reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

witajcie,

Gratuluje udanych wizyt, witam nowe przyszłe mamusie.

Ja też dziś miałam wizytę, a mój maluch bawił się z Panią doktor w berka... próbowała detektorem posłuchać serduszka dziecka, a małe uciekało... ale w końcu udało się. Boję sie tylko, że jak taki łobuziak to pewnie skopie mamę i to nieźle przez ten czas co jeszcze będzie mieszkać we mnie.
 
reklama
dylemat

lekarka przepisała mi lek na uszczelnienie naczyń, który ma spowodować, że nie będę miała plamień
kupiłam, czytam ulotkę a tam napisane, żeby kobiety w ciąży nie brały bo nie ma wystarczającej wiedzy i badań na ewentualną szkodliwość leku
brać? jakoś brak mi odwagi.

Twój gin pewnie wie, co robi :) Nawet na Urosepcie jest napisane, że brak badań...a wiem, że można brać przez całą ciążę :)
 
dziekuje

imie Kay jest z basni ''krolowa sniegu''
jakos tak nie mielismy imienia dla synka,wiec jak czytalam basnie,to akurat przy czytaniu tej basni maluszek mnie skopal,wiec dlatego dostal takie imie :-D
 
gosiaczek30
wiem, też czytałam kiedyś tą baśń i pamiętam ale czy wielu chłopców w Niemczech ma tak na imię?
Ja opiekowałam się wieloma dziećmi tutaj więc szkoły- przedszkola zaliczam cały czas, ale na mojej drodze nie stanął żaden Kay :)
Mi się ostatnio spodobało Janek, ale nie Jan. Ale nie wiem czy bym tak nazwała zresztą zanim byłam w ciąży miałam tyle imion dla dziewczynki jak i chłopca tak teraz pustka:szok:
 
Musze Was zmartwic :p nasikalam na sode i za cholere nie chciala sie spienic :p a ponoc bede miala kolejne siusiaki w domku:tak: takze wydaje mi sie ze to nie dziala:p no chyba ze ginka sie pomylila hihi

Jesli chodzi o imiona to ja dla dziewczynek chcialam Amelke i Julke ,
a dla chlopczykow to niestety zadnego pomyslu nie mam.
Wczoraj M powiedzial ze bedzie Taylor, i Michel..ale mi jakos to nie odpowiada:no: w poprzedniej ciazy synek mial byc Alexem koniecznie przez"X" ,tak chcial M,ale ze mi sie spodobal bardzo Kubus to zostal Kubus no a Alex ma na drugie;p.

mi sie bardzo podoba Szymonek,ale juz Szymonka w rodzinie mamy takze tego wybrac nie moge..
 
Dziewczyny, jak nie macie nic przeciwko temu, to poproszę Admina, żeby mnie w tym wątku zrobił moderatorem, bo tu się robi mały nieporządek, oki?
 
reklama
Do góry