reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

reklama
Aylin - cha cha cha, chyba mam nowa prace, sadzac po tresci ;-) (zart) Jak masz pytania to dawaj. I lepiej wydrukuj to, co przyslali w pdf - zebyscie nie mieli nieporozumien na miejscu :rofl2:
 
Hejka,

Josie ty już masz rodzić? Kiedy to zleciało? Aż trudno uwierzyć. A sesja fajna sprawa. Spróbujcie a nóż Jaś będzie chętnie współpracować.

Kasiek nie bardzo jestem w temacie bo mam zaległości ale czy ty masz krew w moczu?

Pola dobrze ze już lepiej. Ja tez jeszcze wstrzymuje sie z sandalkami.

A tak w ogóle to znowu mnie jakaś chandra dopada. Nie chce wam smęcić. Mam nadzieje że szybko przejdzie.
 
A mi się pot po d... leje :D nie ma to jak mieć pomysł zamiany pokoi :)

1555273_10202883502881460_7862415925603954377_n.jpg
 

Załączniki

  • 1555273_10202883502881460_7862415925603954377_n.jpg
    1555273_10202883502881460_7862415925603954377_n.jpg
    51 KB · Wyświetleń: 39
Oddałam mocz na badanie i posiew (ten dopiero w pt wynik). I przy okazji zrobiłam sobie testy na alergie wziewne, bo promocja była;-) A jakoś mam od ponad miesiąca ciężką głowę.

sylka
już nie, pierwsze dwa dni sikałam krwią:/ Oby złe samopoczucie szybko minęło!

andzia co cie tak przybiło!?

josie ja pikole, a mnie nie będzie jak Franio/Kuba/Piotruś przyjdzie na świat! Ale zleciało!

aga a więc jednak zamieniłaś pokoje!:D:D:D Widzę, że na du.pie nie usiedzisz jak ja:p

aylin
właśnie widziałam w dwóch sklepach po 99zł. Jeszcze się wstrzymam, bo ma crocsy, sandały, trampki i adidasy więc póki co chyba wystarczy:p

Laski tak się zastanawiam czy mi jedna paczka pieluchogaci wystarczy na wyjazd (14 dni), w paczce jest 48szt.? W dzień nie używam. Tylko na wyjścia i na noc. Ale zastanawiam się czy tam w obcym miejscu jej się nie odwidzi:/ A targać te paczki ze sobą plus mleko, kasze i słoiki to średnio mi się widzi.
 
Aga - Antek zadowolony z zamiany?? Moze wrzuć linka do strony z tym schematem, bo jakoś male mi sie to otwiera i nic nie widze
Josie - Ja to mysle ze Franio do 19-go nie wytrzyma :-p

Kasiek - no co Ty dodatkowe butki siena pewno przydadzą ;-)
Co do pieluch to mysle ze jedno opakowanie spokojnie wystarczy.
I nic nnie nie przybiło, tak jakoś spadek formy :-( taka ogólna niemoc:-p
&&& za dobre wyniki

Sylka - odganiam od Ciebie ta chandrę ( czary mary;-))

edek - Aga otworzyło sie juz :)):sorry:
 
Andzia ty mnie nie strasz dzis to mnie tak kluje w pipce ze nie moge chodzic!

Kasiek na bank na miejscu mozesz kupic pampersy , ja bym nie brala
 
reklama
josia ahahahahahahahahahaha:-D:-D:-D

A orientujecie się jak z piciem/kaszką do samolotu, bo wylatuję dopiero o 20.00? Czy można wziąć jakiś płyn i ile (bo był zakaz wnoszenia, ale dla dzieci coś tam można). I zastanawiam się czy mogę przemycić tą kaszkę gotową w słoiku i dać jej w samolocie albo przed samym wejściem?
 
Do góry