reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

carla
ja właśnie wczoraj pytałam lekarki o ten "wzrost" bo mój robaczek jest wciąż mniejszy niż średnia w danym tygodniu a ona powiedziała, że jeśli rozbieżność między om i usg jest mniejsza niż 2 tyg to wszystko jest ok a ciąża rozwija się skokowo. U mnie była rozbieżność 7 dni a teraz jest już tylko 5. Zaczęłam 12ty tydzień a dzidzia nie ma jeszcze 4 cm.
 
reklama
tialana - moje dziewczyny były bardzo energiczne i żywiołowe i też nie wyobrażam sobie, żeby moje dziecko było takie spokojne i cichutkie, ale łobuza to bym nie chciała (sama dałam nieźle popalić rodzicom),

sicilpol - to fajne uczucie, już nie mogę się doczekać ja małe zacznie grasować na dobre, tym bardziej, że to ostatni raz....
 
Katrina ja właśnie jak powiedziałam mężowi, że chcę żeby moje dzieci były łobuzami to powiedział, że jeszcze będę tego żałować, ale jak mu wytłumaczyłam, że przez łobuza rozumiem dziecko pełne energii, które ma mnóstwo pomysłów na zabawę a nie chuligana bazgrającego po murach to się zgodził ze mną, że też woli aktywne dziecko niż siedzące stale przed tv czy komputerem. My oboje byliśmy łobuzami i mamy cudowne wspomnienia z dzieciństwa :-)
 
Ostatnia edycja:
a ja dzisiaj próbowałam znależć detektorem tętna plodu puls dzieciaczka- nie udalo się znależc co prawda pulsu, ale słyszalam kopniaki :tak:mało tego odpowiadał dzieciaczek na puknięcia:) Jestem w szoku, bo się nastawiłam raczej,że w tak wczesnym okresie ciąży nic nie usłyszę, ale że mam po 1 ciązy ten detektor to sie pobawic postanowiłam:)
 
tialana - no ja też mam super wspomnienia, niektóre nawet mogę "dotknąć" - blizna na głowie, drugiej nie czuję, blizna na brodzie, na szczęście udało mi się uniknąć wszelkich złamań, ale tez miło to wspominam,
 
Mam to samo :) gdybym ogoliła głowę to byłoby widać ślady po szyciu :D Jak patrze na te dzieci- młodzież teraz to tochę przykre przyjaciele przez neta itp, a gdzie zabawa w podchody, czy dwa ognie na świeżym powietrzu.
 
reklama
kurcze zostawic Was jeden dzien :szok::szok:

nie spamiętałam napewno... :no:
zaczne wiec od najwazniejszych

Dorota - gratuluję wynikow i dziureczki!!! napisałas, ze masz białko w moczu - kontroluj to!!! białkomocz to (nie musi) ale moze byc jednym z obiawów zatrucia ciążowego! sprawdzaj cisnienie i obrzęki!!!!!

Asiia - nawet jednojajowe bliznieta to dwa oddzielne organizmy, które beda sie roznic waga wzrostem, apetytem i wynikami badan. u mnie tez chłopcy od początku byli rozni wagowo i długoscia cm. teraz tez rozni ich ok 1kg i 4cm. Kupujac ubrania czy buty rózni nas 1rozmiar. tak wiec mysle ze nie masz czym sie przejmowac. przygotuj sie rowniez na dwa różne charaktery (Dominik to pedant po mamusi, Bartek potrafi wyjsc z domu w jednej skarpetce - tatus by sie nie wyparł :)) Jedyne co mieli identycznie to kolki, tylko godz rozne - jeden od 20 do 1, drugi od 2 do 4 :crazy::crazy:
Kontroluj żelazo, bo to jest najwazniejsze zeby dzieciaczki ukrwione były!!


widze ze sodowo sie tu zrobiło;-)
zrobiłam test i ja ale nie wiem jak wyszło bo niby piany nie było, ale jakis bąbelek poleciał.. piana to nie była wiec nie wiem.

dwa dni chodziła za mna babka piaskowa, ktora mamy w kilku sklepach w miescie i nie miałam jak kupic, dzis mi sie udało babka lezy nienapoczeta..


Chłopcy mieli dzis andrzejki na 17, cały dzien pamietałam. Przed wyjsciem pop......lo mi sie ze poł godz pozniej. O 17.10 bieglismy do przedszkola - tez macie taka skleroze?????

Wchodzimy, klimat iscie andrzejkowy: światło zgaszone, swieczki tworza nastrój, wszyscy bawia sie rytmicznie a do mnie podbiegaja dwie mamy i pytaja: KTÓRY TO MIESIĄC???
ja cie pierdziu.. niezły musze miec brzuch:szok: jedna z nich (idiotka) dodała - to nie starczyło ci tych dwoch??? ktory to tydz? 13 i juz taki brzuch!!!???? Mysle sobie ***** nie wypchałam :eek:

co od biustu to tez wolałabym mniejsze cycki.. staniki nosze zwykłe, wystarczy mi,ze majtki zamieniam na coraz wieksze :zawstydzona/y: ;-)
 
Do góry