reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
katrina115- super! gratulacje z okazji udanej wizyty :) ja strasznie jestem ciekawa jak to jest, gdy ktoś ci siedzi w brzuszku, zobaczymy, czy później nie będę przeklinać swojej ciekawości ;)

karamija- no odpędzić to może nie ;) kiedyś strasznie mnie drażniły takie krowie spojrzenia, teraz już chyba z powodu wieku, niewiele sobie z tego robię. Strasznie mnie irytuje tylko jak ktoś ze mną rozmawia i myli poziomy gdzie powinien padać wzrok... Ja nie wiem, ze tez faceci nie potrafią się jakoś kontrolować..
 
Ostatnia edycja:
Musze Was zmartwic :p nasikalam na sode i za cholere nie chciala sie spienic :p a ponoc bede miala kolejne siusiaki w domku:tak: takze wydaje mi sie ze to nie dziala:p no chyba ze ginka sie pomylila hihi

Jesli chodzi o imiona to ja dla dziewczynek chcialam Amelke i Julke ,
a dla chlopczykow to niestety zadnego pomyslu nie mam.
Wczoraj M powiedzial ze bedzie Taylor, i Michel..ale mi jakos to nie odpowiada:no: w poprzedniej ciazy synek mial byc Alexem koniecznie przez"X" ,tak chcial M,ale ze mi sie spodobal bardzo Kubus to zostal Kubus no a Alex ma na drugie;p.

mi sie bardzo podoba Szymonek,ale juz Szymonka w rodzinie mamy takze tego wybrac nie moge..

Ja co prawda nie wiem jeszcze jakiej płci jest Klusek...ale chyba dla zabawy zrobię...obecnie zbieram mocz ;D
P.S. Powiem Wam, że zaskakują mnie spore różnice we "wzroście" naszych maleństw...u mnie 4,9 cm...u Dorotki 7cm...a termin OM chyba ten sam...czy to wynika z różnic owulacji (czyli momentu zapłodnienia) czy tempa rozwoju dzieciaczków?
 
katrina115- super! gratulacje z okazji udanej wizyty :) ja strasznie jestem ciekawa jak to jest, gdy ktoś ci siedzi w brzuszku, zobaczymy, czy później nie będę przeklinać swojej ciekawości ;)

Ja zawsze chciałam mieć dziewczynkę. Jak mi baba w pierwszej ciąży powiedziała w 13 tyg że będzie chłopiec to było mi trochę przykro, ale już w 20 tygodniu powiedziała że jednak na 100% będzie córunia i tak jest :-D
 
Sicilpol niezły agent z tego twojego męża

Karamija ja miałam podobnie, dostałam lek na zmniejszenie krzepliwości krwi i panowie w aptece stwierdzili że w ciąży by mi go nie podali, poczytał ulotkę i bałam się go wziąć mimo że mam zaufanie do mojej gin, w końcu okazało się że lek jest zalecany w ciąży a takie informację umieszczają prawie na wszystkich lekach podobnie jak na wszystkich zabawkach że są powyżej 3roku życia, skoro lekarz przepisał to ja bym brała

Katrina
gratuluję udanej wizyty i łobuzowatego maluszka, wiem że pewnie kiedyś będę pluć sobie w brodę ale ja bym właśnie łobuziaka chciała :-)

Asiia_ to nam psikusa zrobiłaś z twoim sodowym testem

Kasiulka_1980 ja też jestem za
 
kasiulka1980
nie mam nic przeciwko
kurczę, z tego co piszesz to w takim razie u mnie może być pomyłka na tak wczesnym etapie i jeszcze jest szansa na dziewczynkę? a ja już dziś taką maleńką męską koszulę w lumpeksie kupiłam hehe
 
kurczę, z tego co piszesz to w takim razie u mnie może być pomyłka na tak wczesnym etapie i jeszcze jest szansa na dziewczynkę? a ja już dziś taką maleńką męską koszulę w lumpeksie kupiłam hehe

Na takim wczesnym etapie ciąży ta męska część ciała o której myślisz jest często mylona z pępowiną. Ja bym na razie się nie sugerowała tym co mówi lekarz i poczekała spokojnie z taką wiadomością do 20 tygodnia ciąży. Wtedy widać ;-)
 
Mój gin na ostatnim usg (w 12 tygodniu) powiedział, że kolejne dopiero ok 24 tygodnia...o kurde pomyślałam...dłuuuugo...jakoś chyba...a u Was kiedy?
 
reklama
Do góry