było z pierwszą ciążą, miesięczny poślizg, więc zbytnio się tym nie przejmuję bo mój organizm taki właśnie jest
więc skoro ciąża z sierpnia to pewno poród w czerwcu:tak: więc witam się jeszcze raz:happy:
 
Coraz wiecej nas sie na forum pojawia :-)

Rosvita trzymaj sie i duuuzo odpoczywaj (oczywiscie nie od forum).

Na czwartek mam umowione spotkanie z polozna, ktora prawdopodobnie wyznaczy mi date pierwszego usg. Sama jestem ciekawa tego spotkania, bo skoro nie bedzie badan, to co? Powie mi co mi wolno, a czego nie? To juz sama sprawdzilam :tak:

Dziewczynki czy Was tez dopada zmeczenie i sennosc? Z budzeniem sie rano zawsze mialam problemy, wiec tego nawet nie biore pod uwage, ale teraz nawet w ciagu dnia, w pracy normalnie spie na stojaco. To samo po powrocie do domu. Zjem obiadek, wykapie sie i do lozka (drzemki, filmy, czytanie - slodkie lenistwo). Mam nadzieje, ze to przejdzie... Kolezanka mnie ostatnio nastraszyla, ze miala tak przez prawie caly okres ciazy - z parodniowymi wyjatkami...
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie jak na razie objawow zmeczenia brak:tak: skonczyly sie tez mdlosci, ktore byly w zeszlym tygodniu. I jak na razie (odpukac) nie powtorzyl sie napad migrenowy.

Dzis nic nie przypominalo mi, ze jestem w ciazy :-)
 
Do góry