reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

my znowu caly dzien na wsi, teraz jedziemy do rodzinki.....edek posta pisalam 4 h temu teraz juz marze o tym by sie polozyc ;)

MsMickey, Sunshine gratulacje dla cor.

sylka ta duza rodzine fajnie miec, cos o tym wiem :D
szymek na pewno pokaze jeszcze na co go stac na tej playgrupie

aga udanego spotkanie, pewnie jestes juz niezle wcieta:p

mnie tylko zastanawia co jezeli w tym trojkacie bocianim sa dwie samiczki?? jak one sie z mlodymi tam pomiescza??
 
reklama
MsMickey eee no elegancko, szybko poszło Gosiaczkowi!:))

Aga pewnie juz balujesz więc wypij i za mnie bo ja dziś świętuje z książkami :/
 
Sunshine - chcecie kupic pieska? Fajnie :-) Twoja i moja to inna mieszanka, wiec mozna sie spodziewac, ze nie sa jednakowe ale wzor na futrze podobny :tak:
Sokolnik specjalnie tak przywolal ptaszystko, zeby przelecialo widowni nad glowa ale ze tak nisko to chyba sie przeliczyl :-p Na zawal czasu nie bylo. A rozpietosc skrzydel ok. dwoch metrow robi wrazenie :tak:

Sylka - moj tez na poczatku niesmialy :blink:

agaundpestka
- wesolego wieczoru!

MsMickey
- ale Wam fajnie poszlo z odpieluchowaniem! Nie wyjdz z wprawy przy zmienianiu pieluchy zanim sie drugie urodzi :-p

Aylin - wierze, wierze, ze trojka maluchow moze sprawic mamie cienie pod oczami zamiast cieni do powiek :sorry: ;-)



A u nas dzis parszywy dzien. Wczoraj ok.20st i slonce (z przejsciowym lekkim zachmurzeniem) a dzis 5 (slownie PIEC), czarne chmury i 12godzin nieprzerwanego deszczu. Ok, podlalo ogrodek, ale rozwalilo nam calkowicie plany :wściekła/y: Trzeba bylo wyciagnac zimowe ciuchy:szok: Nastroje u calej czworki kiepskie, drazliwosc, warczenie na siebie nawzajem :crazy: Takze "atrakcja" dnia byla demolka w sklepie zabawkowym (godzina w tym pol wyprobowywal wszystkie traktory, koparki i inne pojazdy) i w ikei :sorry:Zupelnie jak zima a nie jak w maju :confused2:Szkoda tym bardziej, ze m ma dzis przymusowy urlop i mozna by bylo cos fajnego zrobic a tak przelecialo byle jak :-(
 
Ostatnia edycja:
Andzia czyli dzionek mile spędzony :)

Aronia z psiakiem musimy się wstrzymać bo na razie w bloku mieszkamy ale wszyscy psiarze jesteśmy i nie wyobrażamy sobie życia bez psa ;) u nas też pogoda do bani tylko 5stopni i jeszcze ogrzewanie w pracy padło :/ szkoda że dzień tak Wam minął. ...

Aylin żona mojego kolegi to chuda tyczka a też mają 3 dziewczynki ale co 2lata :)

Padam na pyszczek ide spać. ..... Pe jeszcze gra więc łóżko dla mnie trzeba korzystać hehehe
 
Hej dziewczyny sorry ale mialam netu bo u tesciow jestesmy.
No wiec policja nam powiedziala ze cale szczescie ze nam sarna nie wleciala do auta bo tak czesto sie dzieje i wtedy masakra. Ale maz jakos w ostatniej chwili wyhamowal i ja minal tak ze uderzyla glowa o maske i zjechala bokiem wiec tylko poszedl reflektor nadkole lusterko i pogielo drzwi. Janek z tylu siedzial ja z przodu a ta sarna od strony meza. W sumie to lania a nie sarna, taka wielka... Auto firmowe meza (mondeo) wiec pol biedy bo firma zaplaci za naprawe. Policja nam zabrala dow rej zeby dalej nie jechac i zadzwonilismy po assistance ale niby godzine trzeba bylo czekac i po pol godz maz obejrzal auto i stwierdzil ze nawet lampa swieci tylko obudowa spadla wiec moze pojedziemy spowrotem do krk bo autostrada to latwo i bezpiecznie a w lesznie bysmy musieli kombinowac conz tym autem zrobic i jeszcze dlugi weekend wiec nieczynne wszystko. Wiec po 4 rano dojechalismy do krk.... A jak juz sie pobudzilismy to stwierdzilismy ze nuda lodowka pusta w chacie remont woec przepakowalismy sie do mojego landka i znow w droge. No wiec u tesciow jestesmy:)

Janek ok, hamowanie i to uderzenie nie bylo takie mocne wcale, bo maz szybko nie jechal na szczescie no i z daleka te lanie zobaczyl bo one na drodze staly. Bardziej ta lania spanikowala i sama wbiegla na maske jak my juz stalismy prawie bo chciala chyba na pole wrocic
 
Josie cale szczescie, ze to tak sie skonczylo.

Tak w ogole witam :-) oj jak sie ma dziecko to juz nie spokojnego imprezowania ;-) caly czas mialam wizje, ze jak sie napije wiecej to Antkowi akurat sie cos przytrafi, a ja procentowa. Ale mimo wszystko super wieczor (nocka ) reszta jeszcze spi, a my z antkiem bawimy sie ;-) dostal od cioci duplo dzwig z ijo ijo i radosci nie ma konca :-)

MsMickey oj tort taki, ze nie ma czym sie chwalic, mam nadzieje, ze do 15 tej dpra nie zniknie :-)

Aronia zycze dzis lepszej pogody :-)

Andzia fajnie, ze dzien milo spedzony :-)

Sunshine i jak Aurelka u niani bez pieluchy?

co jeszcze hmm, a pokaze Wam jaka sukieneczke kupilam Ewci na urodzinki niby noe chcialam rozowej ale :-)
 
Ostatnia edycja:
:-)
 

Załączniki

  • 1399103416789.jpg
    1399103416789.jpg
    33,5 KB · Wyświetleń: 26
Witam się i ja.

Aga sukieneczka śliczna. Fajnie, ze miło spędziłyście wieczór. I to prawda z dzieciakami to już nie te same beztroskie imprezy. No i oczywiście dalszego miłego weekendu :)

Aronia a no on wśród nieznajomych to takie grzeczne, nieśmiałe dziecko. Ale jak już wszystkich dobrze pozna to różki wychodzą.

Josie dobrze, ze wszystko tak się skończyło nikomu nic się nie stało (oczywiście oprócz nieszczęsnej sarny :( ). A teraz odpoczywaj u teściów.

Sunshine gratulacje z nocnikowania. U nas idzie to małymi kroczkami. Czasami Szymek chętnie siada, innym razem nie ma mowy. I jak u opiekunki bez pieluchy?

MsMickey rownież garstki za odpieluchowanie. Chciałabym aby i u nas tak gładko poszło.

Andzia miłego pobytu u rodzinki.

Paulina dzisiaj już od rana siedzi w polskiej szkole. Potem jedziemy do P. kolegi. Mam nadzieje, ze będzie miło.
A u nas poniedziałek wolny. Oby pogoda dopisała to może gdzieś ruszymy.
Przyjemnej soboty i niedzieli.
 
reklama
Witam,

u nas piękna pogoda, moj z chłopakami w parku na rowerach, za chwile pewnie wrócą na obiad i Wojtek do spania, mnie połamalo, krzyż mnie boli jak nie wiem :-( Ledwo chodzę..mam nadzieje ze szybko minie,

josie dobrze, ze nic poważnego sie nie stało.

MsMickey super, sprawnie Wam to poszło :tak:

Aga śliczna sukieneczka :-)

Sylka no no tak w poniedziałek wolne, moj nie idzie w niedziele na noc tylko dopiero w poniedziałek co mnie cieszy :-) Pogoda ma byc super, oby nic sie nie zmieniło
 
Do góry