reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

dziewczynki moje drogie... będzie mnie mniej teraz:/ dostalismy zlecenie na wnętrza, na które mamy tylko 2 tygodnie.... do tego pracuje normalnie więc każda minuta na wagę złota.... będę zaglądąć w miarę możliwości:) Tak więc na zaś:

- gratuluję

- trzymam kciuki


i....








.........i chce Was tu zobaczyć w komplecie jak wrócę znów na dobre:))))))***:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
dziewczynki moje drogie... będzie mnie mniej teraz:/ dostalismy zlecenie na wnętrza, na które mamy tylko 2 tygodnie.... do tego pracuje normalnie więc każda minuta na wagę złota.... będę zaglądąć w miarę możliwości:) Tak więc na zaś:

- gratuluję

- trzymam kciuki


i....








.........i chce Was tu zobaczyć w komplecie jak wrócę znów na dobre:))))))***:tak::tak::tak::tak:

Nianiulka powodzenia we wszystkim i rychłego powrotu! Czekamy!!!!!!!!!!
 
Dziewczyny naszła mnie taa ochota na biszkopta z jabłkami i go zrobiłam ateraz ide się pochlapać troszke a później robie posiedzenie nad plackiem jeśli któras z was chce do mnie dołączyć na posiadówie to zapraszam zaglądne później ;-)
 
Gratuluję udanych wizyt:)
Asia bliźniaki się zrównają musisz tylko się dobrze odżywiać,jak wyniki będziesz miała dobre to będzie wszystko ok.

Carla
połówkowe robi się między 18 a 22 tygodniem.
Ja prywatnie mam robione co 4 tygodnie.A wielkość dzieci w tym okresie jest różna,moje też miało 7 cm i lekarz mówił,że bardzo duże,zapytałam czy to źle to powiedział że dobrze i jakby miał 4 cm też byłoby dobrze na tym etapie dzieci różnie się rozwijają. Także nic się nie martw:)
 
Gratuluję udanych wizyt:)
Asia bliźniaki się zrównają musisz tylko się dobrze odżywiać,jak wyniki będziesz miała dobre to będzie wszystko ok.

Carla
połówkowe robi się między 18 a 22 tygodniem.
Ja prywatnie mam robione co 4 tygodnie.A wielkość dzieci w tym okresie jest różna,moje też miało 7 cm i lekarz mówił,że bardzo duże,zapytałam czy to źle to powiedział że dobrze i jakby miał 4 cm też byłoby dobrze na tym etapie dzieci różnie się rozwijają. Także nic się nie martw:)

Dzięki wielkie...ja zielona jestem i zaraz szukam w tym swej winy...:)
 
reklama
Do góry