reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Witam się i ja po dzisiejszej wizycie muszę się pochwalić że noszę pod serduszkiem dziewuszkę :-)
Gratuluje

dziewczyny, proponuje zrobic liste w watku "pleć maluszka" i w pierwszym poscie zaznaczać, ktora sie spodziewa chlopca, a ktora dziewczynki. Teraz podajecie i jakos wszystko ginie w nawale postów.
 
reklama
gkvip2505- tak sobie mysle teraz, Tobie to wyszlo w tym badaniu, zreszta ktore rodzi wiele obiekcji.
Ale to nie jest tak, ze my mamy 100% pewnosci, ze wszystko bedzie tak jak planujemy.
No wlasnie, tfu tfu, ale chyba kazda z nas codzien ma te sekunde, gdzie mysli, oby bylo dobrze, by bylo zdrowe...
Roznica miedzy nami jest tylko taka, ze u nas obawa pozostaje w myslach, tobie ja wypowiedzono na glos...
Ja kiedys tu na bb znalazlam watek jednej z dziewczyn, ktora ma chlopca z zepolem downa.
Powiem Wam, ze czytalam jednym tchem. Jej cala przemiane jej dramat i potem radosc, sile... ale i tez co jej ten wiecznie usmiechniety chlopiec dal...
Nie chodzi mi tu o to, ze nic by sie nie stalo, oczywiscie ze by sie stalo, i nikomu tego nie zycze odpukuje za nas wszystkie w niemalowane (nowa chatka, duzo jeszcze niemalowanego mam hihi)

A ten 13tydzien to przypadkiem nie troche pozno wlasnie?
Nam lekarz tyle tłukł o tym, ze trzeba zrobic we wlasciwym momencie, bo inaczej te badania moga niezle namacic...


m@dz1@- gratulacje!
 
u nas pyzy to pyzy np. z mięsem a kluchy na parze to czasami mówią na nie pampuchy :-D

U mnie też zawsze tak się określało i określa chociaż pochodzimy z zupelnie innych częsci polski :p pyzy są same z truskawkami lub innymi owocami z miesec itp itd a pampuchy to kluchy na parze :)

Witam się i ja po dzisiejszej wizycie muszę się pochwalić że noszę pod serduszkiem dziewuszkę :-)

ale super :) gratuluję :) :)
 
gkvip - kochana nie płacz, bo maleństwo tez jest smutne, tez przeżywa Twój dramat :((
Wszystko będzie dobrze, zobaczysz!!! Te badania jak widać często stawiaja błędne diagnozy i dzieciaczki rodzą sie zdrowe! I Wasz maluszek tez taki będzie!!!! Wierzę w to z całego serducha i tego Wam życzę!!!!!!

M@dzi1@ - gratuluje i zazdroszczę:happy2:

sicilpol - ta kura jest zajebista, skad Ty ją wzięłaś???
 
Sicilpol a dla mnie pyzy to pyzy a pyzy z miesem to pyzy z miesem albo pyzy ziemniaczane. ale samo pyzy to te drozdzowe wlasnie na parze. albo bulki na parze ale glupio brzmi jakos :D

Madzia gratuluje i zazdroszcze :)
Gkvip no wlasnie ciekawe ile ta przeziernosc wyszla. ja sama nie wiem co bym zrobila, czy dalsze badania bym zrobila. to chyba zalezy od charakteru kazdej z nas , jesli bym zyc przez ta niepewnosc nie mogla to badanie zrobilabym na pewno. wiem ze ryzykowne ale stres tez nie sluzy dobrze. ale ja nie dopuszczam mysli do siebie zeby ktores z naszych czerwcowych dzieciaczkow moglobyc chore. wierze ze wszystko jest w porzadku. nawet chcialam tutaj taki watek znalezc ale nie moge czyli jednak to nie jest takie czeste . mimo ze gorsze wyniki ma wiele z nas
 
reklama
Do góry