reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Kasiek możesz wziąć kaszkę w słoiczku. Ja zawsze brałam Szymkowi owoce w słoiczku na pokład i nikt sie nie czepial. A ostatnio nawet wzięłam mu placki z jabłkami i tez spokojnie przeszliśmy przez odprawę. Co do picia tez zawsze biorę dla Szymka. Najlepiej wziąć jakieś soczki dla dzieci. Jak Szymek był młodszy brałam wodę w butelkach i mleko odmierzany w pojemniczkach. I nikt sie nie przyczepił. Każą ci spróbować albo sami sprawdza w jakiejś machinie :) Przy małych dzieciach zazwyczaj nie są tak restrykcyjni.

Andzia dzięki. Wierze ze pomoże. :)
 
reklama
Josie - uspokoje Cie. Czułam że Mati urodzi sie przynajmniej 2-3 tyg. wcześniej ,a przenosiłam go 8 dni, a i tak musieli go siła wyciągnąć:-D Takze moje przeczucia to wiesz.... Ale przenoszenia nie życzę, oj nie :no:

Sylka - a proszę Cie bardzo :))
Kaseik - u mnie brak doświadczenia w tych sprawach :-p:-)
 
Kasiek Andzia ma racje. Butow nigdy za wiele. Pieluch ci starczy a napoje dla dzieci mozesz wnosić. I nie przemycaj tylko na taśma oficj
 
Alnie wykladasZ. Najwyzej każą ci sprobowac. Mi kazali sok gerbera otworzyć i spróbować przy nich. A mleko mialam w pojemniku osobnym.
 
andzia no na przenoszenie nie ma szans na szczescie bo cc. janek tez przenoszony byl...

kurcze dzwonilam do poloznej srodowiskowej takiej poleconej fajnej ale odmowila bo za daleko mieszkam :/ musze jakas fajna znalezc bo ostatnio baba byla beznadziejna....
 
Josie no na całe szczęscie :) U Was w cywilizowanym świecie, lekarze maja inne podejście. Nasz ordynator nie zrobiłby Ci cesarki, wiec mogłabyś przenosić
&& za znalezienie fajnej połoznej

Aga pokaz fotki nowego królestwa Antka

Maćku co u WAs dziewczyny???
Niespodzianka, Mlodak, Zaza - no raz na jakis czas proszę napisać co u Was :)

Alijenka a Twoj ogród to już chyba dopioeszczony na maksa :p
 
Ostatnia edycja:
Andzia zanim to będzie wyglądało jak królestwo to trochę minie :) dobrze, ze mamuśka była to pomogła mi z wersalką, a tak, ze wszystkim muszę sobie radzić sama :D i tak oto moja komoda ma pękniętą nóżkę od pchania :D oj długo te meble nie wytrzymają tego pchania :D :D

edek: wczoraj w necie przeczytałam (14:50), ze w jednej z kawiarenek jest spotkanie z fajną logopedą miałam godzinę na obudzenie Antka i dotarcie do celu :D ale opłacało się fajne rzeczy mówiła :) powiedziała, ze generalnie 2letnie dziecko powinno mówić, więc się pytam czy mam się martwić o mojego nicponia, a ona dlaczego przecież on cały czas coś mówi :D
 
Ostatnia edycja:
aga czyli już po przenosinach. No i fajowe spotkanie z logopedą! Ja w pt wybieram się do cyrku, bo przyjeżdża do mojej wiochy. Zastanawiam się tylko czy P wytrzyma:p

aylin sylka dzięki! Muszę jeszcze kupić termos, wrzucę tam kaszę i po odprawie przed wejściem do samolotu dam jej ciepłą żeby poszła spać;-)

A co myślicie o termosie podgrzewaczu? Jadę autem 1,5godz. na lotnisko, więc w domu wrzuciłabym tam zupę i na miejscu dała jej ciepłą. Ma dobre opinie, że długo trzyma itp. I tak się zastanawiam. Na cenę nie patrzę, bo jak czytałam opinie to dobre termosy też 75-90zł: Philips AVENT Podgrzewacz z TERMOSEM 256/00 (4213887599) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Po przenosinach większych rzeczy, a teraz układanie :/

Co do termosu się nie wypowiem :) Antek już jest duży i w domu przed wyjsciem np daję mu ciepły posiłek, a na wyjście banan itp. :)
 
reklama
aga wiem, ale jak wyjadę o 14.00 od siebie do Drezna, tam o 17.30 zbiórka na lotnisku, wylot dopiero o 20.00 więc przez tyle godzin w 'podróży' musi coś zjeść, no i na kolację kasza żeby ciepła była;-) Stąd nagłe poszukiwanie termosu:p No i dodam, że jak wiesz P nie tyka owoców, deserków itp.:p
 
Do góry