reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Witam po swiatecznej przerwie. Swieta minely nam w super atmosferze bylo bardzo milo i rodzinnie.
Niestety wczoraj dostalam telefon dotyczacy wynikow badan genetycznych i juz nie mam czym plakac juz wszystkie lzy chyba wylalam. Podali ze jest duze 1:24 ryzyko Dawna:-( totalnie mnie to zalamalo i M tez :-(. Teraz mamy zdecydowac czy chcemy to inwazyjne badanie genetyczne aby potwierdzic lub wykluczyc, ale ja nie wiem co mam zrobic mam taki metlik w glowie:-:)-:)-(To badanie jest ryzykowne podali ze 1:100 przypadkow dochodzi do poronienia:-(, a z drugiej strony to nie wiem czy ja chcem wiedziec jesli jest cos nie tak:-( Jestem totalnie zalamana.

Kochana, a przyzierność jaka wyszła?Ile Ty masz lat?
 
reklama
Hej babolki :)
Jak po świętach? ja zmęczona na maxa hahaha
Napiszcie, proszę...planujecie zapisać się do szkoły rodzenia? Kurcze, od 2 godzin przeszukuje net i opinie są rożne odnośnie szkól w Poznaniu.
 
Kochana, a przyzierność jaka wyszła?Ile Ty masz lat?

Mam 34lata. Nie mam pojecia jaka wyszla, bo nic nam nie powiedzieli a wyniki wyslali do poloznej, samo badanie trwalo tylko 10min nie jak pisaly dziewczyny okolo 40-60min, i to i tak dlugo jak powiedzialo to babsko bo bobo bardzo ruchliwy byl i nie mogla dobrej pozycji zlapac
 
gkvip2505- trzymaj sie dzielnie, jestesmy tu z Toba i cokolwiek zdecydujesz trzymamy kciuki!
Po pierwsze, to wiesz, te badania, nawet wysokie ryzyko, to nie zaden wyrok, tylko statystyka!
Wiek nie jest naszym sprzymierzencem niestety, ale cale te pomiary sa tylko szacunkowe i nie jest powiedziane, ze dotycza Ciebie i Twojego przypadku.
Ale pewnie o tym wszystkim wiesz to nie bede Ci wypisywac.
A w ktorym tygodniu mialas je wykonywane?
Jesli zdecydujesz sie na aminiopunkcje, zwroc wielka uwage na miejsce wykonywania, bo jakby nie bylo, ten procent wypadkow, od lekarzy zalezy

Polaa szok takie cisnienie!!ciekawe dlaczego tak skoczylo
Avo puls mam w miare chyba bo kolo 90 to jak narazie chyba ok
Sicilpol to jak u nich sie na pyzy mowi? :)bo ja innego okreslenia nie znam. jak juz o jedzeniu mowa i nazwach to mi niektore regionalne nazwy tu na nerwy dzialaja np jak na karpatke mozna powiedziec placek? :)dla mnie placek to ziemniaczany albo nalesnik ale ciasto to ciasto a nie place :D albo na makaron kluski :/duzo tego a mnie trzesie jak slysze te okreslenia :D

no z tego co sie orientuje, pyzy to wlasnie u nas sa nazwa regionalna, a wszedzie indziej nazywane sa kluskami na parze
gdzies tam jeszcze parzuchy :tak:

a pyzy zas gdzie indziej to sa takie kluski nadziewane ziemniaczane
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
gkvip2505- trzymaj sie dzielnie, jestesmy tu z Toba i cokolwiek zdecydujesz trzymamy kciuki!
Po pierwsze, to wiesz, te badania, nawet wysokie ryzyko, to nie zaden wyrok, tylko statystyka!
Wiek nie jest naszym sprzymierzencem niestety, ale cale te pomiary sa tylko szacunkowe i nie jest powiedziane, ze dotycza Ciebie i Twojego przypadku.
Ale pewnie o tym wszystkim wiesz to nie bede Ci wypisywac.
A w ktorym tygodniu mialas je wykonywane?
Jesli zdecydujesz sie na aminiopunkcje, zwroc wielka uwage na miejsce wykonywania, bo jakby nie bylo, ten procent wypadkow, od lekarzy zalezy
W 13 tyg. najgorzsze jest to ze terza ja nie wiem co mam robic strach mnie paralizuje i nie jestem w stanie podjac zadnej decyzji:-(
 
gkvip u mnie tez nie mogla zlapac własnie dobrej pozycji bo dzieciatko bylo baardzo ruchliwe ale kazala mi sie przejść, napic wody wrócić, dalej niestety nic i znowu spacer, lacznie trwalo to praswie godzinę:tak: a dzisiaj wlasnie mi polozna powiedziala o wynikach jak tylko do Niej weszłam.

Trzymaj sie jakoś, tak jak pisze sicilpol, wszystkie jesteśmy z Tobą i wierzymy, że wszystko jest w jak najlepszym porządku:tak::tak::-)
 
Podali ze jest duze 1:24 ryzyko Dawna:-( totalnie mnie to zalamalo i M tez :-(. Teraz mamy zdecydowac czy chcemy to inwazyjne badanie genetyczne aby potwierdzic lub wykluczyc, ale ja nie wiem co mam zrobic mam taki metlik w glowie:-:)-:)-(To badanie jest ryzykowne podali ze 1:100 przypadkow dochodzi do poronienia:-(, a z drugiej strony to nie wiem czy ja chcem wiedziec jesli jest cos nie tak:-( Jestem totalnie zalamana.

Kochana,spokojnie. Znam kilka przypadków z takimi wynikami i dzieci rodzily się zdrowe. Osobiście bym amniopunkcji nie zrobiła. Za długo walczyłas o to dziecko zeby tak ryzykować. Niektóre moje znajome robily amnio i zawsze wynik wychodził dobry. Chyba nie warto , biorac pod uwagę, ze grozi to poronieniem. I przede wszystkim odpowiedz sobie na pytanie.....czy gdyby, ( tfu, tfu odpukac) dziecko bylo chore, usuniesz ? Podejrzewam , ze nie. Wiec z pelna wiara oczekiwałabym szczęsliwego zakończenia.
 
reklama
Do góry