reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Aylin - a te super fit gdzie można kupić??

Rysica - Befado też lubię, mam nawet niedaleko sklep z dużą ilością tych butków, ale ostatnio akurat nie mieli rozmiarów na Gabi.
 
reklama
aylin zastanawiałam się na tymi nike, bo M bardzo podobają się;-) Leciutkie, wygodne i mięciutkie, bo mierzyłam Polce. Ale uznałam, że na upalne dni lepsze będą odkryte sandałki i stąd te adidaski. Także super trzymają nóżkę. Właśnie w zeszłym roku miałam bez pięty Timberland, idealnie dopasowane. Teraz nic nie ma ciekawego:/ A tych granatowych w CCC nie było.
 
Rysica u mnie w tym roku nie sprowadzili befafo skórzanych. Wiec w tym roku kupuje emele. Befado moze do zlobka jak mi nunu przyjmą.
Munka w Wawie ciezko mi powiedzieć gdzie super fit mozna dostać. U mas w sklepach primastrada są.
 
u nas sandałki się nie sprawdzają, bo my w zasadzie ciągle na placu zabaw a tam masakrycznie szorstki piasek, i obciera gołe nozki jak się tylko dostanie i to do krwi. No a niestety sandały i skarpety to już nie to samo i piach wchodzi wszędzie. Szymek w sandałach chodził na placu zabaw jak na szczudłach
 
Muńka oj uśmiałam się, ze spadającej koleżanki :D

Dobrze, ze my mamy sandałki kupione już :) miękkie bez pięty takie jakie chciałam :) odkupiłam też w zimie od koleżanki te lekkie adidaska i co 23rozmiar wtedy miały zapas, ale teraz mogę o nich zapomnieć :/

U nas na jednym placu zabaw też taki piach, ale ja i A zahartowani :)

A tak w ogóle rano zmarła mama przyjaciółki :( umierała tydzień w wielkich cierpieniach, więc tak lepiej, ale mimo wszystko :(

A u mnie w tkmaxx ostatnio było sporo sandałek z naturino miękkich bardzo, superfity też są super.
 
P w tamtym roku non stop w piachu w sandałach i nie miała nic obtartego, obciśniętego itp.;-) Może jak u Agi zahartowana:p Z sandałów bez pięty piach sam wypada, dlatego takowych szukałam w tym roku. Age bosche jak ty mnie kusisz tym Tkmaxxem. Aylin uzależniona od allegro, a ty od tkmaxx!;p

aga wyrazy współczucia!;/
 
Aga - wyrazy współczucia...
Zawsze zapominam o TKmaxx!!!

Kasiekz - moja Gabi w tamtym roku na bosaka biegała po placu zabaw :-)
 
reklama
ja o tkmaxx moge zapomniec bo u mnie nie ma....

Rysica - są. W zeszłym roku takie miałam WP_20140217_10_16_10_Pro.jpg i bylam z nich zadowolona.

Aga - współczuje :(
 

Załączniki

  • WP_20140217_10_16_10_Pro.jpg
    WP_20140217_10_16_10_Pro.jpg
    9,7 KB · Wyświetleń: 47
Do góry