reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

Aa to wam jeszcze pilke pokaze:p ImageUploadedByForum BabyBoom1398551138.549672.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1398551138.549672.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1398551138.549672.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Dzirwczynko dziekuje za zyczenia.

Mlodaczku - to moze idac za ciosem najpierw wg sugestii Sylka, potem Polaa, to moze I o Irlandie zahaczysz????

Kasiek - moja najstarsza corka miala podobnie z kaszlem. Okazalo sie ze to kaszel alergiczny.
 
Hatszept fajny. Widzialam. Dzięki. Bawcie się dobrze na urlopie :)

Josie aleś ty szczupla

Mlodak - my na takim samym etapie jak ty. Zarowno z nocnikiem jak i cala reszta. Ale kupilam wczoraj super wypasiony ekstra nocnik i ten chyba bardziej jej pasuje bo siku 3 razy udali sie złapać.
 
Ostatnia edycja:
hatszept bawcie się dobrze!

josie chuderlak! Brzusio śliczny;)

katrina proszę rozwiń;-) Tj na co alergiczny, bo P miała tylko testy pokarmowe i nic nie wyszło, wziewnych nie robiłam, bo nikt w rodzinie nie był alergikiem.

Dziś było to samo. Kaszlała o 22.00 że musiałam nosić, bo prawie zwymiotowała. Po czym zasnęła i spała sobie smacznie do 7.40. Dodam, że na wznak i na płaskiej poduszce i nic jej tam nie spływało po gardle, oddech normalny spokojny, nic nie charczało, a więc raczej zdrowa. Oszaleję. Lekarz jednak dopiero jutro, a dla pewności w piątek laryngolog.
 
HELLO :)

ja na momencik ,życzyć miłego dnia :)

dziś wolne , narazie nie pada wiec może ruszymy gdzieś poza ogród :)

buziaki dla wszystkich

josie - piękna piłeczka :-)

hatszept udanych wakacji :tak:

powodzenia dla wszystkich którzy chcą pożegnać się z pieluchą :-) my narazie czekamy na cieplejsze dni :-D
 
Dostane szalu z thm moim mezem!!!!! Wiesza mi od rana polki, jedna sobie postawil pod sciana, i co, spadla mlodemu na nozke!!!! Godzina ryku kwiku i siny paznokiec... A dopiero co rano mu mowilam zeby trzymal mlotek poza zasiegiem bo mlody sobie go podnosi i jeszcze mu na noge spadnie. Czy faceci musza byc tak tepi!?!? Ja sie juz cala trzese normalnie

Powiedzcie mi co z tym paznokciem? W duzym palcu jest siny u nasady. Musze cos z tym robic?
 
reklama
josie biedaczek! Nie mam pojęcia. Wiem tylko, że na stłuczenia maść altacet i możesz mu nią paluszek posmarować.

My jednak dziś do lekarza, żeby ją osłuchał. Śpi na półsiedząco, zasnęła na narożniku i co...zaczęła kaszleć 2 min. po zaśnięciu, rzucało aż nią, trwało to max.5min. i przeszło. Śpi już 1,5godz w spokoju...no oszaleję!
 
Ostatnia edycja:
Do góry