reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Antylalka no udało sie hi hi:-D

Dziewczyny mam takie pytanko.. może któraś zna odpowiedź :-p
Ja miałam cesarke z pierwszym dzieckiem, może wiecie jak to jest przy drugim porodzie?
Czy można wybrać jak chce się rodzić? Wiem ze to wszystko chyba zależy od lekarzy .. u nas w lublinie wszystkiego sie boją i obawiam się, że nie będą chcieli mi zrobić cesarki .. a strasznie nie chcę rodzić naturalnie ;(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Mi sie wydaje, ze przy drugim też powinnaś mieć cesarkę. Moje kolezanki przynajmniej tak mialy. Ja mam cicha nadzieje,ze załatwie sobie cesarke. Pierwsze rodzilam naturalnie,ale to byl wczesniak,wiec byla malutka.
 
Ale problemy z tymi suwaczkami... raz mi sie pojawia, raz znika ;-)

Dziewczynki, ale macie fajnie, ze juz mozecie ogladac swoje maluchy i sluchac bicia serducha :-) Ja jeszcze troche bede musiala poczekac. Zastanawialam sie czy nie isc prywatnie do ginekologa, ale wiaze sie to ze sporym wydatkiem (ok 100 funtow) i powiem szczerze, nie za bardzo mnie na to stac...

@ Kamila - wszystkie moje znajome ( cale dwie ), ktore mialy cesarke za pierwszym razem, przy drugim dziecku rowniez rodzily w ten sam sposob.
 
@Niespodzianka ja mam obawy z tych względów, że jak leżałam w szpitalu i były dziewczyny które miały kiedyś cesarki to mówiły, że żeby mieć drugą cesarke to musiały całą ciąże do psychologa chodzić żeby dał zaświadczenie że tak panicznie boją się porodu że nie poradzą sobie z urodzeniem dziecka, że spanikują. Nie chciała bym sobie zawracac głowy psychologami eh.. wiele dziewczyn też daje w łape lekarzom, żeby mieć cesarki ale ja nienawidze korupcji nie mogla bym tak
 
Kamila widzie ze jestesmy w tej samej sytuacji:) ja tez mialam CC 16 miesiecy temu- zaczelam krawic i tez sie okazalo ze mam zwezona macice. Jednak jak kiedys pytalam lekarza mowil ze raczej bede probowac naturalnie a jak sie nie uda to CC. A ja przez ta zwezona miednice boja sie rodzic naturanie
 
Witam serdecznie:)

I ja chętnie do Was dołączę:)

W lipcu postanowiliśmy starać się o dziecko i udało się w 2 cyklu.Byłam już u lekarza i wyliczył mi termin na dzień dziecka czyli 01.06 :)

Bety nie robiłam zrobiłam tylko test, a na usg widziałam już pęcherzyk ciążowy 6mm:)

Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za wszystkie mamusie i fasolinki:)
 
reklama
Do góry